Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 235 08 72

Юрист і адвокат по авторському праву в Києві

Допомога юриста по інтелектуальній власності у сфері авторського права

Запишіться на консультацію від 750 грн

Кожний витвір літератури, мистецтва, науки є результатом чиєїсь плідної праці, а значить, має повне право на захист. Це означає, що автор чи інший правовласник, може отримувати блага від використання своєї праці й має виключне право дозволяти або забороняти використовувати свій витвір іншим особам.

Правовий захист інтелектуальної власності – це одна із самих витончених та складних сфер діяльності в юриспруденції. На даний момент ця галузь тільки почала свій активний розвиток в Україні і дійсно професійний захист прав інтелектуальної власності здійснюється порівняно невеликою кількістю підготовлених фахівців.

Усе, що стосується права інтелектуальної власності, має досить тривалий строк захисту, а у випадку з особистими немайновими авторськими правами й зовсім захищається безстроково. Тому будь-які дії, спрямовані на захист таких прав, уже на перших етапах необхідно здійснювати максимально професійно, уважно й обдумано.

Практика показує, що правовий захист авторських прав необхідний кожному правовласнику. Країни СНД ще не звикли до думки про те, що за використання чужої праці інтелектуальної діяльності необхідно платити. Піратський контент, неліцензійні комп'ютерні програми, використання ТМ без правових підстав є дуже частою ситуацією. Саме тому кожному правовласнику необхідний юрист по інтелектуальній власності, яким на постійній основі буде здійснюватися моніторинг і захист авторських прав клієнта.

Захист права інтелектуальної власності найчастіше починається із пред'явлення порушникові письмової претензії. Наш адвокат по авторському праву в Києві проведе всі необхідні заходи щодо припинення порушень ваших прав, припинення неправомірних дій і стягнення заподіяного збитку. Практика показує, що залучений з вашого боку адвокат по авторським правам демонструє порушникові ваше серйозне відношення до своєї інтелектуальної власності і це дозволяє в максимально короткий термін припинити порушення. Якщо ж досудова процедура не дала необхідних результатів, наш адвокат у сфері авторського права в м. Київ захистить вашу позицію в суді, відновить порушені права й вимагатиме суму заподіяного збитку.

Чому захист інтелектуальних прав потребує залучення фахівця?

 • Складання позову про захист інтелектуальних прав - це дуже кропітка робота. При цьому необхідно відзначити, що суд буде розглядати справу на підставі позову й поданої доказової бази. Оскільки ця галузь права є однією із найскладніших, різноманітною й молодою, наші судді у своїй більшості не є експертами з інтелектуального права. Тому вкрай важливо розглянути в позові всі нюанси справи і вказати максимально велике правове обґрунтування своїх вимог. Адже суддя не стане шукати підтвердження вашої правової позиції, а довести наявність порушення необхідно саме правовласнику.
 • Поки процес захисту буде затягуватись, обсяги порушень будуть рости. Ваша інтелектуальна власність може переходити з рук у руки (поширення в мережі інтернет взагалі не має меж). У результаті відновити порушені права буде все складніше.

З іншого боку, юрист у сфері авторського права може знадобитися й особі, що навмисно або через незнання порушила чиїсь авторські або суміжні права. Не варто думати, що якщо ви перебуваєте в Україні, а правовласник в іншій країні, то захист авторського права не здійснюється і ніхто не відстежить порушення. У правовласників популярних і затребуваних об'єктів інтелектуальної власності скрізь є свій юрист по авторському праву, що здійснює дуже ретельний моніторинг і рано або пізно виявить порушення, а це може вилитися для вас у серйозні фінансові втрати.

Допомога юриста в сфері авторського права від ЮК «Наказ»

Захист права на інтелектуальну власність, що надають наші фахівці, включає наступні послуги:

 • консультація та правовий аналіз об'єкта;
 • досудове врегулювання суперечок при порушенні прав інтелектуальної власності;
 • захист у суді в Києві прав та інтересів правовласників;
 • юридична допомога у випадку пред'явлення претензії про порушення інтелектуальних прав;
 • реєстрація авторських прав в Україні, а також їхня міжнародна реєстрація (ТМ, промисловий зразок, корисна модель);
 • складання й супровід процедури укладення ліцензійних угод, авторських договорів;
 • реєстрація договорів, що стосуються авторських прав;
 • отримання знаків голографічного захисту та штрих-кодів;
 • оцінка прав інтелектуальної власності;
 • реєстрація в митному реєстрі об'єкта права інтелектуальної власності.