Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть

Оплата послуг

Скористатися послугами компанії «Наказ» можна, перебуваючи в будь-якому місті України та світу, не покидаючи будинок або офіс або просто з мобільного телефону! Для цього ми впровадили всі найсучасніші і популярні способи оплати.

 • Готівкою в офісі Готівкою в офісі компанії. Оплата проводиться в UAH (гривнях), в нашому офісі, в г. Киев.
 • Готівкою при доставці кур'єром Готівкою при доставці кур'єром.Оплачується в UAH (гривнях) кур'єру під час доставки.
 • Банківський переказ (якщо ви фізособа або фізособа підприємець) Банківський переказ (якщо ви фізособа або фізособа підприємець).Переклад можна виконати в касі будь-якого банку на території України, або в системі інтернет банкінгу вашого банку, після того, як ми виставимо вам рахунок. Як правило, банк за грошовий переказ стягує з Вас стандартну комісію (від 0,5% до 1%; залежить від вашого банку). До оплати приймаються тільки UAH (гривні).
 • Банковский перевод (если вы юрлицо резидент Украины) Банківський переказ (якщо ви юрособа резидент України). Переклад можна виконати в касі будь-якого банку на території України від імені Вашої компанії або через систему інтернет банкінгу через яку ви отримуєте доступ до рахунку Вашого підприємства, після того, як ми виставимо вам рахунок. Оплата - без ПДВ. В такому випадку ми додаємо 5% від суми рахунку, так як вони "автоматично" йдуть на користь держави і фактично "не доходять" до нас в не залежності від витрат понесених нами при виконанні Вашого замовлення. До оплати приймаються тільки UAH (гривні).
 • Банковский перевод (если вы юрлицо НЕрезидент Украины) Банківський переказ (якщо ви юрособа нерезидентів України). Необхідно попередити менеджера з яким ви працюєте що Ви плануєте оплату від нерезидента в валюті, що б ми підготували для вас рахунок і інші обов'язкові для міжнародної угоди документи , після того, як ми виставимо вам рахунок. Як правило, банк за грошовий переказ стягує з Вас стандартну комісію (від 0,5% до 2%; залежить від вашого банку). Оплата - без ПДВ. В такому випадку ми додаємо 10% від суми рахунку, так як вони "автоматично" йдуть на користь держави і фактично "не доходять" до нас в не залежності від витрат понесених нами при виконанні Вашого замовлення. До оплати приймаються USD і EUR.
 • Visa/MasterCard (через терминал в нашем офисе) Visa / MasterCard (через термінал в нашому офісі). Оплата виконується через термінал для прийому пластикових карт Visa / MasterCard будь-якого банку світу. За цю послугу банк стягується з нас комісію 2,5%, через це ми завантажуємо її зверху до Вашого рахунку (нам теж не подобається ця ідея, але часто в наші послуги закладені суми наших витрат і ми можемо піти в збиток, що б цього не відбувалося ми і додаємо цей неприємний відсоток). В якості оплати приймаються тільки гривні, хоча Ваша карта може бути в будь-якій валюті, банківська платіжна система автоматично конвертує валюту (як правило, по не дуже вигідним курсом). Рахунок буде виставлений в UAH (гривнях).
 • Visa / MasterCard (online через інтернет) Visa / MasterCard (online через інтернет). Наша компанія підключена до системи безпечних платежів LiqPay від ПриватБанку та Portmone (Портмоне). За допомогою данніх систем ви можете оплатити наші послуги, маючи тільки банківську карту Visa або MasterCard і доступ до інтернету, перебуваючи в будь-якій точці світу (якщо ви маєте можливість підтвердити платіж за системою 3-D Secure і Ваш банк її підтримує.). Оплатити послуги можна за посиланнями які прийдуть Вам на email відразу після здійснення замовлення або в будь-який інший зручний час. Комісія систем становить 3% від загальної вартості оплати, яку ми так само додамо до вашого рахунку. Рахунок буде виставлений в UAH (гривнях).
 • webmoney WebMoney (online через інтернет). Як і в попередньому випадку, оплатити послуги можна відразу ж, після здійснення замовлення, або в інший час, в своєму особистому кабінеті, на сайті webmoney, або через ваше додаток WebMoney. Оплачуючи послуги, що надаються нашою компанією, не забувайте, що електронна система також стягує комісію за переказ грошей на інший гаманець. Для таких оплат ми так само додаємо зверху до рахунку комісію для WMU (гривні) і WMZ (долари) така комісія становить 5% від загальної суми рахунку. Запитайте у співробітника з яким Ви працюєте номер гаманця куди ви можете оплатити ваші WebMoney. Рахунок буде виставлений в WMU (гривнях).
 • bitcoin BTC, ETH, LTC
  • - BTC (Bitcoin | Біткоін)
  • - ETH (Ethereum | Ефіріум)
  • - LTC (Litecoin | Лайткоін)
  • Поточний курс до USD ви можете дізнатися на сайті біржі Coinbase. Гривневий еквівалент розраховується за курсом ПриватБанку (privat24.ua) (продаж USD до UAH). Для оплати послуг криптовалюта - зверніться до свого менеджера, він подасть запит в бухгалтерію, щоб надати вам номер рахунку для оплати. Сума оплати буде враховувати комісію, зазвичай це 3-5%.