Пн-Пт з 09:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 235 08 72

Податкова консультація

Застосування в податковій сфері законодавства дуже важливо, оскільки в податкових органах України трактування нормативів досить часто міняються. Самостійно розібратися у всіх податкових питаннях непросто, тому багатьом доводиться вдаватись до професійних послуг консультанта з податкових питань. В цілому податкова консультація здатна не тільки змінити ваші погляди на ведення бухгалтерського обліку на своєму підприємстві, але й допомогти в оптимізації оподаткування.

Для чого необхідна консультація з податків?

Консультація з податкових питань потрібна при проведенні якої-небудь реорганізації діючого підприємства, а також під час реєстрації нової фірми. Застосування грамотно складених схем з мінімізації оподаткування та взаємодії підприємств, які входять до складу великого бізнес-холдингу, дозволять провести правильну реорганізацію, або навіть створити нові фірми, отримавши при цьому мінімальні ставки з податків, а також найнижчі податкові ризики.

Кваліфіковані юридичні консультації з податків здатні допомогти фізичним особам у своєчасній здачі необхідних декларацій та інших документів, для виключення ризиків їхнього неприйняття через порушення вимог з утримування і форми. Крім того, податкове консультування допомагає виключити можливість застосування стосовно підприємства штрафних санкцій.

Тільки своєчасна консультація може створити вам передумови для значної економії коштів вашого підприємства! Маючи постійну підтримку податкового висококваліфікованого консультанта, а саме нашої професійної команди кращих адвокатів, ви зможете завжди розраховувати на законне оскарження й справедливе рішення податкової служби.

Як уникнути проблем з податковими органами

Для того щоб уникнути поширених в нашій країні конфліктів з податковими органами, кожен український підприємець повинен завчасно подбати про:

 • розробку оптимальної системи оподаткування в умовах ведення конкретного бізнесу;
 • зниження податкового навантаження на підприємство всіма доступними законними способами;
 • повноцінне податкове планування відповідно до поставлених цілей;
 • визначення вірогідних податкових ризиків, пов'язаних з тим чи іншим видом підприємницької діяльності;
 • можливість в повному обсязі виконувати взяті на себе податкові зобов'язання.

Отримання індивідуальних податкових консультацій

Індивідуальні консультації з питань, що стосуються сплати податків, необхідні, в першу чергу, для попередження негативних наслідків юридичного характеру в процесі ведення бізнесу. Звернувшись до фахівців нашої компанії, ви отримуєте:

 • попереднє визначення найбільш важливих аспектів, яким слід приділити особливу увагу під час проведення податкової консультації;
 • вичерпні відповіді на питання, що стосуються виникнення спірних моментів;
 • повноцінний аналіз тієї чи іншої поточної ситуації в рамках правового поля;
 • вибір найбільш дієвих з юридичної точки зору способів вирішення проблем, пов'язаних з оподаткуванням;
 • рекомендації, що стосуються практичного застосування певних норм чинного законодавства.

Переваги співпраці з нами

Переваги податкової консультації від компанії «Наказ»:

 • консультують кваліфіковані юристи;
 • враховуються останні зміни законів, кодексів та підзаконних актів України;
 • заощадження часу на вивчення нормативних матеріалів;
 • ви можете домовитись про надання усних консультацій телефоном у зручний для вас час;
 • багаторічний досвід спілкування з податковими інспекторами забезпечує ефективну взаємодію з контролюючими органами;
 • формування індивідуальних запитів у фіскальну службу;
 • надання роз’яснень щодо застосування норм законодавства у конкретній ситуації на підприємстві.

Звернувшись до спеціалістів ви отримуєте не лише консультацію, а й відповіді на проблемні питання, що виникають в процесі фінансово-господарської діяльності юридичної чи фізичної особи.

Вартість послуг

Ціни на послуги, які готові надати наші юристи, залежать від обсягу роботи. В середньому вартість індивідуальної податкової консультації становить 1000 грн. Однак слід враховувати, що консультування з питань оподаткування – це досить вузькоспеціалізована сфера, в зв'язку з чим часто передбачається залучення одночасно декількох правників, як кваліфікованих спеціалістів в різних галузях податкового права. Це істотно підвищує якість послуг, що надаються досвідченими професіоналами.

Професійне податкове консультування

Податковий консультант компанії "НАКАЗ" допоможе вам краще зрозуміти українське податкове законодавство й проведе юридичні консультації відповідно до таких питань

 • консультування з абсолютно будь-яких питань, які пов'язані з податковим законодавством;
 • адекватна оцінка можливих податкових ризиків при укладенні угод;
 • ретельний аналіз реорганізації компанії та створення бізнес-структур відповідно до оподаткування;
 • оскарження будь-яких податкових рішень/повідомлень у м. Київ;
 • консультування з податкових спорів, що виникли у процесі роботи підприємства.

Компанія "НАКАЗ" надає послуги консультанта з податкового українського законодавства для юридичних, а також для фізичних осіб. Всім організаціям нами надаються досить вигідні умови для співробітництва.

Юридичні консультації та послуги з оподаткування проводяться винятково професійними адвокатами Києва, які мають великий досвід не тільки в консультуванні з податкового питання, але й чималий досвід у досудовому і навіть судовому вирішенні складних податкових суперечок.