Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Експрес-ліквідація

Термінова - ліквідація підприємств – працюємо по всій Україні

Наші переваги:
  1. Точна сума. Без прихованих платежів.
  2. Нотаріальне завірення. Нотаріус гарантує законність угоди.
  3. Реальні люди. У нотаріуса ви знайомитеся з покупцем.
  4. Ми – велика юридична компанія – це завжди спокійніше, ніж "знайомий юрист".

Консультація

від 50 usd
Послуга Ціна
Ліквідації від 100 USD
Ліквідації (експрес) від 250 USD

* Увага:

* При нотаріальному договорі клієнтом сплачується 1% від вартості продажу
* При нотаріальному договорі необхідна нотаріальна заява другого з подружжя про те що не заперечує продажу корпоративних прав
* Послуги нотаріуса оплачуються додатково - 1280 грн за одного засновника (фіз. особа)
* Державний збір оплачується додатково - 550 грн - станом на 2018 р.
* Вартість вказана за умови 1 (одного) власника Фізичної особи резидента України

* ВАЖЛИВО! Акцентуємо Вашу увагу:

Ми не надаємо послуг по номінальному сервісу та не сприяємо фіктивному підприємництву, ми виступаємо посередниками між замовниками, покупцями та продавцем при оформленні угоди, і не можемо знати або нести відповідальність за законність намірів сторін.

На сьогоднішній день, на нашу думку, оптимальним способом “ліквідації” ТОВ є експрес ліквідація (зміна засновника та директора), фактично це повний продаж вашої компанії та передача всіх документів і проблем новому власникові та директорові, це повністю легальна процедура без яких-небудь кримінальних або корупційних “схем”. Ні ви, ні ми, у жодному разі не порушуємо закон – ми шукаємо вам покупця, ви продаєте компанію.

Ми рекомендуємо закрити всі борги перед державою та контрагентами перш ніж продавати підприємство.

Ліквідація шляхом зміни власників, на сьогоднішній день найшвидший, повністю легальний спосіб позбутися проблемного підприємства на території всієї України. Щодня наша компанія проводить більш 10-ти подібних угод, з підприємствами наших клієнтів.

Експрес – ліквідація – це ліквідація підприємства шляхом зміни засновника та директора з наступним її закриттям.

За підсумком перереєстрації ви одержуєте «Витяг з ЕДРПОУ» у якому зазначені зміни з уже новими засновниками та директором.

Від вас потрібна мінімальна участь, фактично 1 раз – необхідна ваша присутність у нотаріуса під час підписання документів і оформлення нотаріальної заяви про передачу корпоративних прав.

Процедура співробітництва та етапи експрес ліквідації:

1 День – Ви передаєте нам, по електронній пошті, необхідні документи для підготовки змін. У цей же день (по можливості) зустрічаємося в нотаріуса для написання заяви про вихід учасників зі складу засновників і передачу корпоративних прав. Передаєте статутні документи в оригіналі.

2 День – Ми проводимо державну реєстрацію змін у реєстраторів, а саме – зміна засновників, зміна директора, телефону, якщо є необхідність і юридичної адреси. Одержуємо «Витяг з ЕДРПОУ» який є підтвердженням того, що ви вже не є засновником і директором. На цьому етапі робота з вами закінчується, і ви передаєте решту суми грошей.

Через 3 дні – Ми йдемо до державного реєстратора за статутом і випискою (тому що в той же день реєстратори документи не віддають через те, що чекають підтвердження інформації в інших державних органах). Одержавши документи ми направляємо інформацію про зміни, що вступили, в органи Статистики, Пенсійний фонд, так само передаємо в Податкову накази про звільнення старого директора та бухгалтера.

Також зверніть увагу на те, що люди, за допомогою яких відбувається термінова ліквідація фірм, і на яких перекидаються підприємства – абсолютно реальні, цілком адекватні та навчені. Беруть на себе максимум 3 підприємства (тобто не масово). Тому ніяких проблем не виникає, але й відповідно ціна вище чим в інших організацій по ліквідації.

Експрес – ліквідація полягає в рятуванні від не потрібного вам або проблемного підприємства шляхом продажу корпоративних прав, зміни засновників і керівника підприємства.

Експрес - ліквідація має ряд позитивних моментів:

  • це досить недорогий вид ліквідації (хоча б у порівнянні із процедурою банкрутства);
  • проводиться в невеликий термін;
  • рятує засновників, керівника та бухгалтера від можливої відповідальності за діяльність підприємства;
  • виключає необхідність проведення перевірок підприємства з боку податкової інспекції та усіх фондів;
  • при всьому наборі плюсів експрес – ліквідація є абсолютно легальною процедурою, що відповідає вимогам законодавства.

Крім того, даний вид ліквідації не припускає складностей з оформленням необхідних документів, тому що, по суті, буде проводитися перереєстрація підприємства (зміна засновників, заміна директора та бухгалтера, завірення установчих документів у новій редакції).

Єдине, що варто врахувати, при виборі експрес – ліквідації, що наявність кредиторської заборгованості та боргів перед бюджетом можуть значно ускладнити процедуру та вплинути на її вартість.

Звертаємо вашу увагу на те, що компанія "Наказ" гарантує вам повний супровід процедури експрес - ліквідації, у тому числі наші фахівці підготують усі необхідні документи, вивчать особливості господарської діяльності вашого підприємства та оцінять можливі наслідки, а також ризики такої процедури.