Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 235 08 72

Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ) у Києві

Відкриття ТОВ і реєстрація ТОВ в Україні

Переваги замовлення послуг у нас:
 1. Принцип одного вікна. У нас зібрані різні фахівці - бухгалтера, податкові адвокати, корпоративні юристи і т.д. Вам досить звернутися до нас, і ми вам допоможемо.
 2. Ми завжди на зв'язку. Проконсультуємо й відповімо на ваші питання щодо послуг.
 3. Ми думаємо. Ми не просто виконуємо ваше замовлення, ми розуміємо для чого це потрібно, тому розкажемо й підкажемо, що та як необхідно зробити вам.

Консультація

від 50 usd
Послуга Ціна
Реєстрація (звичайні) від 100 USD
Реєстрація (громадські та неприбуткові) від 150 USD

Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

На основі щоденного досвіду роботи по реєстрації підприємств і безлічі консультацій, ми розробили пакети послуг з реєстрації, які підійдуть під усі типові ситуації, починаючи від досвідчених юридично грамотних підприємців, яким ми рекомендуємо перевірку документів і позбавляємо від необхідності стояти в черзі, до початківців у бізнесі, яким ми пропонуємо все необхідне для того, щоб безпечно почати свою діяльність і не допускати поширених помилок.

Товариство з обмеженою відповідальністю – це один з різновидів організаційно-правових форм юридичної особи, що передбачає поділ статутного капіталу товариства на частки (внески учасників), розмір яких вказується в статуті товариства. Наразі, в Україні товариство з обмеженою відповідальністю є найпоширенішою формою юридичної особи. І це доволі закономірно.

Відкриття ТОВ – відмінний варіант для початку спільної справи декількома компаніями або людьми. Також наше законодавство допускає реєстрацію ТОВ з одним учасником, який може виконувати відразу кілька функцій: засновника, керівника та бухгалтера.

Відкрити ТОВ досить просто, порівняно з іншими організаційно-правовими формами. Усі вимоги до документів, статутного фонду та учасників чітко прописані в законодавстві. Реєстрація ТОВ може здійснюватися самостійно, проте залучити для цього наших фахівців, що розбираються в тонкощах системи, буде набагато ефективніше. У будь-якому разі доцільно одержати хоча б їхню консультацію.

Пакет документів за підсумком реєстрації:

 • Виписка (у виписку включаються всі дані зі Статистики, Податкової, Пенсійного фонду);
 • Відомості з ЄДРПОУ (довідка статистики);
 • Статут;
 • Печатка;
 • Пакет документів для відкриття рахунку в банку.

Від вас потрібна мінімальна участь, присутність фактично 2 рази:

 • інформація з реєстрації ТОВ (електронною поштою);
 • засновникам бути присутнім у нотаріуса під час підписання статуту й доручень;
 • директорові підписати банківські картки у нотаріуса;
 • у банку бути присутнім директорові при відкритті рахунку.

Розглянемо основні особливості створення та діяльності товариства з обмеженою відповідальністю, які й роблять ТОВ вигідною організаційно-правовою формою:

 • учасники мають право формувати статутний капітал як коштами, так і майном;
 • учасники відповідають за діяльність товариства тільки в межах своїх внесків, на особисте майно учасників стягнення не поширюється;
 • засновниками ТОВ можуть бути як фізичні, так і юридичні особи, у тому числі й нерезиденти України (кількість учасників від одного до ста);
 • формування статутного капіталу товариства повинне бути закінчене протягом року після реєстрації ТОВ.

Відкриття ТОВ надає широке поле для діяльності великому та середньому бізнесу. При такій формі організації можна займатися практично будь-яким видом діяльності. При відсутності юридичної адреси зареєструвати фірму можна за домашньою. Також зареєструвати ТОВ можна на оптимальному для конкретної юридичної особи режимі оподаткування.

З якими нормативно-законодавчими актами слід ознайомитись?

В Україні створення та реєстрація товариств з обмеженою відповідальністю відбувається на підставі наступних нормативних актів:

 • Цивільний кодекс України – характеризує в статтях 140-150 зміст поняття та сутність товариства з обмеженою відповідальністю, допустиму кількість учасників, функціонування взаємовідносин між ними, управління підприємством та процедуру ліквідації.
 • Господарський кодекс України – регламентує правовий статус підприємницьких суб’єктів, видів господарських товариств, відповідальність учасників та гарантії для кредиторів.
 • Закон «Про господарські товариства» №1576 від 19 вересня 1991 р. – містить порядок формування статутного капіталу, вимоги до змісту статуту (статті 4, 51), права та обов’язки учасників ТОВ, способи виходу засновників з товариства, перехід часток учасників у статутному капіталі до інших осіб (ст. 53).
 • ЗУ «Про держреєстрацію юридичних осіб на фізичних осіб-підприємців» №755 від 15 травня 2003 р. – затверджує перелік документів, необхідних для створення товариства, процедуру та строки проведення держреєстрації.

Варто звернути увагу, що у зв'язку з останніми змінами в чинному законодавстві України статут ТОВ не підлягає обов'язковому нотаріальному завіренню. Однак майте на увазі, що в такому випадку ви не зможете одержати нотаріально засвідчену копію статуту, а це гарантовано стане перешкодою для отримання дозвільної документації, співпрацею з банківськими установами, різними державними структурами.

Перелік документів, необхідних для проведення державної реєстрації ТОВ:

 • оригінал або нотаріально засвідчена копія рішення засновників про створення ТОВ (якщо учасників небагато – протокол);
 • два оригінали статуту (завіряти їх нотаріально чи ні – вирішувати вам);
 • заява на реєстрацію встановленого зразка;
 • копія паспорта й ідентифікаційного коду засновників – фізичних осіб або рішення учасників юридичної особи–засновника про створення ТОВ і копія свідчення про реєстрацію або виписки юридичної особи–засновника;
 • копія паспорта й ідентифікаційного коду керівника та головного бухгалтера ТОВ (при наявності).

Порядок реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю

Порядок проведення реєстрації ТОВ:

 1. Підготовка документів для реєстрації підприємства – перед початком процедури реєстрації слід оформити протокол засновників щодо організації юридичної особи, підписати статут, заповнити реєстраційні картки та видати довіреність на реєстрацію. У протоколі обов’язково вказується юридична адреса ТОВ, склад засновників, розмір статутного фонду, внески кожного із засновників, види діяльності згідно класифікатора КВЕД, які будуть здійснюватися.
 2. Призначення посадових осіб – обов’язки керівника може виконувати один із засновників ТОВ або наймана особа. Якщо процедуру реєстрації буде здійснювати особисто директор, він повинен мати при собі посвідчення особи на код ІПН. У випадку представництва третьою особою – оформлюється довіреність.
 3. Реєстрація підприємства – відповідальна особа із зібраним пакетом документів має звернутися до реєстраційної палати або до приватного чи державного нотаріуса для внесення запису в державний реєстр про створення ТОВ. У разі, якщо всі папери відповідають вимогам законодавства, заявник одержує виписку з ЄДРПОУ про реєстрацію нового підприємства у день звернення.
 4. Постановка на облік – протягом доби після держреєстрації реєстратор надсилає інформацію про новостворене підприємство до Держаної служби статистики, Пенсійного фонду України та Податкової інспекції. Пенсійний фонд автоматично перенаправляє повідомлення до Фонду соціального страхування.
 5. Виготовлення печатки – в Україні з жовтня 2014 року відмінено обов’язкове використання суб’єктами підприємництва печаток. Однак, за бажання кожне ТОВ може замовити виготовлення печатки і застосовувати її у своєму документообігу.
 6. Відкриття рахунку в банку – щоб розпочати фінансово-господарську діяльність засновники частково або повністю повинні здійснити внески до статутного капіталу, для цього слід відкрити розрахунковий рахунок у вибраному банку. Для оформлення поточного рахунку представники юридичної особи надають копії установчих документів, заяву про відкриття рахунку, завірену нотаріусом форму зі зразками підписів посадових осіб і відтиском печатки.
 7. Вибір системи оподаткування – керівництво має визначити, за якою системою буде працювати нове підприємство: залишитись на загальній системі оподаткування, обрати спрощений варіант, чи реєструватися платником ПДВ.

Самостійне проведення реєстрації ТОВ – досить стомлююча та складна процедура, тому ми пропонуємо вам звернутися по допомогу до наших фахівців.

Компанія "Наказ" займається реєстрацією юридичних осіб усіх форм власності та фізичних осіб–підприємців протягом тривалого часу, завдяки чому наші працівники в курсі всіх змін у законодавстві, знають усі нюанси та особливості формування пакета документів для реєстрації.

У наші послуги з реєстрації ТОВ входить:

 • допомога у виборі майбутнього найменування;
 • підготовка статуту й протоколу (рішення) власників про створення ТОВ, допомога в нотаріальному завіренні документів;
 • допомога у виборі видів діяльності ТОВ по КВЕД 2012;
 • підготовка пакета документів для подачі державному реєстраторові;
 • одержання довідки Держкомстат;
 • реєстрація ТОВ у податковій інспекції, пенсійному фонді, фондах соціального страхування;
 • допомога у виготовленні печаток і штампів;
 • допомога при відкритті банківського рахунку для нового ТОВ.

Відкриття та реєстрація ТОВ у Києві є одним з головних напрямків діяльності нашої юридичної компанії. Ми досконало знаємо, як відкрити ТОВ і провести всі супутні реєстраційні дії безпомилково та без зайвих затримок. Незалежно від того, буде проводитися реєстрація ТОВ з ПДВ чи на спрощеній системі оподаткування, увесь комплекс заходів пройде в мінімальний строк. Вартість послуг з реєстрації ТОВ вас неодмінно порадує.

Ціни на наші послуги залежать від багатьох факторів, зокрема:

 • хто виступає засновником ТОВ: фізична чи юридична особа, резидент чи нерезидент;
 • наявності юридичної адреси та необхідності її надання;
 • яку форму оподаткування вибирає нова організація.

Компанія "Наказ" готова запропонувати свої послуги, якщо ви дійсно зацікавлені в якісному результаті. Відкрити ТОВ і провести всі супутні реєстраційні процедури – наш прямий професійний обов'язок.

Також наші фахівці можуть допомогти вам одержати статус платника ПДВ або платника єдиного податку. Звичайно ж, ми можемо провести термінову реєстрацію вашого ТОВ, у випадку такої необхідності. Звертайтеся в нашу компанію, і ми допоможемо вам побудувати міцну основу для початку вашого бізнесу!

Перед реєстрацією потрібно вирішити наступні загальні питання:

 • варіанти найменування створюваного підприємства,
 • район м. Києва для реєстрації, звичайно по юридичній адресі,
 • розподіл часток статутного фонду (капіталу) між засновниками,
 • розмір і порядок формування статутного фонду (капіталу),
 • основні плановані види діяльності,
 • необхідність виготовлення печатки,
 • необхідність виготовлення додаткових штампів,
 • телефон, що вказується у всіх документах.

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ТОВ. ДЕТАЛЬНА СХЕМА ДЛЯ САМОСТІЙНОГО ВІДКРИТТЯ ТОВ

Етап

Строк виконання

Примітки

Визначення видів діяльності та підготовка реєстраційних документів для подачі в РДА

1 день

1. Заповнюється заява про державну реєстрацію створення юридичної особи

2. Підготовка статуту та протоколу збору засновників.

Підписання документів

2 день

1. Засновники підписують протокол зборів учасників і статут (2 екземпляри кожного документа)
2. Підписи засновників на статутах засвідчуються нотаріально, так само законодавством передбачений варіант не нотаріального оформлення статуту
3. Підписання доручення, у випадку проведення реєстрації представниками (від кожного засновника)

Подача документів в РДА

3 день

1. Один екземпляр статуту
2. Протокол зборів учасників
3. Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи
4. Вартість – державне мито скасоване
5. Нотаріальні копії доручення (доручень) від засновників - у випадку подачі документів представником. За результатами прийняття документів державним реєстратором реєстрації видається опис державного реєстратора. За результатами реєстрації на сайт Міністерства юстиції реєстратор завантажує результат надання адміністративної послуги з реєстрації у вигляді скан-копії статуту ТОВ і виписки про державну реєстрацію ТОВ

Отримання довідки з ЄДРПОУ (статистика)

4 день

1. Копія виписки про державну реєстрацію
2. Заява на одержання довідки (береться в Статистиці)
3. Оригінал доручення з печаткою ТОВ або копія нотаріального доручення у випадку подачі документів представником
4. Плата за послуги ЄДРПОУ (31.13)

Передача документів реєстратором у Податкову, Статистику, Пенсійний Фонд

4 день

Загальна:

18% від прибутку

Єдиний податок (Спрощена система):

3 група - 5%

якщо є ПДВ, то:

- 3 група - 3%

ф. ф. 4-ОПП – скасована

 
Для спрощеної системи оподаткування
Крім вище вказаних документів надається також заповнена заява про обрання спрощеної системи оподаткування та запит на виписку з реєстру платників єдиного податку (строк видачі виписки 10 робочих днів)

При необхідності – одержання ПДВ

1. Заповнена заява 1-ОПП
2. Заповнена заява 1-ПДВ
3. Заповнена заява 1-ЗВР (строк реєстрації й видачі витягу - 8 робочих днів)

Отримання печатки

4 день

Вартість отримання від 300 грн. (Залежно від характеру обраної печатки)

Відкриття поточного рахунку

5 день

Для відкриття поточного рахунку необхідні наступні документи:
1. Виписка про державну реєстрацію (з кодами реєстрації в Податковій, Статистиці, ПФ)
2. Витяг про сплату єдиного податку або податку на додану вартість (при наявності)
3. Паспорт, ідентифікаційний код керівника
4. Картки зі зразками підписів нотаріально завірені (2 шт.)
5. Опис державного реєстратора з кодом доступу до статуту в електронному виді
6. Заповнена заява про відкриття поточного рахунку.

Якщо у вас є досить вільного часу, і ви прагнете довідатися, як проходить оформлення ТОВ, наша юридична компанія "Наказ" в м. Київ може запропонувати вам спрощений комплекс послуг з реєстрації юридичної особи. Нашими фахівцями будуть надані детальні консультації з приводу необхідних реєстраційних дій, а також підготовлені установчі документи. Невисока ціна, заплачена вами за ці послуги, дозволить провести самостійно всю роботу з відкриття фірми, значно заощадивши свої кошти.

!!! БЕЗ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ, ВСЕ ВКЛЮЧЕНО !!!