Пн-Пт з 09:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 235 08 72

Відновлення бухгалтерського обліку на підприємстві

Відновлення бухгалтерського і податкового обліку Київ

Юридична компанія «Наказ» пропонує якісну допомогу по відновленню обліку підприємств, яка включає в себе:

  • сортування та обробку фінансової звітності;
  • формування втрачених бухгалтерських проводок;
  • оцінку фінансових документів на відповідність затвердженим формам;
  • аналіз оформлення регістрів, в разі потреби - складання облікових регістрів;
  • підготовку фінансової звітності вимогам і специфіці законодавства України.

Відновлення бухгалтерського обліку в Києві, проведене ЮК «Наказ», складається з кількох етапів:

  • етап - ознайомлювальний аналіз з веденням бухгалтерії на фірмі. На даному етапі проводиться оцінка стану бухгалтерії та аналіз документації. Намічаються заходи по відновленню документації ТОВ. Розраховуються витрати на бухгалтерський облік відновлення основних засобів (при необхідності). Обговорюється загальна вартість послуг, ціни на додаткові послуги, підписується договір.
  • етап - створення регістрів і необхідної звітності.
  • етап - відновлення первинної звітності (при необхідності).
  • етап - підготовка звітності за необхідний часовий інтервал.

Відновлення податкового обліку в Києві - необхідний захід при втраті податкової звітності. Фахівці компанії «Наказ» на основі наявних документів відновлять заново всю систему податкового обліку фірми. Спочатку буде проведено попередній аналіз наявних документів, визначений обсяг роботи і кількість фахівців, необхідних для приведення податкової системи ТОВ до вимог законодавства. Вартість послуг залежить від обсягу роботи. Ціни визначаються на договірній основі. Договір на надання послуг з ЮК «Наказ» - гарантія оперативного усунення всіх наявних помилок у фінансовій звітності, відновлення відсутніх документів. При необхідності фахівцями компанії буде складена уточнююча звітність. Вони розроблять коректний і грамотний податковий облік, що дозволяє правильно розраховувати базу оподаткування і зменшувати витрати. В деяких випадках необхідно терміново відновити бухгалтерський облік, і ми це робимо в максимально стислі терміни. Тоді ціна на відновлення бухобліку обговорюється з замовником.
Результатом роботи фахівців юридичної компанії «Наказ» стане отримання підприємством надійної системи бухгалтерського та податкового обліку. Замовник зможе отримати консультації та кваліфіковану допомогу у вирішенні складних питань. Фахівці ЮК «Наказ» володіють значним досвідом у вирішенні подібних проблем, тому в найкоротші терміни зможуть налагодити облік суб'єкта підприємництва.