Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Щорічне підтвердження відомостей про організацію

Підтвердження відомостей про юридичну особу

Консультація

від 50 usd
Послуга Ціна
Зміни (звичайні) від 50 USD
Зміни (громадські та неприбуткові) від 50 USD

Законодавство України визначає поняття неприбуткових підприємств, установ та організацій як такі, що не ставлять своєю основною метою отримання прибутку, а насамперед - благодійну діяльність, меценатство та іншу діяльність, передбачену законом.

Неприбуткові організації, зокрема громадські організації та об'єднання, можуть діяти зі статусом юридичної особи або ж без нього. Громадське об'єднання, яке має статус юридичної особи - це непідприємницьке товариство, тому отримання прибутку не є його основною метою. Благодійні організації здійснюють свою діяльність виключно зі статусом юридичної особи.

Після реєстрації неприбуткові організації зі статусом юридичної особи зобов'язані дотримуватися встановлених законом норм, у тому числі це стосується і підтвердження відомостей у держреєстратора. Це означає, що починаючи з наступного року протягом місяця, наступного за датою державної реєстрації, держреєстратору потрібно подати особисто або ж відправити поштою (рекомендованим листом) реєстраційну картку встановленого зразка для підтвердження відомостей про юридичну особу.

Дані відомості подаються у вигляді реєстраційної картки за затвердженою формою №6, до якої додається документ, що засвідчує повноваження особи, яка подає документи.

Де взяти Форму №6?

Ви можете отримати її у держреєстратора. Він дає вам зразок, з якого ви робите ксерокопію.

Як мають бути оформлені документи?

Законодавством встановлені певні вимоги до оформлення документів, які потрібно подати держреєстратору. Це, насамперед, оформлення документів державною мовою, машинодруком або ж від руки, але тільки друкованими літерами, з підписом уповноваженої особи.

Увага! Реєстраційна картка заповнюється виключно у відповідності до вимог закону.

Куди подавати документи?

Процедура підтвердження відомостей для громадських організацій та для благодійних організацій дещо відрізняється.

Громадські організації підтверджують відомості в органах виконавчої влади, які займаються питаннями реєстрації таких організацій, обов'язково, за місцезнаходженням громадського об'єднання.

Благодійні організації підтверджують відомості у державних реєстраторів, відповідно за місцезнаходженням благодійної організації, в порядку, передбаченому законодавством про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Для вищевказаних неприбуткових організацій підтвердження відомостей у держреєстратора - це невід'ємна частина їх законної діяльності, тому таке підтвердження - обов'язково! До речі, про це не варто забувати і іншим юридичним особам.

Підтвердження відомостей у держреєстратора - це процедура дещо клопітна, але все ж необхідна, щоб надалі не виникало ніяких труднощів у роботі з держреєстром.

Послуги підтвердження відомостей від ЮК "Наказ"

Фахівці нашої компанії оперативно забезпечать підтвердження відомостей про організацію, включаючи надання таких послуг:

  • консультація з питань підтвердження відомостей, а також діяльності організації;
  • підготовка документів;
  • подача відповідних документів державному реєстратору;
  • одержання документа, що підтверджує внесення відповідних відомостей до ЄДР.

Законодавство:

Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" від 15.05.2003 №755-IV.