Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Ліквідація ТОВ в Києві

Закриття ТОВ – працюємо по всій Україні

Консультація

від 50 usd
Послуга Ціна
Ліквідації від 100 USD
Ліквідації (експрес) від 250 USD

Як ми працюємо
Консультація
Вибір пакета
Оплата
Підготовка
Обслуговування
Інформування

Ліквідація ТОВ – це одна із законних форм припинення діяльності підприємства або фірми в Україні. Закриття товариства з обмеженою відповідальністю також можливо шляхом реорганізації: злиття, приєднання. Експрес-ліквідація ТОВ – це процедура закриття підприємства шляхом продажу й передачі прав і обов'язків іншим юридичним або фізичним особам, зі зміною директора й засновника, та фактичною ліквідацією.

Закриття ТОВ в Україні відбувається тільки тоді, коли:
 • виноситься рішення засновника про ліквідацію ТОВ (або групи засновників);
 • суд виносить рішення про ліквідацію у зв'язку з порушеннями законодавчих норм або з інших причин (ініціатором виступає податкова);
 • проводиться процедура банкрутства.

Але, якою б не була причина, будь то рішення засновника або рішення суду, така процедура, як ліквідація підприємства, для свого здійснення вимагає багато часу, сил і знань чинного українського законодавства, а також досвіду проведення даної процедури. У будь-якому випадку, чи проводиться закриття ТОВ з одним засновником чи декількома, збір і підготовка документів займе багато часу. Крім цього існує безліч нюансів при ліквідації підприємства, які можуть передбачити тільки ліквідатори, які виконують дану процедуру, тому обійтися без допомоги фахівців у такій справі – практично нереально. Юридична компанія «Наказ» надає послуги з ліквідації ТОВ не тільки в Києві, але й дистанційно по всій Україні. Вибравши нас, ви отримаєте незамінну юридичну підтримку й кваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи.

Покрокова інструкція ліквідації ТОВ

Для тих, хто хоче ліквідувати ТОВ самостійно, нижче надана покрокова інструкція ліквідації ТОВ. Дана процедура дуже трудомістка (20 пунктів) і може відняти у вас не один й не два тижні вільного часу.

Увага!

Якщо ви не маєте у своєму розпорядженні таких часових ресурсів, або у вас виникають труднощі на одному з нижчеперелічених етапів, рекомендується доручити цю справу досвідченим фахівцям, які зможуть гарантовано виконати закриття за більш короткі строки з урахуванням всіх нюансів і особливостей конкретного ТОВ.

Порядок ліквідації:

Етап 1. Рішення про ліквідацію ТОВ. Дане рішення приймається більшістю на зборах, де зобов'язані бути присутніми не менше 60% засновників. Результатом зборів повинен стати відповідний протокол, у якому будуть висвітлені результати голосування. Призначається ліквідаційна комісія.

Этап 2. Оформлення акту прийому-передачі фінансових і установчих документів, а також штампів, печаток і ін. Документ складається, спеціально обраним керівним органом, ліквідаційною комісією.

Етап 3. Оголошення про ліквідацію підприємства. Зазвичай, представники підприємств заявляють про закриття в офіційних друкованих виданнях України. Крім згадки про закриття, в оголошенні повинні бути зазначені дати й порядок прийому претензій.

Етап 4. Повернення боргів контрагентам, кредиторам, інвесторам, партнерам, співробітникам, соціальним фондам, а також погашення заборгованості перед фіскальною службою. Якщо підприємство не має у своєму розпорядженні необхідні кошти, то представники ліквідаційної комісії зобов'язані продати все або частину майна ТОВ.

Етап 5. Інвентаризація всіх активів підприємства.

Этап 6. Складання й затвердження балансу з ліквідації. Згодом баланс передається державним податковим органам.

Этап 7. Складання повідомлення про закриття ТОВ і його наступне відправлення держреєстратору. Дане повідомлення відсилається разом з відповідними прикладеними документами, що свідчать про винесене рішення.

Етап 8. Складання повідомлення про припинення діяльності ТОВ для подачі органам фіскальної служби, а також подача ліквідаційного балансу. Разом з повідомленням про закриття підприємства в ГФСУ подаються й інші необхідні документи, докладніше про які можна дізнатися далі по тексту. Результатом даної процедури буде отримання форми № 22-ОПП, що свідчить про відсутність заборгованості.

Етап 9. Зняття ТОВ з обліку в кожному соціальному фонді.

Етап 10. Стягнення дебіторської заборгованості з юр. і фіз. осіб.

Етап 11. Звільнення працівників ТОВ.

Етап 12. Проведення виїзних перевірок та складання актів перевірки органами державної фіскальної служби, представниками Пенсійного фонду України й Фонду соцстраху.

Етап 13. Закриття банківських рахунків підприємства. Результатом процедури буде лише один рахунок, що залишився, який знадобиться для проведення необхідних заходів щодо ліквідації.

Етап 14. Складання й подача заяви про анулювання реєстрації ТОВ (форма № 3-ПДВ), як платника ПДВ в органи ГФСУ. Результатом процедури стане винесене рішення державних податкових органів про анулювання.

Етап 15. Складання підсумкового ліквідаційного балансу ТОВ, його затвердження й нотаріальне завірення. Затвердити даний документ зобов'язаний кожний засновник підприємства, а також члени ліквідаційної комісії.

Етап 16. Закриття банківського рахунку, що залишився.

Етап 17. Отримання довідки від податкової інспекції про зняття ТОВ з обліку.

Етап 18. Здача всіх фінансових документів і документів засновників в архів.

Етап 19. Складання акту ліквідаційною комісією.

Етап 20. Виключення ТОВ з бази даних ЄДРПОУ.

Документи для ліквідації ТОВ

Від вас будуть потрібні наступні документи для ліквідації ТОВ:

 • рішення про ліквідацію, оформлене письмово (копії й оригінал, які завірені нотаріально);
 • акт прийому-передачі всіх фінансових і установчих документів;
 • документ, що підтвердить факт подачі оголошення про закриття ТОВ;
 • оригінал форми № 8-ОПП (заява про ліквідацію ТОВ, як платника податків);
 • оригінал форми № 4-ОПП (довідка, яка свідчить про те, що ТОВ перебувало на обліку в податковій);
 • письмове рішення про створення комісії з ліквідації;
 • виписка з ЄДР із відміткою про рішення засновників закрити ТОВ;
 • картка зі зразками печаток та підписів підприємства, які повинен завірити нотаріус;
 • доручення на здійснення майбутньої процедури ліквідації, завірене нотаріально (у тому випадку, якщо ви виступаєте довіреною особою підприємства).

Строк закриття ТОВ

У більшості випадків строки щодо закриття ТОВ можуть бути від одного тижня до декількох місяців, з урахуванням того, що отримати деякі довідки й інші документи від державних органів можна протягом 30 днів. Крім того, не варто забувати про виїзні перевірки, які будуть проводитися державними податковими органами й фондами України. Це відніме ще як мінімум чотири тижні.

Замовивши послуги з ліквідації в Києві в компанії «Наказ», ви зможете отримати не тільки допомогу та підтримку досвідчених юристів, але й значно швидше впоратися із процедурою закриття підприємства. Строки закриття ТОВ займають у наших фахівців від 3 місяців робочого часу.

Послуги з ліквідації підприємства і їхня вартість

Припинення діяльності ТОВ в Україні – це складна процедура, тому дана послуга передбачає:

 • консультації та рекомендації щодо проведення майбутньої процедури;
 • збір і підготовку документів, які потрібні для здійснення процедури;
 • нотаріальне завірення заяв (рішень) про ліквідацію, а також інших довідок та документів;
 • надання допомоги при оплаті державних зборів;
 • подачу документів в усі державні органи, а також фонди;
 • реєстрацію ліквідації ТОВ у держреєстратора;
 • отримання довідок і актів;
 • виключення ТОВ з ЄДРПОУ.

Компанія «Наказ» надає як послуги з ліквідації під ключ, тобто з юридичним супроводом до повного виключення ТОВ з ЄДРПОУ, так і окремі юридичні послуги зі списку вище, а також експрес-ліквідацію ТОВ у Києві. Вартість послуги залежить від того, на якому етапі закриття перебуває підприємство, від виду підприємства, оборотів, кількості співробітників, ведення бухобліку й інших не менш важливих факторів. Тому ціна обговорюється окремо з кожним нашим клієнтом.

Дізнатися точно, скільки коштує ліквідація ТОВ у Києві, а також уточнити іншу не менш корисну інформацію ви можете за контактним телефоном або безпосередньо під час звернення до компанії «Наказ».