Консультація
Послуга | Ціна |
Ліквідації | від 100 USD |
Ліквідації (експрес) | від 250 USD |
Ліквідація ТОВ – це одна із законних форм припинення діяльності підприємства або фірми в Україні. Закриття товариства з обмеженою відповідальністю також можливо шляхом реорганізації: злиття, приєднання. Експрес-ліквідація ТОВ – це процедура закриття підприємства шляхом продажу й передачі прав і обов'язків іншим юридичним або фізичним особам, зі зміною директора засновників та кінцевих бенефіціарних власників.
Але, якою б не була причина, будь то рішення засновника або рішення суду, така процедура, як ліквідація підприємства, для свого здійснення вимагає багато часу, сил і знань чинного українського законодавства, а також досвіду проведення даної процедури. У будь-якому випадку, чи проводиться закриття ТОВ з одним засновником чи декількома, збір і підготовка документів займе багато часу. Крім цього існує безліч нюансів при ліквідації підприємства, які можуть передбачити тільки ліквідатори, які виконують дану процедуру, тому обійтися без допомоги фахівців у такій справі – практично нереально. Юридична компанія «Наказ» надає послуги з ліквідації ТОВ не тільки в Києві, але й дистанційно по всій Україні. Вибравши нас, ви отримаєте незамінну юридичну підтримку й кваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом роботи.
Для тих, хто хоче ліквідувати ТОВ самостійно, нижче надана покрокова інструкція ліквідації ТОВ. Дана процедура дуже трудомістка (20 пунктів) і може відняти у вас не один й не два тижні вільного часу.
Порядок ліквідації:
Етап 1. Рішення про ліквідацію ТОВ. Дане рішення приймається більшістю засновників ТОВ, кількість голосів яких, згідно зі статутом буде достатнім для прийняття такого рішення. Результатом зборів повинен стати відповідний протокол, в якому будуть висвітлені результати голосування. Призначається ліквідаційна комісія.
Этап 2. Оголошення про ліквідацію підприємства. На даний момент відповідно до актуального законодавства реєстратор самостійно розміщує інформацію про ліквідацію онлайн. Але, в разі якщо у вас текст статуту складений на основі більш старих редакцій нормативних актів - потрібно ще й публікація про закриття в офіційних друкованих виданнях України. Крім згадки про закриття, в оголошенні повинні бути вказані дати і порядок прийому претензій.
Етап 3. Повернення боргів контрагентам, кредиторам, інвесторам, партнерам, співробітникам, соціальним фондам, а також погашення заборгованості перед податковою службою. Якщо підприємство не має необхідних коштів, то представники ліквідаційної комісії зобов'язані продати всі або частину майна ТОВ.
Етап 4. Інвентаризація всіх активів підприємства.
Етап 5. Складання та затвердження балансу по ліквідації. Згодом баланс передається державним податковим органам.
Этап 6. Складання заяви про припинення ТОВ і її подальша подача держреєстратору. Дане повідомлення подається разом з відповідними доданими документами, що свідчать про винесене рішення.
Этап 7. Звільнення працівників ТОВ.
Етап 8. Стягнення дебіторської заборгованості з юр. і фіз. осіб.
Етап 9. Закриття банківських рахунків підприємства. Результатом процедури буде лише один залишився рахунок, який знадобиться для проведення необхідних заходів по ліквідації.
Етап 10. Складання та подання заяви про анулювання реєстрації ТОВ (форма №3-ПДВ), як платника ПДВ до органів ДПСУ ДФСУ. Результатом процедури стане винесене рішення державних податкових органів про анулювання.
Етап 11. Перевірки державних органів, пов'язані з ліквідацією ТОВ. Державні органи дізнаються про закриття ТОВ також в електронному вигляді, після повідомлення вами реєстратора. Але додатково рекомендується подати форми в податкову про ліквідацію юр особи.
Етап 12. Складання підсумкового ліквідаційного балансу ТОВ. Затвердити даний документ повинен кожен засновник підприємства, а також члени ліквідаційної комісії.
Етап 13. Закриття залишився банківського рахунку.
Етап 14. Отримання результатів перевірок держ органів - ними є довідки про відсутність у вас боргів і зобов'язань і зняття з обліку в цих органах (податкова, пенсійний фонд, соцстрах).
Етап 15. Здача всіх документів тривалого зберігання в державний архів за місцем знаходження юридичної особи.
Етап 16. Складання акта ліквідаційною комісією.
Етап 17. Внесення реєстратором на підставі поданих документів (довідки з архіву про прийняття документів на зберігання і заяви про припинення) записи про припинення діяльності (ліквідації) ТОВ в державний реєстр.
Від вас будуть потрібні наступні документи для ліквідації ТОВ:
У більшості випадків строки щодо закриття ТОВ можуть бути від одного тижня до декількох місяців, з урахуванням того, що отримати деякі довідки й інші документи від державних органів можна протягом 30 днів. Крім того, не варто забувати про перевірки, які будуть проводитися державними податковими органами й фондами України. Це відніме ще як мінімум чотири тижні, за умови, що у вас повний порядок в звітності і податки. Якщо ж це не так будьте готові до того що термін ліквідації буде залежати від вирішення цих питань (подачі якої бракує звітності, оплати податків і т.д.).
Замовивши послуги з ліквідації в Києві в компанії «Наказ», ви зможете отримати не тільки допомогу та підтримку досвідчених юристів, але й значно швидше впоратися із процедурою закриття підприємства. Строки закриття ТОВ займають у наших фахівців від 3 місяців робочого часу.
Припинення діяльності ТОВ в Україні – це складна процедура, тому дана послуга передбачає:
Компанія «Наказ» надає як послуги з ліквідації під ключ, тобто з юридичним супроводом до повного виключення ТОВ з ЄДРПОУ, так і окремі юридичні послуги зі списку вище, а також експрес-ліквідацію ТОВ у Києві. Вартість послуги залежить від того, на якому етапі закриття перебуває підприємство, від виду підприємства, оборотів, кількості співробітників, ведення бухобліку й інших не менш важливих факторів. Тому ціна обговорюється окремо з кожним нашим клієнтом.
Дізнатися точно, скільки коштує ліквідація ТОВ у Києві, а також уточнити іншу не менш корисну інформацію ви можете за контактним телефоном або безпосередньо під час звернення до компанії «Наказ».