Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Мария Пилипчук
Марія Пилипчук (063) 235 08 72

Медична довідка для керування маломірними суднами Київ

Медкомісія для керування моторним (вітрильним) човном або малим судном

  Послуга Ціна
Медична довідка для керування маломірними суднами 350 грн.
замовити

Увага

Повідомляємо, що юридична компанія НАКАЗ є агентом приватної медичної клініки і надає інформаційно-консультаційні послуги, прийняття замовлень від клієнта і допомогу в оформленні документів для отримання медичних довідок для прискорення їх отримання в клініці.

Медичні довідки видаються в приватній медичній клініці і виключно після огляду відповідним лікарем.

Багато людей з дитинства мріють керувати судном на морі чи хоча-б на річці. На перший погляд, виконанню цього бажання можуть заважати лише гроші. Адже на оренду або придбання судна потрібні чималі суми. Але, перш ніж ви самостійно зможете узятися за штурвал і відмовитися від послуг інструктора, вам не тільки потрібно пройти спеціалізовані курси, але й одержати права – офіційний документ, який видається відповідними державними органами. Він надає право на керування водним транспортом певних категорій і може навіть мати міжнародний статус. Але навчання та іспит – це теж далеко не все. Вам також необхідно пройти базову медкомісію для бажаючих управляти будь-якими видами суден. Її висновок буде вирішальним для виконання вашої мрії.

Шлях від звичайної людини до капітана корабля досить довгий. І, безумовно, не варто його ще більше розтягувати за рахунок оформлення медичних довідок. Державні лікарні далеко не безкоштовні до того ж віднімають вкрай багато часу. Довгі черги, повільна робота лікарів та стомлюючі очікування результатів аналізів – усе це змусить вас витратити чимало сил і нервів. Приватні лікарні допомагають уникнути всього цього, але натомість вимагають заплатити чималу суму. На щастя, є більш привабливе рішення цієї проблеми. Ви можете легально замовити медичну довідку для керування маломірними суднами в нашій компанії в Києві. Ми допоможемо одержати висновки всіх необхідних лікарів у максимально стислий термін і за доступною ціною. Усе, що від вас потрібно – це зв'язатися з нами в зручний для вас час.

Як оформити медичну довідку для керування маломірними суднами

Для того щоб одержати медичну довідку на керування моторним (вітрильним) човном або малим судном потрібно пройти спеціальну комісію. Лікарі мають переконатися, що у вас немає проблем зі слухом, зором, залежністю від алкоголю або наркотиків, та інше. Для медичної довідки, зазвичай, потрібно відвідати:

 • окуліста;
 • невропатолога;
 • ЛОРа;
 • хірурга;
 • терапевта.

У випадку позитивних результатів огляду, ви відразу одержите бажану медичну довідку на керування водними видами транспорту. Термін дії медичної довідки на керування малогабаритним судном або іншим водним транспортом становить 5 років – для громадян до 60 років і 2 роки – для людей більш похилого віку.

Замовити довідку може кожний, звернувшись в приватну медичну клініку. Для цього від вас буде потрібен мінімальний пакет документівдана послуга надається легально , а саме:

 • внутрішній паспорт;
 • кольорові фотокартки розміром 3х4 (2 шт.).

Строки оформлення медичної довідки для водіїв суден при зверненні до нашої компанії в м. Київ у середньому становлять не більше дня.

Переваги замовлення медичної довідки у нас

Більшість людей і так страждають від недоліку вільного часу. І якщо він з'являється, то краще його витратити на себе. Про те, чи можна придбати медичну довідку для керування моторним (вітрильним) човном або малим судном, замислюються багато. У компанії «Наказ» дана послуга надається легально та має чималий попит. До того ж, ми гарантуємо дійсність оформлюваних документів. При звертанні до нас, ви одержите:

 • медичний огляд в у наших партнерів в приватній медичній клініці;
 • гарний сервіс;
 • оперативність;
 • грамотно оформлені документи;
 • доступні ціни.

В один момент, ви заощадите і час, і сили, і гроші. Медична довідка для керування водним транспортом може вже завтра стати вашою, варто тільки подзвонити до нас в офіс або залишити вашу заявку на сайті.

Обговорення і відгуки (2)

Яценко Николай Николаевич
03.09.2019 21:37

довідка для керування моторним (вітрильним) човном або малим судном

Яценко Николай Николаевич
03.09.2019 21:33

Медична довідка для керування маломірними суднами