Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Филипп Орлов
Філіп Орлов (063) 235 08 72

Лотерея Green Card (Грін Карта) DV-2023, DV-2022.

Диверсифікаційна лотерея або як її ще називають Лотерея Грін Карта 2022 - це програма розіграшу віз, що дають право на отримання статусу постійного жителя (Green Card holder) США. Розіграш проводиться офіційно щорічно і дає можливість будь-якому заявникові отримати можливість виїхати на постійне місце проживання в Сполучені Штати Америки, та забрати з собою близьких родичів.

Запишіться на консультацію
  • Консультація
  • Супровід кейса переможця
  • Форма DS-260
  • Супровід мед. комісія, документи і співбесіда

Баннер Relocate.

Наш канал - з детальними інструкціями для учасників і переможців лотереї.

Перейти

Наша група в телеграм - найбільша спільнота переможців лотереї в СНД.

Перейти

Докладна інструкція для переможців лотереї.

Ознайомитися
Орлов ФіліпІмміграційний адвокат

Щорічно 1,5 мільйона українців подають заявки на участь і майже 5% українців здійснюють свою мрію переїхати жити до Сполучених Штатів Америки.

Вимоги до учасників лотереї Green Card

Подати заявку на участь можна з 12:00 7 жовтня 2021 року до 12:00 10 листопада 2021 року по часу Нью-Йорка.

Державний департамент CША визначає щасливчиків за допомогою рандомізованого комп'ютерного відбору. Всі переможці надалі розподіляються серед шести географічних регіонів США.

Заявники, для обрання в програмі, повинні відповідати простим, але жорстким вимогам відбору:

1. Заявник повинен бути народжений в одній з країн, зазначених у переліку країн-учасниць.

2. Для того, щоб відповідати умовам Програми DV lottery про освіту або професійній підготовці, необхідно:

  • закінчити середню школу чи її еквівалент, яким вважається успішно закінчений курс 12-річної середньої та середньої освіти,
  • протягом останніх п'яти років відпрацювати за фахом, який вимагає не менше двох років професійної підготовки. Список цих професій вказано в базі даних Міністерства праці США (O * Net OnLine).

3. Отримати чітку законодавчу інформацію про вимоги Закону про імміграцію та лише тоді подавати заявку на участь в лотереї.

Участь у програмі DV-2022

Для заповнення заявки потрібно надати персональну інформацію по вас, вашому чоловікові/дружині, з яким ви перебуваєте в шлюбі офіційно, а також дітям до 21 років (які не перебувають у шлюбі), навіть якщо вони не планують виїжджати з вами до США. Крім даної інформації від вас та вашого чоловіка будуть потрібні багато інших даних для анкети.

Заявка подається на офіційному dvlottery.state.gov. На її заповнення виділяється обмежений час - 30 хвилин.

При заповненні форми необхідно вказати:

  1. Прізвище та ім'я як в закордонному паспорті.
  2. Пол.
  3. Дату народження - число, місяць, рік.
  4. Місто/селище народження.
  5. Країну народження для DV програми.
  6. Фотографію (фото повинно бути свіжим, не старше пів року) та має відповідати вимогам Державного Департаменту США.
  7. Свою поштову адресу (докладно із зазначенням вулиці, населеного пункту, країни та індексу).
  8. Країну проживання на момент заповнення. Навіть якщо ви зараз перебуваєте у США, але відповідно правилам участі у лотереї, ви можете заповнити заявку
  9. Свій контактний номер телефону.
  10. Чинну адресу електронної пошти. Важливо мати доступ до пошти для того, щоб Консульський центр відправив вам лист з інформацією про дату проходження інтерв'ю в посольстві.
  11. Рівень освіти.
  12. Сімейний стан на момент заповнення заявки.
  13. Інформацію про дітей:
  • вказати ім'я, дату народження, стать, місто/село та країну народження всіх неодружених дітей до 21 років (незалежно від того, живуть вони з вами та чи є у них наміри іммігрувати в США разом з вами).
  • на кожну дитину надати окрему фотографію, згідно з усіма технічними характеристиками.
  • обов'язково вказати: всіх рідних дітей, усиновлених у встановленому законом порядку дітей, пасинків та падчерок, які не перебувають у шлюбі та на момент подачі заявки яким, ще не виповнився 21 рік. Навіть якщо ви вже перебуваєте в шлюбі з батьком/матір'ю дитини або якщо дружина/чоловік або дитина мешкають окремо від вас і не планують іммігрувати в США разом з вами.

Слід детально перевірити всю інформацію. Вона повинна вноситися в анкету коректно. На певному етапі процесу від вас буде потрібно підтвердити свою заявку та зберегти код, який присвоїть система

Рекомендуємо зберегти номер заявки на носії, який точно буде доступний вам в травні наступного року.

Поставтеся до заповнення даних відповідально. Якщо ви неправильно заповнили заявку, її можуть дискваліфікувати, в разі вашого відбору. Можуть виникнути проблеми на етапі проходження інтерв'ю в посольстві, через помилкових чи неправдивих даних в заявці.

Якщо ви вирішили звернутися за допомогою до юриста, обов'язково уточніть які саме дані він буде заповнювати. Перевірте ваш email та код заявки, щоб ви могли мати доступ до перевірки статусу заявки самостійно.

Щоб заявку не анулювали, рекомендуємо подавати її не в перший тиждень заповнення заявок. На практиці саме в цей період спостерігаються збої в роботі серверів. Можливо, що після заповнення ви можете не побачити підтвердження заповненої анкети та почати заповнювати наступну, що автоматично може дискваліфікувати обидві заявки, якщо перша все-таки пройшла в системі. Намагайтеся її заповнювати через тиждень після старту, але як мінімум за 7 днів до закінчення приймання заявок. Зверніть увагу на денний час по Нью-Йорку. Зазвичай в цей період менше охочих на подачу заявки. Це ніяк не вплине на шанси виграшу.

Важливо!
Посольство та Державний Департамент США не розсилає листи з результатами лотереї.

Держдепартамент США змінив умови участі в Лотереї. Суть внесеної поправки - кожен учасник лотереї повинен мати чинний паспорт, дані по якому потрібно буде внести у свою заявку. Потрібно вказати не просто серію та номер паспорта, а й дату його закінчення. Основна мета поправки зумовлена тим, що щороку подається величезна кількість дублюючих, фальшивих заявок від всіляких агентств, які потребують грошей від заявників, які виграли.

Причини відмови у видачі Грінкарти

Чи можуть не видати візу, якщо заявник виграв лотерею Грін Кард? На жаль, так, адже рішення приймається на співбесіді.

В цілому серед основних причин відмови по лотереї варто відзначити п*ять критеріїв:

  1. Медичний критерій - 7 хвороб через які можуть відмовити у візі (туберкульоз, проказа і 5 венеричних захворювань (крім ВІЛ);
  2. Психіатричні проблеми, якщо людина вважається потенційно небезпечним для суспільства;
  3. Кримінальні критерії (людина пов'язана з наркоторгівлею та проституцією);
  4. Критерії безпеки. З введенням в дію нового правила про суспільне тягар у 2018-2020 роках заявник може бути потенційно небезпечний з політичних або терористичних міркувань на думку візового офіцера.
  5. Підозра в недотриманні інструкцій Лотереї (відсутність відомостей про сім'ї, неякісна фотографія, помилкове англомовне написання).

На етапі співбесіді з візовим офіцером потрібно підтвердити інформацію про освіту, сімейний статус, членах сім'ї, про діяльність на території батьківщини, про плани на діяльність на території США, чи є у вас стартовий капітал для перших місяців проживання у Сполучених штатах, чи є спонсор/друг/ родич у США, який допоможе вам адаптуватися. У цьому випадку, як завжди все буде залежати від заповненої анкети та самого співбесіди. Якщо у вас виникають хоч найменші сумніви, зверніться до експертів, які допоможуть вам зробити все правильно.

Після успішного проходження інтерв'ю з візовим офіцером, ви отримаєте візу та 6 місяців для підготовки до від'їзду до США. Цей час ви можете використовувати на завершення справ у своїй країні, та почати пошук квартири, роботи, дитячих садків, шкіл у США. Статус постійного резидента, яким наділений кожен власник грін-карти, передбачає можливість користуватися правами, які практично не відрізняється від прав громадянина країни.

Подавати на громадянство володар Грін карти може через 5 років безперервного проживання в країні. Протягом цього терміну претендент повинен зарекомендувати себе законослухняним та добропорядним мешканцем, справно платить податки та приносить користь країні.