Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Анна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Посвідка на проживання в Україні на підставі волонтерства

Запишіться на консультацію
  • Консультація з питання отримання громадянства України
  • Вибір відповідного підстави
  • Підготовка пакетів документів для отримання громадянства
  • Допомога на всіх етапах отримання громадянства України

Волонтерство – це важка й благородна справа. Ми завжди пишаємося людьми, які безкорисливо прагнуть допомагати іншим. Не секрет, що в Україні соціальний захист та медичне обслуговування відстають від європейського чи американського рівня. Тому у нас діє багато соціальних програм: робота з невиліковно хворими людьми, інформування населення про ВІЛ, СНІД та інші небезпечні хвороби, робота з молоддю. Але головне, що вони не просто існують, а й активно спонсоруються і підтримуються іноземними організаціями та релігійними об'єднаннями. Десятки людей з Європи та США приїжджають в Україну, щоб особисто допомогти.

Кожен волонтер, який приїжджає в нашу країну, повинен отримати візу для легального перебування. Звичайно, цей варіант підходить лише для короткострокових програм. Якщо ж для роботи потрібне довготривале перебування в Україні, то необхідно оформити тимчасову посвідку на проживання. Цей процес може бути досить важким для людей, які не знайомі з українським законодавством і не знають державної мови. Щоб заощадити сили, нерви, а головне уникнути помилок, краще відразу довіритися професіоналам. Юридична компанія "Наказ" в м. Київ з радістю допоможе вам розібратися з тим, які підготувати документи та як оформити вид на проживання. Вам необхідно лише зателефонувати нам.

Що таке тимчасова посвідка на проживання в Україні

Посвідка на проживання – це документ, що дозволяє людині без українського громадянства легально проживати в межах нашої країни. Вона може бути постійна та тимчасова.

У більшості випадків приїжджі волонтери оформляють тимчасову посвідку на проживання, яка діє цілий рік, що цілком достатньо для багатьох програм. До того ж, по закінченню терміну дії її можна продовжити. Але для цього повинні бути вагомі підстави, на основі яких вона була видана. Іншими словами, волонтерська робота повинна продовжуватися.

Варто відзначити, що по закінченню терміну дії посвідки у людини є 7 днів, щоб покинути Україну.

Документи для отримання посвідки на проживання в Україні

Для оформлення посвідки на проживання потрібно підготувати і подати стандартний пакет документів. В основному вони підтверджують вашу особистість і доводять право довгострокового перебування на території України. У перелік паперів входить:

Послуги оформлення посвідки

Неправильне оформлення будь-якого документа, призведе до відмови в дозволі на проживання. Щоб гарантовано оформити посвідку на проживання в Україні зверніться до фахівців нашої компанії в Києві. Записатися на консультацію можна в будь-який зручний для вас час.