Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Оформлення документів на квартиру в БТІ Києва ціни

Скільки коштує оформлення документів в БТІ

Наша організація надає послуги з оформлення різного роду документів на нерухоме майно. З 1 січня 2013 року питаннями реєстрації прав на нерухоме майно займається вже не БТІ, а новостворений орган - Укргосреестр (Державна реєстраційна служба України).

Законом України «Про держреєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» передбачено, що обов'язковим є реєстрація свого права власності у вищезгаданому реєстрі правовстановлюючих документів (договір дарування, купівлі-продажу, приватизації і т.д.), якщо вони небули раніше зареєстровані у державній реєстраційній службі або були зареєстровані в БТІ до червня 2010 року, але не введені в реєстр (тобто інформація про Вас відсутня). Пізніше у Вас можуть виникнути труднощі з розпорядженням вашим майном. Якщо Вас не буде в реєстрі, Ви не зможете продати квартиру або подарувати.

Наша компанія надає наступні послуги:

Так само ми пропонуємо послугу з оформлення Технічного паспорту. Інженери нашої організації виїдуть до вас за адресою, проведуть усі необхідні заміри і видадуть новий технічний паспорт. Так само можливе оформлення технічного паспорту без виїзду техніка (при наявності поверхового плану на вашу квартиру).

Комплексні послуги з оформлення документів на об'єкти нерухомості в Києві та Київській області.

Кожному з нас хоча б раз у житті доводилося займатися ходінням по різним інстанціям, оформлюючи документи, що стосуються нерухомого майна. Не останнє місце в цьому ряду раніше займало БТІ - бюро технічної інвентаризації, яке займалося всіма питаннями, що мають відношення до обліку об'єктів житлової та нежитлової нерухомості.

БТІ являє собою орган обліку об'єктів нерухомого майна (житлових та нежитлових приміщень). У цьому бюро концентрується вся інформація про будови і квартирах. БТІ м. Києва має загальну базу, де міститься інформація про: плани, власників, статус проведених перепланувань, капітальних ремонтів і вартості об'єктів нерухомості. Всі документи, видані БТІ, необхідні при здійсненні угод, починаючи від перепланування і закінчуючи купівлею або продажем нерухомості.

Для оформлення документів нам знадобиться:

  • 1) передоплата 50% (при укладенні договору)
  • 2) надання мінімально необхідного пакету документів
  • 3) нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів у відповідних органах

У бюро технічної інвентаризації фіксуються всі операції з нерухомістю, реєструється будь-яка угода, що стосується об'єктів житлового та нежитлового фонду. Без узгодження з БТІ не може бути проведена жодна угода з нерухомим майном. Завжди, здійснюючи операцію з нерухомістю, виникає необхідність в послугах БТІ.

Але оформити документи в БТІ не так просто. Часто виникають різні бюрократичні проблеми. Звернувшись в «Наказ», ви уникаєте черг, затягнутого строку здійснення замовлення.

Великий досвід наших фахівців з оформлення документів в БТІ на об'єкти житлового та нежитлового фонду дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам оперативну кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Крім цього:

  • Ми надамо вам будь-яку юридичну та правову допомогу на будь-якому етапі.
  • Ми працюємо як з Києвом, так і з Київською областю.
  • Захист ваших інтересів у всіх органах і інстанціях.