Пн-Пт з 09:00 до 19:00
Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант з бухгалтерських послуг
Ксенія Москотіна (063) 235 08 72

Бухгалтерські послуги Київ

Бухгалтерські послуги Київ супровід та ведення СПД ФОП (ФОП) ТОВ (ТОВ) податкова звітність

Ось вже 10 років компанії наших Клієнтів ростуть і розвиваються, бізнес змінюється, складність і кількість питань безперервно зростає. З'являються нові потреби, нові питання і ідеї, потрібно оптимізація різних бухгалтерських та податкових процесів, схеми роботи і документообігу, і все це необхідно оперативно відстежувати і впроваджувати як з боку Клієнтів, так і з нашого боку. Ми міцно в усьому цьому розібралися, налагодили процеси, виросли наші експерти.

  • Технічна бухгалтерія;
  • Аутсорсинг, документообіг;
  • Аналітична бухгалтерія, консультації, юридичні послуги, кадри;
  • Складна аналітика, пов'язана з високими ризиками;
Москотіна Ксенія Провідний бухгалтер

Для того щоб постійно тримати руку на пульсі змін, ми фіксуємо всі звернення і зміни в Клієнтської діяльності, і щомісяця оцінюємо відповідність нашому початкового плану і складності завдання. Щоб не упустити момент, коли що то змінюється настільки сильно, що може призводити до збоїв в передачі інформації між нашими компаніями, або недостатньої компетенції або швидкості реакції фахівця, який займається Клієнтської організацією і новими бізнес процесами Клієнта.

Ми системно враховуємо не тільки кількість і якість операцій, але і кількість і складність звернень, а також кількість і складність непередбачених на початку співпраці питань і ситуацій, які виникають в процесі роботи і життєдіяльності Клієнтської компанії.

Для себе ми розбили бухгалтерію на 4 зрозумілих блоку за типом робіт і підходу, і це лежить в основі нашої роботи:

Технічна бухгалтерія

Податковий і бухгалтерський калькулятор, готуємо звіти і цифри на підставі наданих вами даних і т.д.

Аутсорсинг, документообіг

Формування первинних документів, ведення банку, спілкування з контрагентами і т.д.

Аналітична бухгалтерія, консультації, юридичні послуги, кадри

Складні нестандартні податкові та бухгалтерські операції, ПДВ, основні фонди, виплати дивідендів і т.д. Навчання, консультації, розробка документів і схем роботи, податкове планування, все що вимагає індивідуально вникати в бізнес Клієнта.

Складна аналітика, пов'язана з високими ризиками

Великі обороти або операції, складні операції, ризиковані рішення, складний ПДВ і великі основні фонди.

Для нас вкрай важливо забезпечувати якісний рівень послуг. Ми забезпечуємо злагоджену роботу кваліфікованих фахівців. І для нас пріоритетно, щоб наш рівень компетентності завжди відповідав очікуванням. Для цього ми ретельно розраховуємо навантаження на наших фахівців і оперативно розподіляємо їх по задачам, тримаючи руку на пульсі кожного Клієнта.

Наш договір публічний, це зараз норма як в Україні і в усьому світі, і економить багато паперу, ніж хоч якось допомагає рятувати нашу планету. Публічний договір описує загальні умови співпраці, а вже все індивідуальні домовленості, якщо в цьому буде необхідність, ми можемо оформити з Вами у вигляді додаткової угоди.

Ми переконані що бухгалтерський та податковий аутсорсинг в Україні це сучасне, майбутнє і норма, до якої в підсумку прийдуть 85% українських підприємств, як це вже відбувається майже в усьому цивілізованому світі. У США, Євросоюзі в Японії і, що для нас було несподіванкою, навіть в Китаї абсолютна більшість підприємств користуються управлінням бухгалтерією, розрахунком податків і юридичною службою виключно на аутсорс.

Бухгалтерський аутсорсинг це не спосіб економії, а логічний шлях знизити участь менеджменту в непрофільних для нього завдання. Будівельні компанії наймають архітекторів, юристи - дизайнерів, ми на власному досвіді знаємо як складно управляти сферами на яких не спеціалізуєшся. Ми розбираємося в бухгалтерії і податки, це наш профіль і спеціалізація, ми в цьому експерти і присвятили цьому своє життя, і робимо це для наших клієнтів на професійному рівні.

Бухгалтерське обслуговування в Києві існує для того, щоб ви могли передати всі облікові і звітні функції нашим фахівцям, скоротивши власні витрати часу і сил на бухгалтерію, і зосередитися на веденні основної господарської діяльності.

Ми візьмемо на себе надання бухгалтерських послуг: відповідальність за здійснення операцій та закриття звітних періодів, складання і здачу бухгалтерської та податкової звітності в органах ДФС, статистики, фондах, а також здійснення звірки розрахунків з податковими органами та представлення інтересів вашої організації у всіх вищевказаних органах. Юридична компанія «Наказ» надає бух послуги підприємствам різної форми власності.

Вартість послуг з бухгалтерського супроводу

Вартість послуг з бухгалтерського супроводу залежить від багатьох факторів, включаючи:
  • рівень складності та витрати часу для надання запланованих послуг;
  • сферу діяльності клієнта;
  • систему оподаткування.

Саме тому, чим повнішою буде надана вами інформація про діяльність підприємства, тим простіше нашим фахівцям буде передбачити весь перелік необхідних бухгалтерських послуг та їх ціну.

Для замовлення бухгалтерського обслуговування вашого підприємства, ви можете заповнити анкету / заявку на бухгалтерське обслуговування. Після отримання анкети / заявки, співробітник нашої компанії надішле на зазначений email комерційну пропозицію.