Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Службова картка

Отримання службової картки іноземцями

 
Консультація
(погодинно)

3 000 грн

Стандарт
(є підстави)

18 850 грн

Преміум
(без підстав)

39 430 грн

Консультація
Вакансія
Заява
Довіреність від підприємства
Довідка
Статут
Клопотання про видачу дозволу
Супровід на подачу в ДМС
Дозвіл на працевлаштування
Гарантійний лист
Супровід на отримання в ДМС
заповнення візової анкети
фотографії
запис в посольство на подачу документів
запрошення
страховка для іноземця (на візу)
реєстрація
зміна директора
Реєстрації ТОВ
створення договору про працевлаштування
контроль працевлаштування 90 днів
подача договору в центр зайнятості
 

Замовити

 

Замовити

 

Замовити

 
 • Для отримання дозволу на працевлаштування необхідно сплатити Державний збір - в розмірі 10400 грн за 3 роки. Всі збори оплачуються додатково.
 • Для продовження дозволу обов'язково потрібно сплачувати всі податки і збори по підприємству, щоб дозвіл було можливо продовжувати
 • Протягом 90 днів з моменту отримання дозволу необхідно укласти договір (Надати завірену копію в ЦЗ протягом 10 календарних днів з дати укладення)
 • З моменту реєстрації ТОВ необхідно надати інформацію про найманого працівника одразу після реєстрації, зазвичай директор.
 • Для продовження дозволу на працевлаштування та ВНЖ необходно надати оригінал минулого дозволу, але вартість послуг не змінюється.
 • Можлива поетапна оплата послуг - реєстрація ТОВ, Отримання дозволу на працевлаштування, ВНЖ по 1/3
 • Для отримання ВНЖ необхідно виїхати з території України (перетнути кордон з іншою підставою, віза D) (Порядок дій: в'їзд на територію України, оформлення дозволу на працевлаштування, виїзд з території України, оформлення візи Д, в'їзд на територію України, оформлення ВНЖ.)
 • Мінімальне місячне утримання ТОВ обходиться мінімум 5000 грн в міс (податки, збори, заробітна плата, бухгалтер, подання звітів).
 • За оформлення візи D за 5 робочих днів, клієнт сплачує мито за послуги посольства, у випадку відмови у видачі візи - сплачене мито не повертається.
 • Консульськй збір сплачується завжди: і за стандартний строк і за прискрений. За прискорений розгляд сплачується збір у подвійному розмірі.
Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

Згідно з чинними правилами при влаштуванні іноземного громадянина на роботу в Україні, йому необхідно пред'явити дозвіл, який видається в Центрі зайнятості. У випадках, коли іноземний громадянин є співробітником постійного представництва закордонної компанії, передбачена видача іншого за формою дозволу, яким є Службова картка.

Мета отримання службової картки

Вимога про наявність службової картки у співробітника іноземного представництва закріплена в законодавстві України, в тому числі в міграційних правилах для іноземців. Будь-який іноземець може перебувати на території України без додаткових дозволів не більше 90 днів. Однак у багатьох іноземних співробітників робота в представництві вимагає більш тривалого перебування на території України для виконання своїх професійних обов'язків. За старим законодавством в такому випадку працівник представництва реєструвався в ОВІР. Зараз же у працівника іноземного представництва з'явилася можливість оформлення тимчасової посвідки на проживання, однією з підстав для отримання якого є службова картка.

Оформлення службової картки

З метою отримання службової картки зацікавленій особі слід звернутися до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (колишнє Мінекономіки). Нижче перераховані документи, необхідні для подачі в міністерство:

 • клопотання на фірмовому бланку іноземного представництва за підписом керівника та печаткою;
 • копія документа (свідоцтва), що підтверджує реєстрацію іноземного представництва в Україні;
 • паспорт і фотокартка працівника представництва.

У результаті працівникові іноземного представництва на руки видається документ під назвою «Службова картка», який дійсний протягом трьох років. По закінченні повноважень працівника іноземне представництво передає службову картку до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Терміни та вартість

Вартість оформлення службової картки - 1450 грн.
Термін, необхідний для оформлення службової картки, - 15 р.д.
У разі необхідності цей строк може бути скорочено до 5 р.д.