Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Віза для далекобійників в Канаду

Імміграційний Закон в Канаді базується на відборі кваліфікованих і затребуваних водіїв-міжнародників.

Запишіться на консультацію
 • Імміграція для далекобійників
 • Выбор основания
 • Підготовка пакетів документів
 • Допомога на всіх етапах

Професія Truck Driver, так називається робота водія вантажного автотранспорту в Канаді, відноситься до списку найбільш затребуваною професією. Це в першу чергу пов'язано з великою протяжністю країни, а продукти, речі та інші товари необхідно доставляти як на територію Канади, так і за її межі. Більш того робота тракером дуже складна, яка враховує ряд зобов'язань й тривалу відсутність поза домом. Саме останній фактор впливає на те, що канадці не дуже охоче беруться за цю роботу. Швидше за все саме з цієї причини канадські компанії зацікавлені в залучення іноземних фахівців.

Переїзд далекобійників в Канаду поетапно нічим не відрізняється від переїзду інших фахівців, найчастіше це відбувається так:

 • ви знаходите роботодавця;
 • отримуєте дозвіл на роботу LMIA;
 • оформляєте робочу візу;
 • займаєтеся імміграційним процесом та отриманням посвідки на проживання.

З якими нюансами ви можете зіткнутися при отриманні візи далекобійника

1. Для роботи тракером необхідно отримати в Канаді водійські права першої категорії.

У цьому випадку існує два варіанти:

 • оформити звичайну візітерскую візу та виїхати на навчання в автошколу. Для цього вам необхідно витратити чималі зусилля на оформлення візи та витратити певну суму на навчання, харчування, проживання. При цьому якщо у вас ще немає візи, ми не рекомендуємо подаватися на неї для відвідування автошколи. Останнім часом спостерігається часта відмова візового офіцера при її отриманні. Швидше за все це пов'язано з тим, що основний критерій прийняття рішення візовим офіцером - переконатися в тому, що після поїздки в Канаду ви повернетеся додому. Це буде дуже складно довести, маючи запрошення на навчання. Адже офіцер розуміє, що після отримання прав, ви продовжите шукати роботу саме в Канаді. Поки у вас немає роботодавця всі витрати ви будете оплачувати самостійно.
 • знайти роботодавця до приїзду в Канаду. В цьому випадку ви зможете дистанційно обговорити з ним питання фінансування частини ваших витрат. На практиці ми часто стикаємося, коли роботодавець готовий оплатити переліт, частково проживання, можливо видати частину підйомних коштів. Тому, що стосується витрат на навчання, то швидше за все вам доведеться покладатися на свій бюджет. Вартість навчання в автошколі складає 10-15 тисяч канадських доларів. Все залежить від категорії школи та модулів.

2. Перед тим, як шукати роботодавця необхідно підтвердити свій досвід роботи.

Якщо ви досвідчений водій, але перебуваєте за межами Канади, вам слід ознайомитися з вимогами щодо вакансії. Як правило, це вимога про наявність відповідної освіти, рівня кваліфікації, знання мови та документально підтвердженого досвіду роботи за фахом в залежності від провінції.

Так по Атлантичної програми для імміграції вам досить буде мати 1 рік стажу роботи, а провінція Манітоба відбирає фахівців при наявності 3 і більше років роботи.

При відсутності стажу роботи, слід скористатися першим варіантом і після закінчення автошколи шукати роботодавця. В цьому випадку вашою перевагою будуть канадські права.

Для підтвердження досвіду роботи необхідно надати:

 • резюме;
 • копії попередніх робочих контрактів;
 • підтвердження зарахування заробітної плати;
 • рекомендаційний лист від роботодавця, в якому повинно бути зазначено терміни роботи та виконувані обов'язки.

Де шукати роботодавця

Найпопулярніше джерело інформації - сайти (офіційні jobbank та canadaindeed) і оголошення (газети, журнали, рекомендації автошкіл). Ще одне джерело - вибрати конкретне місто Канади, в якому ви хочете працювати, уважно вивчити всі пропозиції транспортних компаній і розіслати резюме.

Вимоги до мови та відповідної освіти

Для імміграції в Канаду обов'язковою вимогою є володіння англійською мовою та наявності відповідної освіти.

Необхідний рівень знань англійської мови підтверджується відповідно до Міжнародної системи тестування (IELTS). Для різних провінцій вимоги можуть відрізнятися. Зазвичай необхідний середній бал IELTS - 4.

Для підтвердження освіти кандидату необхідно звернутися в Канадську організацію, яка проведе порівняльний аналіз отриманого вами освіти з канадським. Ця процедура обов'язкова і займає час. Рекомендуємо робити її заздалегідь.

Кваліфікована допомога в отриманні візи далекобійника

Фахівці нашої компанії готові посприяти з питань, пов'язаними з імміграцією та візовою підтримкою. У нас ви зможете отримати консультацію з підготовки документів, заповнення анкети, зробити переклад документів. Для імміграції існують певні критерії відбору. Від цього буде залежати, який пакет документів слід підготувати і які вимоги виконати. Про них ви можете дізнатися на консультації у наших фахівців.