Пн-Пт з 09:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 235 08 72

Оптимізація та мінімізація оподаткування

Кожне підприємство, незалежно від форми власності й свого виду діяльності, за законом зобов'язане платити державі податки. Невірний підхід і різного роду системні помилки нерідко стають основними причинами збільшення фінансових витрат за сплату великих податків, появи проблем із законом, або як мінімум накладення штрафів. Саме тому оптимізація оподаткування є важливою складовою будь-якого бізнесу.

Роль планування й оптимізації оподаткування

Оптимізація податків й податкове планування наразі відіграють важливу роль у діяльності кожного комерційного підприємства. Адже засновники підприємств і підприємці відкривають власний бізнес для того, щоб у майбутньому отримувати прибуток, але ніяк не для того, щоб платити величезні податки до бюджету. І хоч сплата податків є обов'язком суб'єктів господарювання, і за невиконання цих обов'язків держава строго карає неплатників податків, проте кожний підприємець вправі мінімізувати свої податки законними способами, спрямованими на зменшення обсягу податкових платежів.

Важливо пам'ятати, що ухиляння від сплати податків є серйозним правопорушенням, і воно при певних обставинах навіть може бути в суді кваліфіковано як кримінально карне діяння (відповідно до статті № 212 КК України). Однак оптимізація податків та грамотне податкове планування використовуються платниками податків у якості ефективних і абсолютно легальних методів зменшення обсягу платежів до бюджетів.

У компанії "НАКАЗ" податкове планування й податкова оптимізація – це, в першу чергу, законне, легальне, засноване на ретельних попередніх прогнозах, максимально ефективне планування сплати й нарахування податків до державного бюджету.

Допомога в оптимізації податків

В умовах досить складної нинішньої економічної ситуації більшість бізнесменів, які вирішили все-таки відкрити власний бізнес, або ж директорів уже діючих фірм стикаються із ситуацією, у якій значне податкове навантаження на їхній бізнес ставить під загрозу все його існування. Одним із виходів з такої ситуації може стати реструктуризація всього бізнесу для зменшення цього податкового навантаження.

Сьогодні в Україні існує досить велика кількість зборів та податків, і різних систем оподаткування, але при цьому є й цілий перелік податкових пільг. Завдяки цьому, при розробці особистої системи керування своїм бізнесом, з'являється одночасно кілька варіантів успішного ведення справи. Головне – правильно скласти схеми мінімізації податків в Україні, на чому й спеціалізується наша компанія.

Послуги наших фахівців в себе включають:

  1. Усунення різноманітних системних помилок у податковому обліку.
  2. Перевірку схеми оподаткування, що вже використовується на вашому підприємстві.
  3. Консультативну підтримку з питань відображення певних господарських операцій, нарахувань і сплати податків та зборів.
  4. Законну мінімізацію податків – створення абсолютно нової, ефективної моделі погашення всіх податкових платежів, а також внесення в облікову політику змін і реформування вашої договірної бази.
  5. Консультацію з питань, які стосуються подвійного оподаткування і ЗЕД.
  6. Експертні висновки з неврегульованих і спірних питань оподаткування.
  7. Оптимізацію оподаткування підприємств.

Фахівці компанії "НАКАЗ" не тільки допоможуть вам понизити рівень платежів із самих основних податків, але й створять вашому підприємству гарний імідж сумлінного та чесного платника податків в очах ваших партнерів з бізнесу, а також у відповідних держорганах. Ми ефективно й максимально швидко організуємо облік оподаткування, надамо консалтингові послуги, які дозволять вам привести вашу договірну базу, внутрішню організаційну документацію, систему контролю та облікову політику у повну відповідність з усіма запровадженими змінами.

Мінімізація податків – найбільш правильне рішення

Мінімізація податків в Україні щорічно набирає обертів. Систематично підвищуються податкові ставки, і в деяких випадках підприємству стає дуже складно виконувати всі покладені на нього обов’язки. У такій ситуації оптимізація оподаткування стає єдиним вірним виходом. Не слід забувати про те, що будь-яке ухиляння від сплати податків є грубим правопорушенням, яке може викликати масу проблем і навіть тюремне ув'язнення. Податкове планування й грамотна оптимізація оподаткування – це повністю легальні методи мінімізації обсягів платежів, що вносяться до бюджету.

Кваліфіковані співробітники компанії "НАКАЗ" побудують на вашій фірмі індивідуальну модель мінімізованого оподаткування, а також оперативно вирішать із максимальною вигодою для вашого бізнесу будь-які завдання. І все це буде зроблено відповідно до закону України!