Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Стягнення аліментів позовна заява Київ

Позов про стягнення аліментів зразок

Запишіться на консультацію від 750 грн

Запишіться на консультацію

Сімейний кодекс закріпив за батьками обов'язок утримувати їх неповнолітніх дітей. Правда, деякі батьки ухиляються від виконання цього обов'язку. Для того щоб стягнути аліменти з несумлінного батька (матері), необхідно звертатися до суду.

Аліменти, як правило, стягуються в процентному співвідношенні від доходу або заробітку батька (матері). У судову інстанцію може звернутися один з батьків, який проживає з дитиною, з позовом про стягнення аліментів. Строку для подання такого виду позову не існує, проте суд може присудити виплату аліментів за минулі роки, але тільки за останні три роки. Розмір виплат визначається тільки судом (але в кожному разі не менше 30% від усіх доходів).

Батько, що живе окремо, повинен не тільки сплачувати аліменти на дитину, а й брати участь в додаткових витратах на неї (ст. 185 СК). Розмір додаткових витрат встановлюється теж суто судовою інстанцією.

Для тих, хто звернувся в нашу компанію, ми гарантуємо позитивний результат спору про аліментні зобов'язання. Наші юристи надають такі послуги:

  • консультації;   
  • складання позову на стягнення аліментів    
  • представлення інтересів клієнта в суді (можливий навіть варіант без вашої участі);    
  • ведення переговорів з відповідачем від імені клієнта.  

Після того як суд приймає рішення про стягнення з відповідача певної суми аліментів, воно ще підлягає виконанню. Стягнення таких виплат часто проводиться на підставі виконавчого листа. Якщо ж батько, який повинен сплачувати аліменти, планує покривати їх суму з різних джерел доходу (наприклад, із зарплати і доходів від підприємницької діяльності), то на його прохання суд може видати кілька виконавчих листів.

Утримання присудженої суми аліментів проводиться підприємством, в якому працює відповідач. Такі виплати здійснюються раз на місяць, в день виплати заробітної плати.

Виплати аліментів можуть також здійснюватися на підставі угоди між батьками. Але, на жаль, оплата аліментів за договором практикується набагато рідше.

Якщо у вас виникла необхідність стягнення аліментів, не потрібно затягувати з цим. Наші юристи не тільки допоможуть вам скласти позовну заяву про стягнення аліментів, але доб'ються їх виплати в необхідному вам розмірі.

Виплата аліментів, що стягуються в судовому порядку, припиняється:

  • По досягненні дитиною повноліття або в разі придбання неповнолітніми дітьми повної дієздатності до досягнення ними повноліття;
  • При усиновленні (удочеріння) дитини, на утримання якого стягувалися аліменти;
  • При визнанні судом відновлення працездатності або припинення нужденності в допомозі одержувача аліментів;
  • При вступі непрацездатного який потребує допомоги колишнього чоловіка - одержувача аліментів у новий шлюб;
  • Смертю особи, що одержує аліменти, чи особи, зобов'язаної сплачувати аліменти.

Обговорення і відгуки (10)

Роман
07.06.2017 12:19

Добрий день! Підскажіть буть ласка, чи можна скасувати тимчасове обмеження виїзду за кордон? Сума боргу по аліментах 56 тис. Хотілобся виїхати на заробітки шоб покрити борг
самого факту ухилення від сплати немає, так як є чеки про переведення коштів на рахунок, суми були не великі, але сам факт шо вони були.
строки апеляційного оскарження ухвали про заборону витикли 3 роки назад

Наказ
15.06.2017 13:57

Добрый день!
Нужно пытаться снять арест через суд. Учитывая тот факт, что от оплаты алиментов Вы не уклоняетесь и выезд за границу нужен для погашения долга, шансы снять обременение есть. Хоть и не большие.
Для более точной оценки перспектив данного судебного процесса Вы можете связаться с нами по одному из телефонов, указанных на сайте, и записаться на консультацию.
Будем рады помочь.

Євген
01.12.2016 20:17

Доброго дня. Я перебуваю в службовому відрядженні на курсах підвищення кваліфікації строком на 6 місяців в іншому місті. Чи можливо призупинити розгляд справи по аліментам до мого повернення?

Наказ
02.12.2016 16:20

Доброго дня. Наврядчи суддя зможе одразу перенести засідання на такий довгий період, проте можна декілька разів перенести засідання і виграти цих пів року. Крім того, Ваші інтереси в суді може представляти Ваш адвокат.

Наташа
15.04.2015 13:01

Доброго дня. За рішення суду колишній чоловік має платити аліменти, але не платить, і вільно їздить за кордон.Чи є якась заборона неплатнику аліментів при виїзді за кордон? Дякую

Игорь
06.03.2015 08:58

Добрый день. Могу ли я оформить отчисление алиментов на содержание своего ребенка из начисленной мне пенсии в размере 50%. (ст.90 Відрахування з пенсії. ЗУ Про пенсійне забезпечення). Работаю на госсударственном предприятии. Проживаем вместе.