Пн-Пт з 09:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 235 08 72

Бухгалтерський аудит

Ініціативний або так званий бухгалтерський аудит – це можливість провести перевірку вірогідності й точності бухгалтерської звітності на будь-якому підприємстві. Фахівці-аудитори після отримання результатів такої перевірки складають аудит бухгалтерської звітності, де об'єктивно оцінюють вірогідність бухгалтерського балансу, а також дають свої рекомендації з ліквідації виявлених порушень.

Фахівці компанії "НАКАЗ" надають наступні послуги:

  • аудит фін. звітності за ПСБО;
  • аудит фін. звітності за МСФЗ;
  • аудит окремих фін. звітів, а також елементів чи цілих статей звітності.

Наші фахівці можуть проводити аудит бухгалтерського обліку за півріччя і квартали, що дозволить вашому бухгалтерові вчасно вносити необхідні виправлення в облік. В компанії "НАКАЗ" працюють досвідчені, сертифіковані аудитори, що надають послуги з аудиторської перевірки.

Переваги послуг компанії "НАКАЗ"

  1. Наші фахівці мають реальний досвід ведення бухгалтерської, фінансової, а також правової діяльності на різних підприємствах, в аудиторських фірмах, державних і фіскальних органах.
  2. Вартість наших послуг демократична, а специфіка виконання робіт відрізняється професіоналізмом.
  3. Досвід і глибокі знання дозволили нашим фахівцям розробити власний вірний підхід до роботи, що заснований на принципах ефективної організації точного й достовірного податкового й фінансового обліку.
  4. Ми завжди стежимо за нововведеннями в оподаткуванні й удосконалюємо свої знання в області ведення будь-якого бізнесу в цілому.

Для чого потрібно проводити аудит?

Одна із причин, через яку може знадобитися здійснення ініціативного аудиту бухгалтерії підприємства – це вимога партнерів або інвесторів фірми, які бажають переконатися в сумлінній роботі організації як платника податків, або хочуть оцінити перспективи потенційної угоди при покупці чи, навпаки, продажі підприємства.

Бухгалтерський облік і аудит часто здійснюються й при зміні керівництва, а також головного бухгалтера. Така перевірка дає можливість оцінити об'єктивно не тільки фінансове становище організації на даний період, але й прийняти вірні й ефективні рішення щодо подальшого управління.

Досить важливий плюс для власника фірми або керівника в тому, що ініціативний аудит дозволить вчасно виявити неточності бухгалтерського балансу, помилки в податковому обліку підприємства й вчасно внести всі необхідні корегування. У такому випадку аудит бухгалтерської звітності дозволяє знизити як господарські, так і фінансові й податкові ризики компанії, а також уникнути великих штрафних санкцій.

Компанія "НАКАЗ" спеціалізується на правовій допомозі й пропонує підприємствам різних систем оподаткування й організаційно-правових форм свої послуги щодо ведення аудиторської діяльності й бухгалтерського обліку.

Спеціалізація співробітників компанії "НАКАЗ"

Бухгалтерський облік і аудит є одним із напрямків роботи компанії "НАКАЗ". Ціль наших фахівців – збір достовірних та повних відомостей про роботу того чи іншого підприємства, а також його майнове положення. І відзначимо, що ведення бухгалтерського звіту потрібно як внутрішнім користувачам – керівникам, власникам майна, засновникам, учасникам, так і зовнішнім – інвесторам, кредиторам та ін.

Варто розуміти, що особливим видом будь-якої фінансової звітності вважається ведення й складання податкового звіту, який може формуватися на підставі бухгалтерського звіту, або ж створюватися зовсім незалежно від нього. Насправді це таки відповідальна робота, тому що податкова інспекція, як відомо, з усією ретельністю перевіряє всі надані їй звіти.

Компанія "НАКАЗ" давно співпрацює з національними, а також міжнародними аудиторськими фірмами з питань підтвердження будь-якої фінансової звітності різних дочірніх підприємств у країні і перевірки їх фінансової та господарської діяльності винятково на основі наявних Міжнародних стандартів бухгалтерського аудиту.