Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Анна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Отримання громадянства України

Оформлення іноземцям українського громадянства

Процедура оформлення громадянства регулюється нормами Закону України « Про громадянство » і обтяжена масою бюрократичних формальностей. Законодавством закріплені такі підстави, за наявності яких можливе отримання громадянства України:

  • при народженні;
  • при територіальному походженні;
  • при прийнятті в громадянство України;
  • при відновленні в громадянстві України;
  • при усиновленні або встановленні опіки;
  • за наявності інших підстав, регульованих законом.
Анна Гайдукова
Ганна Гайдукова Cтарший партнер

Бізнес
Бізнес

Всі види проектних робіт реєстрація бізнесу

Волонтерство
Волонтерство

Волонтерська діяльність, благодійність в благодійному фонді

Шлюб
Шлюб

Офіційно зареєстровані сімейні відносини

Релігія
Релігія

Особливості релігійної віри, релігійного світогляду

Запишіться на консультацію
  • Консультація з питання отримання громадянства України
  • Вибір відповідного підстави
  • Підготовка пакетів документів для отримання громадянства
  • Допомога на всіх етапах отримання громадянства України

Щоб отримати громадянство України, іноземцю необхідно подати заяву, задекларувати відсутність іноземного громадянства, вільно володіти українською мовою, безперервно проживати на території України більше 5 років (2 років, за умови наявності чоловіка чи дружини - громадянина України), мати дозвіл на імміграцію і джерело грошових коштів на існування.

Громадянство України надається заявнику спеціальною комісією, заснованою при Президентові України. І тільки після видання Президентом указу, прохач може вказувати у відповідній графі громадянство України.

Особи, засуджені до позбавлення волі за вчинення злочинів на Україні і тяжких злочинів на території інших країн, а також особи, обвинувачені в геноциді та інших злочинах проти людства, не можуть отримати українське громадянство.

Отримання українського громадянства триває в середньому до 1 року. Але для осіб, які мають серед прямих родичів громадян України або раніше перебували в громадянстві, застосовується прискорена процедура, що триває 1 місяць.

Необхідні документи для отримання громадянства України разом із заявою подаються в міграційну службу. Список документів залежить від підстав для отримання громадянства.

Оформлення громадянства України – це трудомісткий процес, що віднімає час і сили. Щоб отримати громадянство, потрібно правильно оформити заяву і зібрати повний список документів, які видають в різних інстанціях. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте кваліфіковану консультацію з усіх питань оформлення громадянства. Наші співробітники допоможуть вам визначитися з вибором відповідної підстави для того, щоб отримати громадянство в Україні, а також допоможуть підготувати повний пакет необхідних документів.