Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Супровід податкових перевірок

Супровід податкових перевірок Київ

Супровід податкових перевірок в Києві допоможе виявити законність та обґрунтованість дій співробітників податкових органів при проведенні виїзної перевірки.

Податкові перевірки та як вони відбуваються

Згідно з податковим кодексом України контроль над юридичними і фізичними особами, які є суб'єктами підприємницької діяльності, здійснюється за допомогою планових і позапланових перевірок. Існує кілька видів подібних заходів:

 • Камеральна перевірка не вимагає спеціального дозволу, а підставою для її проведення є наявність даних, які містяться в деклараціях платника податку. Сама процедура проходить в приміщенні контролюючого органу фіскальної служби. Вона може здійснюватися без згоди і безпосередньої присутності платника.
 • Документальна планова перевірка передбачає наявність попередньо затвердженого плану заходу. В ході її проведення фізична або юридична особа перевіряється на предмет дотримання як податкового, так і трудового законодавства.
 • Документальна позапланова перевірка може здійснюватися при виявленні певних порушень законодавчих норм з боку платника. Зокрема це стосується несвоєчасного подання звітності до державного податкового органу.
 • Фактична перевірка, в рамках якої співробітники фіскальної служби можуть здійснювати контрольні розрахункові операції. Підставою для її проведення може, в тому числі, бути письмове звернення споживача, в якому вказані порушення, допущені суб'єктом господарювання.

Документальні перевірки можуть бути виїзними, які проводяться за місцем перебування платника або розташування підприємства, а також не виїзними, здійснюваними в приміщенні фіскальної служби.

Етапи та терміни супроводу податкових перевірок

Юридичний супровід податкових перевірок включає в себе наступні етапи:

 • Комплексна правова оцінка передбачуваних ризиків, за часом займає від 10 до 15 годин.
 • Підготовка документації з її можливим корегуванням в рамках закону, на що йде від 8 до 16 годин.
 • Безпосередньо супровід податкової перевірки досвідченими юристами, здатними оперативно відреагувати на будь-які питання і вимоги співробітників фіскальної служби. Тривалість даного етапу – від 1 до 10 днів.
 • Підготовка та надання висновку, а також розроблених фахівцями рекомендацій, протягом 4-денного терміну.

Послуги із супроводу податкових перевірок

Компанія «Наказ» пропонує наступні послуги:

 • взаємодія з податковими органами від імені підприємств з усіх питань, які стосуються перевірки;
 • фізичний супровід податкової перевірки (наші фахівці будуть присутні в процесі спілкування з представниками податкових органів);
 • контроль на предмет законності будь-якої вимоги, висунутої податковими органами;
 • підготовка пакету документів суб'єкта бізнесу, необхідного для перевірки податковими органами;
 • захист і представництво інтересів організацій при виїмці документів;
 • складання акту заперечення і подача його від імені компаній.

Вартість супроводу податкових перевірок індивідуальна для кожного випадку. Вона залежить від масштабів діяльності суб'єкта підприємництва та обсягів його документообігу. В середньому вартість за послугу починається від 1000.

Юридична компанія «Наказ» напрацювала величезний досвід роботи з податковими органами. Її фахівці роз'яснять порядок проведення перевірки, права співробітників податкових органів. Будь-яке їх дію, що суперечить законодавству країни, буде миттєво припинено. У разі незгоди з рішенням податкових органів фахівці ЮК «Наказ» грамотно розроблять матеріали для його опротестування та оформлять оскарження результатів податкової перевірки. Юридичне оформлення заперечення на акт податкової перевірки допоможе вам знизити суму штрафу або взагалі уникнути його. При необхідності перед перевіркою наші співробітники проведуть інструктаж персоналу про грамотної лінії поведінки. Ми завжди готові запропонувати допомогу при податкових перевірках.

Переваги співпраці з нашою компанією

При проведенні заходів податкового контролю ми готові проявити такі свої професійні якості як:

 • максимальна оперативність у прийнятті єдино вірних рішень;
 • високий рівень компетентності співробітників компанії в питаннях, пов'язаних з податковими спорами;
 • націленість на досягнення позитивного результату, незалежно від складності ситуації;
 • вміння ефективно працювати в умовах психологічного тиску з боку державних органів.