Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Оскарження рішення суду Київ

Терміни оскарження рішення суду

Запишіться на консультацію від 750 грн

На жаль, суд першої інстанції, або, іншими словами, місцевий суд, не завжди може задовольнити вимоги позивача. Може бути й інша ситуація: вимоги позивача задоволені, але з такою ситуацією повністю не згоден відповідач. У такому випадку позивач або відповідач по певній судовій справі може оскаржити рішення місцевого суду в апеляційному та касаційному порядку.

Оскарження рішень суду  - це законне право будь-якого учасника судового процесу. Така процедура дозволяє знизити ймовірність судових помилок і істотно підвищити ефективність судочинства. Але, не зважаючи на це, доводити свою правоту у вищих судових інстанціях буде все складніше.

Щоб подати скаргу до апеляційного суду, заявнику важливо вкластися в термін, який дається для такої дії. Якщо цей термін буде пропущено, то заявник буде позбавлений права на оскарження рішення суду першої інстанції. Слід враховувати, що будь-який громадянин, як правило, не може пропустити апеляційну інстанцію і відразу ж подати скаргу в касаційному порядку. Тобто, якщо ви упустили час для подачі в апеляцію, далі просунутися ви просто не зможете. Хоча в цьому порядку є винятки: у деяких випадках кваліфікований адвокат може довести, що пропуск строку стався з поважних причин, і його можуть відновити.

Важливою обставиною можна назвати ще один момент. Оскарження рішень проводиться тільки в рамках вже раніше встановлених обставин. Якщо ж в апеляційній, касаційній інстанції або у Верховному суді буде встановлено, що судом першої інстанції не були враховані обставини, які мають істотне значення, дану справу можуть повернути на новий розгляд.

Оскарження рішень суду - дуже відповідальний захід. Щоб відстояти ваші інтереси у вищих судових інстанціях, вам потрібен першокласний правознавець. Наша компанія має в своєму штаті кваліфікованих юристів, у яких є досвід розгляду справ у всіх судових інстанціях. Звернувшись до нас, ви завжди будете задоволені результатом роботи наших юристів.