Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Оформлення у власність земельної ділянки

Оформлення землі у власність документи Київ

  Термін виконання Ціна (грн.)
від 6 міс. від 5000 (під ключ)

До вартості послуг входять:

  • оформлення технічної документації зі встановлення меж земельної ділянки;
  • підготовка чергового кадастрового плану;
  • написання клопотань;
  • погодження в архітектурі, ДЗК, Зем. ресурсах;
  • реєстрація в земельному кадастрі;
  • видача свідоцтва на земельну ділянку.

1 січня 2013, нарешті, набрав чинності довгоочікуваний закон України «Про державний земельний кадастр», який вніс масу змін до сфери земельних правовідносин і, зокрема, в процедуру оформлення на різних етапах права власності на земельну ділянку.

До змін у законодавстві право власності на землю, так само, як і право постійного користування земельною ділянкою, виникало у власника з отриманням державного акта.

Багато громадян переконалися на своєму досвіді, що оформлення Державного акта на землю може тривати роками.

Згідно з нововведеннями, тепер свідоцтво на право власності на земельну ділянку ("Державний Акт")  видається тільки при первинному виділенні земельної ділянки.

Сьогодні право власності на землю набувається тільки після державної реєстрації правовстановлюючого документа. Тобто, якщо ви отримали у власність земельну ділянку, виділену вперше, тоді вам необхідно отримати свідоцтво на право власності на земельну ділянку ("Державний Акт") та зареєструвати його. Свідоцтво на право власності на земельну ділянку ("Державний Акт") видається також у разі відчуження частини земельної ділянки, якщо частина виділяється в натурі.

За умови, що право власності на землю переходить в результаті укладення цивільно-правової угоди (купівля-продаж, дарування, міна), або в спадщину, правовстановлюючим документом вважається договір або свідоцтво про право на спадщину. У такому випадку робиться відмітка на державному акті про перехід права власності, і він в обов'язковому порядку долучається до правовстановлюючого документа.

Хоча законодавчі зміни і спростили процедуру оформлення права власності, але водночас вони внесли деяку плутанину в перехідному періоді. Багато органів, які виконують оформлення земельної ділянки у власність, на практиці не змогли розділити компетенцію, що призводить до численних відмов у вчиненні необхідних дій. Також виникають різночитання норм законодавства у сфері земельних правовідносин, оскільки не всі підзаконні акти відповідають вимогам нових законів.

Наша компанія надає консультування з земельних питань своїм клієнтам з урахуванням багаторічного практичного досвіду вирішення завдань, що виникають при оформленні прав власності на землю.