Шлюб з іноземцем – це не тільки красива церемонія, гості та ресторан. Щоб все пройшло офіційно, потрібно підготувати ряд документів. Якщо ви маєте намір пов'язати своє життя з іноземцем, варто заздалегідь потурбуватися про його легальне знаходження на території України. Короткострокової візи може не вистачити, адже оформлення може зайняти місяці – збір паперів, черги, все вимагає часу. Більш того, навіть після укладення шлюбу потрібно отримати дозвіл на перебування в нашій країні. На перший погляд, все виглядає досить заплутано і складно. Особливо, якщо ви не маєте досвіду в подібних справах і не дуже розбираєтеся в українському законодавстві.
Юридична компанія "Наказ" з радістю допоможе вам вирішити ці проблеми. Звернувшись до нас, ви можете забути про всі труднощі і вже в найкоротші терміни досягти поставленої мети. Ми не тільки розповімо вам, як укласти шлюб з іноземним громадянином, а й зробимо документи для його легального перебування.
Щоб укласти шлюб, іноземець обов'язково повинен знаходитися в Україні. Паперова тяганина займає в середньому 30 днів. Так що, отримавши звичайну візу, варто відразу організувати процес одруження.
Відзначимо, що навіть після шлюбної церемонії іноземцю не можна буде залишатися в Україні. Але ще одну візу відкривати не потрібно. Шлюб є підставою для отримання посвідки на тимчасове проживання. Навіть якщо іноземець має право бути в Україні без візи, ВНЖ все одно знадобиться.
Посвідка на проживання – це документ, що дає право не громадянину України перебувати в країні, вчитися та працювати.
Тимчасову посвідку на проживання потрібно щорічно оновлювати. Процедура не змінюється, як і список необхідних документів. Тільки після 2 років життя в нашій країні іноземець зможе подати на постійну посвідку на проживання, а далі вже можна навіть замислитися про отримання громадянства.
Зауважте, якщо іноземець укладає шлюб в Україні з людиною без громадянства, але з постійним дозволом на проживання, він також має право на оформлення посвідки. Але для отримання громадянства потрібно буде прожити не менше 5 років.
Щоб взяти шлюб з іноземцем потрібно подати заяву та необхідні документи в РАЦС. Всі документи мають бути перекладені на українську мову. Загалом, список невеликий:
Після подачі документів в РАЦС призначається дата реєстрації шлюбу. У цей день ви і станете законними чоловіком і дружиною.
Очікування дати весілля може зайняти місяць, і його варто провести з користю. Наприклад, почати збирати документи для отримання посвідки на проживання, яка також повинна бути перекладена на українську мову. Вам знадобляться:
Юридична компанія "Наказ" в Києві вже багато років допомагає оформити посвідку на проживання. Ми із задоволенням посприяємо і вам. Варто тільки зателефонувати і записатися на консультацію!