Консультация

Консультация

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталья Чацкис
Наталья Чацкис (067) 846 81 81

ЖК Seven Юридичний огляд

У цій статті мова йтиме про 7 диво Осокорків – ЖК SEVEN. Комплекс будується у Дарницькому районі столиці. До станції метро всього лише 550 м, а поряд знаходиться ТЦ Аркадія та RIVER MALL, що недавно відкрився.

Зручна транспортна розв'язка, розвинена інфраструктура та новий мікрорайон, який далі активно забудовується, робить цей комплекс досить популярним.

Термін здачі в експлуатацію ЖК SEVEN

4 будинки вже здані і зараз останні 2 будинки чекають на документи про введення в експлуатацію. Вони мали здаватися в 1 кварталі 2021 року, але вже настав 2 квартал, а введення поки немає.

У реєстрі ДАБК за кодом забудовника я знайшла інформацію про те, що якісь документи на введення в експлуатацію вже подано та перебувають на розгляді. Спочатку я подумала, що це документи на введення в експлуатацію двох останніх будинків, але у відділі продажів мені сказали, що вони навіть не подавали ще документи на введення в експлуатацію, нібито у зв'язку з карантином. Чи так це я не знаю тому, що можна подати документи в електронному вигляді. Коли будинки будуть введені в експлуатацію – я не беруся говорити, адже перші дві черги цього ЖК здавалися із затримкою у 5-7 місяців.

Забудовник Stolitsa Group і девелопер

Зазвичай у всіх на слуху не забудовник, а девелопер - компанія, яка займається організацією та просуванням ЖК. З девелопером у вас ніяких договорів немає, він вам нічого не винен, але орієнтуючись на популярність й репутацію девелопера багато хто вибирає для себе об'єкти. Девелопером ЖК SEVEN виступає Stolitsa Group. На рахунку цієї компанії вже здані будинки у ЖК Галактика, Варшавський мікрорайон, Липинка та ЖК на Богатирській.

Але ще один об'єкт Stolitsa Group це ЖК Варшавський+. Про цей комплекс є різна інформація в інтернеті, у тому числі негативна. Хтось каже, що будівництво зупинилося, а хтось стверджує, що це фейкова новина.

Забудовником виступає компанія "Княжий Затон". У реєстрі зазначено, що компанія зареєстрована в 1996 році та її види діяльності дозволяють вести будівництво, жодних боргів у компанії в реєстрі не вказано. На сайті ЖК SEVEN є повна інформація про всіх учасників будівництва. Є також інформація про дозвільні документи, є текст договору, який потрібно підписувати під час купівлі квартири та вказаний запланований термін введення в експлуатацію. Таку відкритість інформації використовують далеко не всі ЖК.

Дозвіл на будівництво

З дозволом все зрозуміло - воно є, воно актуальне та видане для будівництва на 26 поверхів.

Земля під житловий комплекс Seven

ЖК будується на земельній ділянці 8000000000:90:009:0004, яка належить місту Київ. Київрада у 2016 році передала цю землю забудовнику в оренду на 7 років. Оренда діє до жовтня 2023 року. Цільове призначення відповідно до Публічної кадастрової карти відповідає житловій забудові. Арештів на землі також немає.