Пн-Пт с 10:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Марія Пилипчук
Марія Пилипчук (067) 950 81 81

Витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно замовити Київ

 Виписки з реєстру прав власників (довідка БТІ)

Витяг з реєстру нерухомого майна - це документ, що підтверджує факт наявності даних про ваше нерухоме майно в єдиному державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Отримання Витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно - це на перший погляд не складний процес, але як завжди є безліч факторів, при не знанні яких Вам не вдасться зробити це за 1 раз. Ви ризикуєте втратити багато часу, за який можна зробити щось корисне.

Отримання Витягу з Державної реєстраційної служби можливе тільки за умови, що ви вже зареєстровані в базі Державної реєстраційної служби. Якщо ні, то спочатку потрібно зареєструвати вашу нерухомість в Укрдержреєстрі.

Цінуйте свій час, адже його так мало! Замовте послугу в Нашій організації, і Ми візьмемо вирішення Ваших проблем на себе.

Необхідні документи:

  1. Документ, що підтверджує право власності (договір купівлі - продажу, дарування, свідоцтво про право власності і т.д.).
  2. Технічний паспорт (технічна документація на об'єкт).
  3. Копія паспорта і коду власника об'єкта.

Послуги з оформлення Витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно (довідка БТІ) в органах БТІ м. Києва, Києво-Святошинського району та Київської області, в тому числі з прискоренням стандартних строків отримання і рішенням нестандартних питань.

Оформлення Витягу з Реєстру (Довідки-характеристики) в БТІ м.Києва може бути пов'язане з рядом труднощів та незручностей, і представляє досить довгу й клопітку процедуру. Уникнути серйозних втрат, втрат та бюрократичних перешкод можливо, звернувшись в нашу компанію для замовлення даної послуги.

Великий досвід наших фахівців з оформлення документів БТІ дозволяє врахувати всі Ваші побажання і надати Вам оперативну кваліфіковану допомогу при вирішенні даних питань за доступними цінами.

Ми цінуємо Ваш час! Для замовлення послуги потрібно:

  • 1) передоплата 100% (при укладенні договору);
  • 2) надання оригіналів правовстановлюючих документів;
  • 3) нотаріальна довіреність на представлення Ваших інтересів в органах БТІ.

Крім того:

  • Якщо Ви вже зробили замовлення в БТІ, ми зможемо його прискорити, а також надати будь-яку допомогу по БТІ;
  • Ми працюємо як з Києвом, так і з Київською областю;
  • Можливі будь-які Узгодження і Терміни.