Наша організація надає послуги з оформлення різного роду документів на нерухоме майно. З 1 січня 2013 року питаннями реєстрації прав на нерухоме майно займається вже не БТІ, а новостворений орган - Укргосреестр (Державна реєстраційна служба України).
Законом України «Про держреєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» передбачено, що обов'язковим є реєстрація свого права власності у вищезгаданому реєстрі правовстановлюючих документів (договір дарування, купівлі-продажу, приватизації і т.д.), якщо вони небули раніше зареєстровані у державній реєстраційній службі або були зареєстровані в БТІ до червня 2010 року, але не введені в реєстр (тобто інформація про Вас відсутня). Пізніше у Вас можуть виникнути труднощі з розпорядженням вашим майном. Якщо Вас не буде в реєстрі, Ви не зможете продати квартиру або подарувати.
Вид послуги |
Вартість послуги |
Терміни |
Оформлення Витягу з Реєстру (Довідки-характеристики) на об'єкти нерухомості |
500 грн. |
1 р.д. (Витяг з реєстру нерухомості) |
від 1150 грн. |
10 р.д. |
|
від 2500 грн. |
5 р.д. |
|
від 500 грн. |
від 1 р.д. |
Так само ми пропонуємо послугу з оформлення Технічного паспорту. Інженери нашої організації виїдуть до вас за адресою, проведуть усі необхідні заміри і видадуть новий технічний паспорт. Так само можливе оформлення технічного паспорту без виїзду техніка (при наявності поверхового плану на вашу квартиру).
Комплексні послуги з оформлення документів на об'єкти нерухомості в Києві та Київській області.
Кожному з нас хоча б раз у житті доводилося займатися ходінням по різним інстанціям, оформлюючи документи, що стосуються нерухомого майна. Не останнє місце в цьому ряду раніше займало БТІ - бюро технічної інвентаризації, яке займалося всіма питаннями, що мають відношення до обліку об'єктів житлової та нежитлової нерухомості.
БТІ являє собою орган обліку об'єктів нерухомого майна (житлових та нежитлових приміщень). У цьому бюро концентрується вся інформація про будови і квартирах. БТІ м. Києва має загальну базу, де міститься інформація про: плани, власників, статус проведених перепланувань, капітальних ремонтів і вартості об'єктів нерухомості. Всі документи, видані БТІ, необхідні при здійсненні угод, починаючи від перепланування і закінчуючи купівлею або продажем нерухомості.
У бюро технічної інвентаризації фіксуються всі операції з нерухомістю, реєструється будь-яка угода, що стосується об'єктів житлового та нежитлового фонду. Без узгодження з БТІ не може бути проведена жодна угода з нерухомим майном. Завжди, здійснюючи операцію з нерухомістю, виникає необхідність в послугах БТІ.
Але оформити документи в БТІ не так просто. Часто виникають різні бюрократичні проблеми. Звернувшись в «Наказ», ви уникаєте черг, затягнутого строку здійснення замовлення.
Великий досвід наших фахівців з оформлення документів в БТІ на об'єкти житлового та нежитлового фонду дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам оперативну кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.
Право власності - це сукупність прав фізичної або юридичної особи на річ ( майно), які він здійснює, не порушуючи закону і прав інших осіб.
Реєстрація права власності на нерухоме майно з 1 січня 2013 проводиться в Державній реєстраційній службі ...
На жаль, документи мають властивість губитися, вони можуть бути пошкоджені або навіть викрадені. Іноді це виявляється тільки перед укладанням угоди з продажу або обміну квартири, будинку або іншої нерухомості.
Спадкування - це процес переходу сукупності належать померлому прав і обов'язків до інших осіб. При спадкуванні переходять усі права та обов'язки за винятком тих, що нероздільні з особистістю померлого і припиняються з його смертю.
01 січня 2013 року, набув чинності закон України «Про державний земельний кадастр», який вніс масу змін до сфери земельних правовідносин.
Що може бути гірше, ніж виселення з житла ? Незважаючи на те, що за загальним правилом кожен громадянин має право на житло, в Житловому кодексі передбачені норми, які дозволяють проводити процедуру виселення мешканців.
За загальним правилом, право власності на нерухоме майно виникає після державної реєстрації. З 1 січня 2013 року законодавство України змінило процедуру оформлення прав власності на об'єкти нерухомості, спростивши її.
в умовах ринкової економіки продаж і покупка об'єктів нерухомості, а також здача їх в оренду приносить великий прибуток.
На сьогоднішній день одним з найнадійніших видів вкладення капіталу є придбання об'єктів нерухомості.
Земельні спори, без перебільшення, вважаються досить складним напрямком в юридичній практиці.
Питання житла є нагальною, а для багатьох і наболілою, темою. Із цієї причини серед питань, що носять правовий характер і потребують професійних юридичних роз'яснень, житлові виникають найбільш часто.
Відповідно до законодавства України, перед тим як одержати свідоцтво про право власності на нерухоме майно необхідно пройти через процедуру обов'язкової державної реєстрації. І тільки після оформлення права власності на будинок або квартиру можна почати розпоряджатися майном по своєму бажанню без будь-яких обмежень, якщо такі обмеження прямо не зазначені в законі.
З кожним роком кількість махінацій у сфері нерухомості зростає, а шахрайські схеми стають все більш витонченими й заплутаними. З огляду на те, що вартість об'єктів у м. Київ, а також у Київській області досить висока...