Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Мария Пилипчук
Марія Пилипчук (063) 235 08 72

Медична довідка – форма 133/о для держслужбовців Київ

Медична довідка про стан здоров'я претендентів на посади

Увага

Повідомляємо, що юридична компанія НАКАЗ є агентом приватної медичної клініки і надає інформаційно-консультаційні послуги, прийняття замовлень від клієнта і допомогу в оформленні документів для отримання медичних довідок для прискорення їх отримання в клініці.

Медичні довідки видаються в приватній медичній клініці і виключно після огляду відповідним лікарем.

Медична довідка (форма 133/о) – це документ, який отримує громадянин, що претендує на керівну посаду в будь-яку з державних служб України. Медична довідка про стан здоров'я претендентів на посади для державних службовців підтвердить, що в співробітника все в порядку зі здоров'ям, він не має ніяких психічних відхилень і не зможе яким-небудь чином нашкодити іншим працівникам державних органів.

Зробити медичну довідку можна в будь-якій акредитованій МОЗ України медичній установі. Для цього вам доведеться пройти медичний огляд, що складається з таких лікарів:

 • хірург;
 • невролог;
 • окуліст;
 • отоларинголог;
 • гінеколог або уролог (залежить від статі пацієнта);
 • терапевт.

Крім цього для отримання необхідних висновків лікарів, вам буде потрібно пройти необхідні клінічні дослідження та здати аналізи, серед яких:

 • флюорографія;
 • здача загальних аналізів сечі й крові;
 • здача аналізів крові на вміст цукру;
 • ехокардіографія.

Термін придатності медичної довідки становить 1 рік, тому вам доведеться щорічно проходити медичний огляд у лікарів і інші клінічні процедури, а також здавати аналізи. Уникнути всього цього можна тільки єдиним вірним способом – звернувшись у нашу компанію «Наказ» і оформивши довідку в приватній медичній клініці Партнера.

Замовлення медичної довідки

Ви й самі зможете переконатися в тому, що значно простіше й зручніше купити медичну довідку в приватній медичній клініці, ніж займатися її оформленням у місцевій поліклініці. Адже, зважаючи на те, що прийом у кожного лікаря з медкомісії призначається на різний час, вам доведеться витратити багато часу, щоб оформити медичну довідку. Крім того, не варто забувати, що будь-яка державна поліклініка завжди переповнена іншими пацієнтами. Відповідно вам доведеться щодня вистоювати в довжелезних чергах до кабінету конкретного фахівця.

Якщо ви хочете оформити все максимально швидко, не докладаючи до цього особистих зусиль, тоді можна купити медичну справку. Фахівці нашої компанії «Наказ» надають професійні послуги з консультування з оформлення медичних довідок для держслужбовців.

Крім цього ми зможемо проконсультувати вас зі всіх питань, які цікавлять, відносно документів, котрі знадобляться для того, щоб форма медичної довідки для держслужбовців 133/о була гарантовано оформлена на ваше ім'я. Для оформлення буде потрібно:

 • цивільний паспорт;
 • 2 фото 30х40 мм;
 • меддовідка від психіатра й нарколога (форми 122-2/о й 140/о відповідно).

Замовити медичну довідку в приватній медичній клініці Партнері ви можете прямо зараз за контактним номером телефону!

Обговорення і відгуки (3)

Катерина
18.05.2018 07:50

Скільки коштує медична довідка державного службовця, скільки часу це займе?

НАКАЗ
31.07.2017 06:24

Добрый день, Анжелика.
К сожалению не сможем Вам помочь.
С 01.01.2017 частные клиники не выдают документы по данной форме.

Анжелика
30.07.2017 04:49

Добрый день нужна справка про медичний стан здоровья!