Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Будівельна ліцензія

Ліцензія на будівництво Київ

Послуга Терміни
Ліцензія на будівельну діяльність від 22 роб. днів

Запишіться на консультацію

Ліцензія на будівельну діяльність

Для законного здійснення будівельних робіт, що стосуються об'єктів архітектури, які включені в IV і V категорії за складністю архітектурно-будівельного рішення та (або) інженерного обладнання, необхідна ліцензія на будівельну діяльність.

Наша юридична компанія надасть усі необхідні послуги для оперативного отримання дозвільної документації у сфері будівництва в м. Київ.

Отримання будівельної ліцензії

Законодавством України встановлено ряд кваліфікаційно-організаційних, технологічних і маси інших спеціальних вимог, відповідність яким є обов'язковою умовою для отримання будівельної ліцензії. Саме тому це досить кропітка робота. Щоб виконати її професійно, якісно, але в той же час оперативно, заявник повинен досить добре орієнтуватися як у ліцензуванні, так і в будівництві. Спеціалісти нашої компанії нададуть вам усі необхідні послуги для того, щоб процедура ліцензування пройшла успішно та швидко.

Ліцензування будівельної діяльності

Порядок отримання будівельної ліцензії передбачає звернення із відповідною заявою до Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) або її територіальних органів. Документи, які необхідно долучити до заяви:

 • перелік робіт у сфері будівництва, якими заявник планує займатися;
 • довідка з ЄДРПО;
 • відомості щодо технічної бази, технологій у виробництві, правового та нормативного забезпечення, системи контролю за якістю виконаних будівельно-монтажних проектів, а також щодо професійного та кваліфікаційного рівня працівників.

Ліцензування будівельної діяльності необхідне для виконання наступних видів робіт:

 • пошукова діяльність для здійснення будівництва;
 • розробка містобудівних документів;
 • проектування об'єктів;
 • будівельні та монтажні роботи;
 • монтаж інженерних мереж;
 • будівництво транспортних розв'язок;
 • інжинірингові роботи в сфері будівництва.

Ліцензійні умови встановлюються в залежності вид виду робіт, що виконуються, і передбачають певні кваліфікаційно-організаційні та технологічні вимоги.
Вартість будівельної ліцензії закріплена на рівні однієї мінімальної заробітної плати. До 1.12.2015 року ця сума становить 1218 грн.

Для суб'єктів, які отримують ліцензію вперше, встановлено термін її дії на 3 роки. Після повторного оформлення дозволу, термін дії становитиме 5 років.

Ліцензія на будівельні роботи

Слід зазначити, що при органі ліцензування створюється ліцензійна комісія, на підставі висновку якої щодо дотримання ліцензійних умов заявником, видається ліцензія на будівельні роботи.

Для кожного структурного підрозділу, який буде здійснювати будівельну діяльність, необхідно отримати копію ліцензії та додатка до неї.
Звертайтеся до наших фахівців, які забезпечать кваліфіковане оформлення необхідних документів, представництво ваших інтересів в державних органах та оперативне отримання будівельної ліцензії в м. Київ.

ЗАКОНОДАВСТВО:

 • ЗУ "Про ліцензування видів господарської діяльності" від 02.03.2015 № 222-VIII;
 • ЗУ "Про архітектурну діяльність" від 20.05.1999 р. № 687-XIV;
 • Постанова Кабінету міністрів України "Про ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури" від 05.12.2007 р. № 1396;