Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Филипп Орлов
Філіп Орлов (063) 235 08 72

Результати грін карта DV-2023

Офіційний сайт Лотереї Green Card - http://www.dvlottery.state.gov/. Використовуючи унікальний код з 16 цифр, отриманий після заповнення заявки на участь, можна перевірити результати розіграшу. Самі результати лотереї DV-2022 доступні з 8 травня 2021 року. Не поспішайте з перевіркою, оскільки в перші дні система сильно перевантажена. Виграш краще перевіряти самостійно. Для переможців Лотереї з'явиться інформація від Консульського Центру Кентуккі про подальші дії. Вам потрібно уважно виконати всі інструкції та зібрати документи. Не поспішайте укладати договори на надання послуг, не оцінивши свої шанси.

Запишіться на консультацію
 • Консультація
 • Супровід кейса переможця
 • Форма DS-260
 • Супровід мед. комісія, документи і співбесіда

Баннер Relocate.

Наш канал - з детальними інструкціями для учасників і переможців лотереї.

Перейти

Наша група в телеграм - найбільша спільнота переможців лотереї в СНД.

Перейти

Докладна інструкція для переможців лотереї.

Ознайомитися
Орлов ФіліпІмміграційний адвокат

Що належить робити

 1. Заповнити електронну візову анкету DS-260 на всіх членів сім'ї. Форма велика і в ній міститься кілька моментів, які слід врахувати при заповненні. Заповнити її слід англійською мовою. В анкеті показати повну та правдиву персональну інформацію про себе та членів сім'ї.
 2. Зібрати необхідний пакет документів та відправить в КСС на розгляд перед співбесідою. Консульський центр надішле інформацію, що вони отримані та оброблені. Без цього кроку співбесіда вам не може бути призначено. Надані документи не вимагають нотаріального засвідчення та проставлення апостиля.
 3. Оплатити консульський збір у розмірі 330 доларів США.
 4. Зробити сертифікований переклад необхідних документів на англійську мову.
 5. Пройти медичний огляд в сертифікованих посольством США медичних центрах. Його вартість - 220 доларів з кожного члена сім'ї й оплачується в медцентрі в гривнях за курсом на день оплати.Для проходження медичного огляду буде потрібна реєстрація та необхідний перелік документів:
 • закордонний паспорт,
 • 4 фотографії розміру 50 * 50,
 • карта вакцинацій з печаткою клініки,
 • карта вакцинацій з печаткою клініки,
 • адреса проживання на території України та США,
 • адреса електронної пошти та тип візи.
Важливий момент!
Аплікант отримує результати, які слід принести в запечатаному конверті на інтерв'ю до Посольства.
 1. Пройти співбесіду з консулом США в призначену дату. На цьому етапі вам знадобляться всі документи згідно зі списком, тому не зволікайте процес їх підготовки.

Аплікант має право взяти з собою на співбесіду одного перекладача. Необхідно дуже виважено та ретельно підготуватися до співбесіди. В інтерв'ю візовий офіцер може ставити різні питання, які стосуються як проживання на території США, так й тим, чим аплікант планує займатися на території США, а також питання по вашій анкеті DS-260.

У більшості випадків на інтерв'ю в посольстві візовий офіцер побажає переконатися, що у переможця та його сім'ї є фінансова спроможність або спонсори в США, які дозволять успішно пройти адаптацію і пережити перші місяці. Дуже важливо надавати переконливі документи, які дозволять візовому офіцерові прийняти позитивний результат - довідки з банку, що підтверджують наявність суми на перший час перебування, якої буде достатньо для знімання житла, оплати проїзду та витрат на вашу сім'ю.

Після отримання позитивного результату, вашу візу вклеїти в паспорт протягом декількох робочих днів та передадуть з імміграційним пакетом, який вам потрібно надати співробітнику міграційної служби під час проходження паспортного контролю.

Ніколи не здавайте конверт в багаж та не відкривайте його. Також до перетину кордону потрібно сплатити збір 220 доларів на кожного заявника в службу громадянства та імміграції США USCIS за послуги з обробки Вашого міграційного пакета та випуску Green Card.

Якщо виникла невпевненість в правильності дотримання всього процесу після виграшу в Лотерею, наші фахівці готові надати професійну допомогу з усіх питань міграційного процесу, а також підготувати для проходження співбесіди з імміграційним візовим офіцером.