Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Реєстрація інших форм власності

Реєстрацію інших форм власності пропонує провести для вас наша компанія.

Консультація

від 50 usd
Послуга Ціна
Реєстрація (звичайні) від 100 USD
Реєстрація (громадські та неприбуткові) від 150 USD

Наші фахівці допоможуть вам зареєструвати будь-яку організаційно - правову форму підприємства.

Реєстрація інших форм власності може відрізнятися від процедури реєстрації найпоширеніших організаційно-правових форм, таких як: товариство з обмеженою відповідальністю, приватне підприємство, акціонерне товариство, фізична особа - підприємець.
Наприклад, громадські організації, благодійні фонди, окрім стандартної процедури реєстрації у виконкомі, вимагають обов'язкової реєстрації в територіальному управлінні Міністерства юстиції України. Відповідно, і вимоги до складання документів до кожної організаційно-правової форми особливі.

Прикладом іншої форми власності може також служити об'єднання підприємств: концерни, асоціації, холдинги, консорціуми. Даний вид зустрічається рідко, однак, такі замовлення також зустрічаються.

Крім того, наші фахівці можуть допомогти вам зробити вибір організаційно-правової форми, яка підійде саме вашому бізнесу. Можливо, ви вже визначилися з напрямком вашої діяльності, однак, не знаєте, яку організаційну форму вибрати. У такому випадку співробітники нашої компанії запропонують вам всі можливі варіанти, описавши плюси і мінуси кожної форми. Наша компанія має багаторічний досвід роботи в даній сфері, ми знаємо всі тонкощі і нюанси реєстрації підприємств усіх форм власності.

Обговорення і відгуки (3)

Марина
25.11.2013 08:08

Добрый день. Во что обойдется регистрация садового товарищества в Васильковском районе без печати и счета в банке? Спасибо. Марина

Марія Василівна
19.04.2013 12:22

Доброго дня. Ми ТОВ і нам потрібно зареєструвати дочірне підприємство.
Які документи для цього потрібно і скільки це буде коштувати і скільки часу займе?
Дякую.Наша реєстрація в Святошинському районі.

Анна Дубина
05.10.2015 12:11

Доброго дня, Марія Василівна! Дочірнє підпрємство створюється шляхом заснування нової юридичної особи. Для цього державному реєстратору потрібно подати 2 примірники установчих документів, бажано, щоб були нотаріально завіреними, реєстраційну картку, протокол установчих зборів, а також документи, які підтверджують повноваження головної юридичної особи на створення дочірнього підприємства. Терміни реєстрації та ціни на наші послуги залежать від обраного вами пакету послуг: "Бюджет", "Стандарт" чи "Преміум". Для замовлення послуги відправте заявку на нашу електронну пошту, в якій вкажіть:
- що вам неорхідно (реєстрація дочірнього підприєства);
- контактний номер телефону, бажано мобільний.
Після чого наші спеціалісти зв'яжуться з вами для підтвердження замовлення, а також нададуть детальні відповіді на всі ваші питання.
Будемо раді допомогти! З повагою, ЮО "Наказ"