Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Досудове регулювання суперечок Київ

Порядок досудового регулювання податкових та господарських спорів

Запишіться на консультацію від 750 грн

Досудове регулювання спорів досить часто може стати дієвим механізмом. Адже врегулювання спорів таким способом базується в першу чергу на принципах співпраці, злагоди і взаємних поступок між сторонами. Такий порядок дозволяє заощадити час, сили і, звичайно ж, грошові кошти.

Дуже важливо, щоб на цій стадії вам надавав підтримку юрист або адвокат. Такий фахівець здатний вміло провести переговори, вказати вашому опоненту на його некоректну поведінку і в доступній формі роз'яснити можливі негативні наслідки.

Наша компанія з радістю надасть допомогу як громадянам, так і організаціям. Ми можемо не тільки вирішити вже існуючий конфлікт, але запобігти виникненню будь-яких розбіжностей. До таких превентивних заходів, зокрема, належать такі послуги:

  • разові консультації з приводу оформлення різних правовідносин (для фізичних та юридичних осіб);
  • надання абонентського юридичного обслуговування;
  • допомога при складанні угод, договорів, доповнень до договору;
  • інші послуги.

Досудове врегулювання спорів практично завжди є найкращим варіантом вирішення конфлікту. Крім того, в деяких випадках претензійний порядок, на підставі законодавства, має обов'язковий характер. Так, ст.5 Господарського процесуального кодексу говорить про те, що якщо позивачем попередньо не будуть вжиті заходи досудового врегулювання спору, то подати позов до суду він не має права. До того ж недостатньо просто відправити лист-претензію, потрібно ще й обов'язково дочекатися відповіді від боржника протягом 30 днів. І тільки у разі його відмови від виконання зобов'язань, або якщо боржник протягом місяця не дав відповіді, можна подавати позов в судову інстанцію.

Претензійний порядок врегулювання суперечок можна передбачити при укладенні договору. Якщо навіть у вас буде право вибору, ми радимо для початку спробувати вирішити всі розбіжності не в стінах суду, а шляхом переговорів. Фахівці нашої компанії допоможуть скласти претензію, посилаючись на необхідні норми законодавства, розрахують суми штрафу, пені або отриманих збитків, а також виконають інші юридичні дії, спрямовані на захист ваших інтересів.