Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Виконавче провадження

Порушення виконавчого провадження за рішенням суду

Запишіться на консультацію від 750 грн

Виграний спір у суді - це лише півсправи, адже судове рішення ще повинне бути виконане. Не варто думати, що якщо виконавчий лист знаходиться у пристава, то рішення дуже швидко здійсниться. Судові пристави на сьогоднішній день просто завалені роботою і не поспішають пильно вивчати кожну справу. Тобто виходить, що у вас зовсім немає гарантій того, що саме за вашу справу візьмуться в першу чергу.

Виконавче виробництво передбачає виконання цілого комплексу заходів. Досить часто боржники встигають зняти всі кошти з рахунків, продати своє майно, переписати його на родичів і т.д. Тому судовому приставу доводиться вживати заходів щодо розшуку майна боржника, з наступним його арештом і реалізацією. Всі ці процедури - досить трудомістка і складна робота. Більш надійним варіантом для кредитора буде подбати про свої інтереси самому.

Звернувшись до нас, можете бути повністю впевнені, що ви отримаєте всі належні вам грошові кошти з безвідповідального позичальника. Ми вживемо всіх заходів, щоб розшукати майно відповідача, і продумаємо найкращу лінію поведінки.

Порушення виконавчого виробництва починається відразу після того, як закінчуються всі зазначені строки для виконання рішення суду боржником самостійно. На підставі ст.32 Закону України «Про виконавче провадження», з відповідача можна примусово стягнути:

  • грошові кошти, різне майно або майнові права (навіть якщо такі об'єкти знаходяться у інших осіб);
  • заробітну плату, стипендію, пенсію, інші виплати;
  • інші предмети (якщо про них йдеться в судовому рішенні);
  • інші об'єкти.

Юристи нашої компанії можуть здійснювати не тільки заходи з пошуку майна боржника, але і проконтролювати хід виконавчого провадження, простежити за дотриманням термінів з боку працівників виконавчої служби. Словом, наші фахівці проведуть всі необхідні дії для захисту інтересів кожного клієнта.