Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Юрист і адвокат по адміністративним справам Київ

Допомога адвоката по адміністративних правопорушеннях і адміністративним справам

Запишіться на консультацію від 750 грн

Кожна особа, права якої були порушені рішеннями, діями або бездіяльністю органу державної влади, може звернутися в адміністративний суд для відновлення своїх прав.

Адміністративні спори – це справи, у яких однією зі сторін виступає суб'єкт владних повноважень.

Жодна як фізична, так і юридична особа не може відгородити себе від контактів із владними органами держави. У той же час, всім відомо, що спілкування з державними службовцями характеризується безліччю паперових, бюрократичних процедур, нерівністю, складною ієрархічною структурою чиновників, застосуванням мір адміністративного стягнення й постійних суперечок. Саме тому адміністративний адвокат – дуже потрібний фахівець у сфері юриспруденції.

Найбільш частими адміністративними справами, з якими стикаються фізичні особи, є адміністративні правопорушення, пов'язані з керуванням транспортних засобів (у тому числі, керування в нетверезому стані, перевищення швидкості, виїзд на зустрічну смугу і так далі). Адвокат по адміністративним правопорушенням при необхідності приїде на місце події, ознайомиться з матеріалами ваших інтересів.

Для юридичних осіб найбільш частими адміністративними справами є суперечки з податковими й митними органами. Обидві ці сфери є одними із найскладніших, вони вимагають не тільки специфічних знань у юриспруденції, але й наявності певного досвіду спілкування з державними органами. Наш адвокат по адміністративним справам у Києві визначить найбільш оптимальний варіант захисту ваших прав та інтересів у зв'язку із суперечкою, що виникла, проведе всі необхідні процесуальні дії і забезпечить оперативне й надійне отримання результату.

Захист і послуги адвоката від ЮК «Наказ»

Наш юрист по адміністративним справам надасть наступні послуги:

  1. початкова консультація фахівця з адміністративного права;
  2. визначення оптимальної схеми ведення адміністративної справи;
  3. досудове врегулювання адміністративної суперечки;
  4. складання й подача позову, клопотання, заяви та інших процесуальних документів у судовому процесі;
  5. захист прав та інтересів у суді в м. Київ, або дистанційне ведення справи в судах на території України;
  6. представництво інтересів у правоохоронних і державних органах;
  7. юридична допомога при адміністративному порушенні;
  8. збір та подача доказів у справі;
  9. оскарження адміністративного стягнення.

Представник органу державної влади завжди перебуває у більш виграшному положенні і має більший вплив, ніж особа, що бажає оскаржити його дії. Тому практика показує, що оскарження дій суб'єкта владних повноважень у вищому органі найчастіше не є дієвим методом впливу. Але не всі хочуть затягувати рішення питання на строк тривалого судового розгляду. Адміністративний юрист, що буде представляти ваші інтереси, зможе вже на стадії досудового врегулювання суперечки зібрати максимально можливий пакет доказів, підготуватися до суду і підтвердити серйозність ваших намірів. Іноді вже й це є ключовою підставою для того, щоб орган влади пішов вам назустріч.