Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Посвідка на постійне проживання в Україні

Як отримати посвідку на постійне проживання?

Бізнес
Бізнес

Всі види проектних робіт реєстрація бізнесу

Волонтерство
Волонтерство

Волонтерська діяльність, благодійність в благодійному фонді

Шлюб
Шлюб

Офіційно зареєстровані сімейні відносини

Релігія
Релігія

Особливості релігійної віри, релігійного світогляду

Запишіться на консультацію

Постійна посвідка на проживання дає іноземному громадянину чи особі без громадянства масу переваг, таких як тривале проживання на території України, безвізовий в'їзд, відсутність додаткових витрат при частому оформленні візи, працевлаштування без оформлення додаткових дозволів. Також посвідка на постійне проживання прирівнює іноземця в правах до громадян України, із застереженнями, прямо передбаченими в законі. Потрібно лише пам'ятати, що Посвідчення на постійне проживання необхідно оновлювати у віці 25 і 45 років.

Відповідно до міграційних правил, в Україні передбачено дві групи осіб, які мають право на оформлення ПМЖ..

Перша група – ті, які оформляють ПМЖ у рамках міграційної квоти. До такої категорії осіб можна віднести:

 • наукових і культурних діячів;
 • інвесторів, інвестиції яких повинні становити 100 тис. USD і більше;
 • біженців і жертв торгівлі людьми;
 • фахівців з високою кваліфікацією;
 • колишніх українців, а також їхніх родичів: братів, сестер, онуків, дідусів і бабусь.

До другої групи належать особи, що не попадають під рамки міграційної квоти. До таких відносяться:

 • діти громадянина України;
 • чоловік/дружина;
 • батьки (опікуни);
 • особа або кілька осіб, про які піклується громадянин України;
 • особа або кілька осіб, яким надається ПМЖ, що є справою державної ваги.

У разі якщо іноземець оформляє ПМЖ, перебуваючи на території України, йому одночасно видається дозвіл на імміграцію. Якщо іноземець перебуває за межами України, то йому необхідно спочатку отримати дозвіл на імміграцію і звернутися з ним до консульства для відкриття імміграційної візи.

Для оформлення ПМП іноземцю необхідно подати такі документи:

 • клопотання іноземця про оформлення посвідчення на ПМП;
 • паспортний документ з візою і його легалізований переклад;
 • дозвіл на імміграцію;
 • 4 екз. фото розміром 3,5 на 4,5 см;
 • документ, що підтверджує сплату держмита.

Обговорення і відгуки (56)

Людмила
01.02.2019 19:47

Я, громадянка України, мій чоловік громадянин Молдови. Має тимчасову посвідку на проживання в Україні, строк якої закінчується 5.07.2019року. 13.06.2019 року виповнюється два роки, як ми оформили шлюб. Запитання: чи можна перед закінченням посвідки на тимчасове проживання подати документи на посвідку на постійне проживання мого чоловіка в Україні? Які документи для цього необхідно, як отримати дозвіл на еміграцію? Протягом якого часу розглядається дозвіл на отримання постійної посвідки? Дякую.

Людмила
06.07.2018 17:22

Запитання про далекого родича, яка не може сама запитати. Будь ласка, якщо вона громадянка Росії. В Україні проживають сестра та бабуся. Має посвідку про проживання в Україні та прописана у сестри. Їй сповнилось 25 років і на кордоні попередили, що треба змінювати. Має загранпаспорт. Які папери треба для цього та куди звертатися. І, якщо можливо, скільки це коштує. Дякую

Людмила
10.05.2018 15:37

Я, громадянка України, мій чоловік громадянин Грузії. Має тимчасову посвідку на проживання в Україні, строк якої закінчується 14.07.2018 року. 1.07.2018 року виповнюється два роки, як ми оформили шлюб. Запитання: як отримати посвідку на постійне проживання мого чоловіка в Україні, коли необхідно розпочати процедуру оформлення, які документи для цього необхідні, і як отримати дозвіл на імміграцію. Дякую.

Анна
11.06.2018 08:46

Людмила, у меня похожая ситуация как у Вас, но муж азербайджанец, мы на и вы 2 года находимся в официальном браке, я уже проконсультировалась в миграционке. Итак , вам надо сначала продлить еще на год временную посвидку не позже 15 рабочих дней до окончания срока действия, при получении ее, вы уже подаете документы на постоянную, перечень необходимых документов уточните в миграционке. Удачи ВАм!!!

Михаил
26.03.2018 15:00

Здравствуйте .Подскажите будьте добры ,я иностранный гражданин нахожусь на территории Украины ,у меня есть ВРЕМЕНЫЙ ВИД НА ЖИТЕЛЬСТВО .Скоро моем браку с гражданкой Украины исполняется 2 года ,и я хочу подать документы на ПОСТОЯННЫЙ ВИД НА ЖИТЕЛЬСТВО .Вопрос - вместе с документами на ПМЖ мне надо отдельно подавать документы на дозвіл на імміграцію?