Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Ліцензування господарської діяльності

Видача ліцензій Київ

  Послуга Терміни
  Ліцензія на будівництво від 22 роб. днів
  Медична ліцензія від 15 роб. днів
  Ліцензування аптек від 15 роб. днів
  Ліцензія НБУ від 25 роб. днів
  Ліцензія на оптову торгівлю медикаментами від 10 роб. днів

Запишіться на консультацію

Ліцензування підприємницької діяльності

Законодавством України передбачено обов'язкове ліцензування підприємницької діяльності, що потребує регулювання з боку держави. Періодично до переліку видів господарської діяльності, яка вимагає отримання спеціальних дозволів, вносяться зміни і доповнення. Тому підприємцям до початку ведення діяльності, а також у процесі її здійснення, слід цікавитися цим питанням.

Наша юридична компанія надасть професійний супровід отримання дозвільної документації в м. Київ оперативно і за мінімальної вашої участі.

Як отримати ліцензію?

Для того щоб законно здійснювати деякі види діяльності і бути конкурентоспроможним на ринку даних послуг, необхідно оформити спеціальний дозвіл. У зв'язку з цим багато наших клієнтів, ще до початку здійснення діяльності, стикаються з питанням про те, як отримати ліцензію. Слід зазначити, що це досить тривала і кропітка робота. Наші фахівці, маючи багаторічний досвід роботи, нададуть усі необхідні для отримання дозволу юридичні послуги швидко та якісно.

Оформлення ліцензії

Порядок видачі ліцензії передбачено в ЗУ "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та спеціальному законодавстві щодо конкретного виду діяльності. Оформлення ліцензії можливе, лише якщо дотримано усі ліцензійні умови провадження господарської діяльності. Найчастіше ці вимоги стосуються матеріально-технічної та нормативно-правової бази, а також кадрового складу. Слід враховувати, що відповідність заявника даним вимогам необхідно підтверджувати документально, що істотно відбивається на обсязі пакету документів.

Перелік документів для отримання ліцензії встановлюється законодавством в залежності від виду діяльності. В будь-якому випадку необхідна заява на отримання ліцензії та документ, який підтверджує, що плата за видачу ліцензії внесена.

Етапи проходження процедури зазвичай включають:

 • прийняття державною установою рішення про видачу дозволу або вмотивовану відмову у його видачі (протягом 10 робочих днів з дати надання усіх необхідних документів, якщо інший термін не передбачено спеціальним законодавством);
 • оплата вартості дозволу (протягом 30 календарних днів з моменту прийняття ліцензійним органом позитивного рішення з питання видачі ліцензії). Ціна окремого дозволу встановлюється законодавством;
 • оформлення дозвільного документа протягом 3 робочих днів з дати надання квитанції про оплату.

Для процедури ліцензування певних видів діяльності найчастіше необхідно попередньо отримати дозвіл іншого органу, що істотно впливає на вартість і витрати часу на ліцензування. Наприклад, можуть знадобитися дозвільні документи у сфері охорони праці, пожежної безпеки, а також висновки СЕС, довідки МВС, медичні довідки і так далі.

Звернення до фахівців нашої компанії звільнить вас від необхідності проходження цих тривалих бюрократичних процедур, документальної тяганини, а також вивчення маси юридичних нюансів і тонкощів. У той же час ми гарантуємо вам забезпечення позитивного результату в максимально короткі терміни.

Послуги ліцензування, які надає наша компанія:

 • повна і кваліфікована консультація юриста;
 • збір, оформлення та подання пакету документів;
 • всебічна допомога в отриманні ліцензії, а також інших супутніх дозвільних документів;
 • представництво інтересів в усіх державних органах м. Київ.
 • Ліцензія на медичну практику

  Надання медичної допомоги та здійснення медичного обслуговування вимагає від суб'єкта господарювання дотримання встановлених норм та вимог.

 • Будівельна ліцензія

  Для законного здійснення будівельних робіт, що стосуються об'єктів архітектури, які включені в IV і V категорії за ...

 • Ліцензія на аптеку

  Аптечний бізнес в Україні чітко контролюється державними органами. Ліцензія на торгівлю лікарськими засобами (їх виробництво) необхідна усім суб'єктам господарювання ...

 • Індивідуальна ліцензія НБУ

  Національний банк України здійснює ліцензування валютних операцій шляхом оформлення індивідуальних та генеральних ліцензій.

 • Ліцензія на оптову торгівлю медикаментами Необхідна ліцензія на торгівлю лікарськими препаратами в Києві? Ліцензування оптової торгівлі медикаментами: процедура, терміни отримання та вартість. Швидко оформимо всі необхідні документи для отримання ліцензії. ☆ЮК Наказ ☏ (044) 360-16-48