Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Оформлення документів на квартиру в БТІ Києва ціни

Скільки коштує оформлення документів в БТІ

Наша організація надає послуги з оформлення різного роду документів на нерухоме майно. З 1 січня 2013 року питаннями реєстрації прав на нерухоме майно займається вже не БТІ, а новостворений орган - Укргосреестр (Державна реєстраційна служба України).

Законом України «Про держреєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» передбачено, що обов'язковим є реєстрація свого права власності у вищезгаданому реєстрі правовстановлюючих документів (договір дарування, купівлі-продажу, приватизації і т.д.), якщо вони небули раніше зареєстровані у державній реєстраційній службі або були зареєстровані в БТІ до червня 2010 року, але не введені в реєстр (тобто інформація про Вас відсутня). Пізніше у Вас можуть виникнути труднощі з розпорядженням вашим майном. Якщо Вас не буде в реєстрі, Ви не зможете продати квартиру або подарувати.

Наша компанія надає наступні послуги:

Так само ми пропонуємо послугу з оформлення Технічного паспорту. Інженери нашої організації виїдуть до вас за адресою, проведуть усі необхідні заміри і видадуть новий технічний паспорт. Так само можливе оформлення технічного паспорту без виїзду техніка (при наявності поверхового плану на вашу квартиру).

Комплексні послуги з оформлення документів на об'єкти нерухомості в Києві та Київській області.

Кожному з нас хоча б раз у житті доводилося займатися ходінням по різним інстанціям, оформлюючи документи, що стосуються нерухомого майна. Не останнє місце в цьому ряду раніше займало БТІ - бюро технічної інвентаризації, яке займалося всіма питаннями, що мають відношення до обліку об'єктів житлової та нежитлової нерухомості.

БТІ являє собою орган обліку об'єктів нерухомого майна (житлових та нежитлових приміщень). У цьому бюро концентрується вся інформація про будови і квартирах. БТІ м. Києва має загальну базу, де міститься інформація про: плани, власників, статус проведених перепланувань, капітальних ремонтів і вартості об'єктів нерухомості. Всі документи, видані БТІ, необхідні при здійсненні угод, починаючи від перепланування і закінчуючи купівлею або продажем нерухомості.

Для оформлення документів нам знадобиться:

 • 1) передоплата 50% (при укладенні договору)
 • 2) надання мінімально необхідного пакету документів
 • 3) нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів у відповідних органах

У бюро технічної інвентаризації фіксуються всі операції з нерухомістю, реєструється будь-яка угода, що стосується об'єктів житлового та нежитлового фонду. Без узгодження з БТІ не може бути проведена жодна угода з нерухомим майном. Завжди, здійснюючи операцію з нерухомістю, виникає необхідність в послугах БТІ.

Але оформити документи в БТІ не так просто. Часто виникають різні бюрократичні проблеми. Звернувшись в «Наказ», ви уникаєте черг, затягнутого строку здійснення замовлення.

Великий досвід наших фахівців з оформлення документів в БТІ на об'єкти житлового та нежитлового фонду дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам оперативну кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Крім цього:

 • Ми надамо вам будь-яку юридичну та правову допомогу на будь-якому етапі.
 • Ми працюємо як з Києвом, так і з Київською областю.
 • Захист ваших інтересів у всіх органах і інстанціях.
 • Оформлення права власності на квартиру в новобудові

  Право власності - це сукупність прав фізичної або юридичної особи на річ ( майно), які він здійснює, не порушуючи закону і прав інших осіб.

 • Реєстрація права власності на нерухоме майно Київ

  Реєстрація права власності на нерухоме майно з 1 січня 2013 проводиться в Державній реєстраційній службі ...

  Вартість: від 1500 грн.

 • Відновлення документів на квартиру нерухомість Київ

  На жаль, документи мають властивість губитися, вони можуть бути пошкоджені або навіть викрадені. Іноді це виявляється тільки перед укладанням угоди з продажу або обміну квартири, будинку або іншої нерухомості.

 • Оформлення спадщини на нерухомість квартиру

  Спадкування - це процес переходу сукупності належать померлому прав і обов'язків до інших осіб. При спадкуванні переходять усі права та обов'язки за винятком тих, що нероздільні з особистістю померлого і припиняються з його смертю.

 • Оформлення у власність земельної ділянки

  01 січня 2013 року, набув чинності закон України «Про державний земельний кадастр», який вніс масу змін до сфери земельних правовідносин.

 • Виселення з квартири за рішенням суду Київ

  Що може бути гірше, ніж виселення з житла ? Незважаючи на те, що за загальним правилом кожен громадянин має право на житло, в Житловому кодексі передбачені норми, які дозволяють проводити процедуру виселення мешканців.

 • Послуги з оформлення нерухомості Київ

  За загальним правилом, право власності на нерухоме майно виникає після державної реєстрації. З 1 січня 2013 року законодавство України змінило процедуру оформлення прав власності на об'єкти нерухомості, спростивши її.

 • Супровід угоди з нерухомістю Київ

  в умовах ринкової економіки продаж і покупка об'єктів нерухомості, а також здача їх в оренду приносить великий прибуток.

 • Оцінка ризиків інвестування в нерухомість в Києві

  На сьогоднішній день одним з найнадійніших видів вкладення капіталу є придбання об'єктів нерухомості.

 • Земельні спори в Києві

  Земельні спори, без перебільшення, вважаються досить складним напрямком в юридичній практиці.

 • Адвокат з житлових спорів Київ

  Питання житла є нагальною, а для багатьох і наболілою, темою. Із цієї причини серед питань, що носять правовий характер і потребують професійних юридичних роз'яснень, житлові виникають найбільш часто.

 • Оформлення свідоцтва і реєстрація права власності на нерухоме майно, квартиру або будинок

  Відповідно до законодавства України, перед тим як одержати свідоцтво про право власності на нерухоме майно необхідно пройти через процедуру обов'язкової державної реєстрації. І тільки після оформлення права власності на будинок або квартиру можна почати розпоряджатися майном по своєму бажанню без будь-яких обмежень, якщо такі обмеження прямо не зазначені в законі.

 • Адвокат і юрист по нерухомості Київ

  З кожним роком кількість махінацій у сфері нерухомості зростає, а шахрайські схеми стають все більш витонченими й заплутаними. З огляду на те, що вартість об'єктів у м. Київ, а також у Київській області досить висока...

 • Справи з нерухомості Допомога юриста по нерухомості в Києві. Регулювання земельних та житлових суперечок у суді, досудове регулювання справ по нерухомості ☆ ЮК Наказ ☏ (044) 360-16-48 ☏ (063) 235-08-72