Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Зміна адреси юридичної особи

Зміна адреси організації та фонду

Консультація

від 50 usd
Послуга Ціна
Зміни (звичайні) від 50 USD
Зміни (громадські та неприбуткові) від 50 USD

Зміна юридичної адреси може відбуватися на власний розсуд керівного органу (наприклад, організація вирішила змінити офіс на більш комфортабельний). Зміна адреси місцезнаходження громадської та благодійної організації здійснюється в порядку, зазначеному в їх установчих документах, а також чинним законодавством України.

Створення неприбуткової юридичної особи, громадського об'єднання або благодійної організації, передбачає проведення державної реєстрації за її місцезнаходженням. Надалі органи державної реєстрації вносять відповідну інформацію до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (ЄДР) у вигляді відомостей про створену юридичну особу. Такі відомості включають і юридичну адресу.

Вся інформація, яка міститься в ЄДР, потрібна для того, щоб уповноважені органи могли швидко перевірити достовірність інформації юридичної особи; інформація доступна також і всім учасникам цивільних правовідносин, які можуть впевнитися в існуванні конкретної юридичної особи та ідентифікувати її серед безлічі інших.

Слід звернути увагу на те, що Єдиний державний реєстр може містити інформацію про те, що юридична особа відсутня за її місцезнаходженням. В результаті чого можуть виникнути сумніви з приводу її законної діяльності.

Всі неприбуткові організації, які вже зареєстровані, змінюють своє місцезнаходження шляхом внесення змін до установчих документів. Якщо це не стосується юридичних осіб, які здійснюють свою діяльність на підставі модельного статуту, затвердженого Кабміном. У громадських організаціях і громадських союзах зміна місцезнаходження організації передбачає подачу пакету документів, який містить:

  • заяву - складається в довільній формі;
  • реєстраційну картку, призначену для внесення змін про юридичну особу;
  • документ, що підтверджує факт державної реєстрації юридичної особи - свідоцтво або його дублікат.

Зміна адреси юридичної особи передбачає подачу держреєстратору документів, які повинні бути підписані уповноваженою особою громадського об'єднання - керівником. Документи подаються особисто або ж направляються поштою.

Якщо відбувається зміна місцезнаходження фонду (фондом вважається благодійна організація, основною метою діяльності якої є благодійність), то в такому випадку подається або надсилається поштовим відправленням з описом вкладення реєстраційна картка форми №3, заповнена з урахуванням змін.

При подачі (відправленні) дана картка повинна містити позначку про дату її надходження. Оскільки саме ця дата вноситься до журналу обліку реєстраційних дій.

Послуги по зміні юридичної адреси від ЮК "Наказ"

Наші фахівці допоможуть вам розібратися з процедурою, проконсультують або ж повністю візьмуть на себе питання зміни юридичної адреси будь-якої компанії, включаючи і неприбуткові організації. Також юридична фірма "Наказ" надає послуги з пошуку та підбору оптимального варіанту юридичної адреси в Києві, докладніше про це можна дізнатися тут.

Законодавство:

Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" від 15.05.2003 №755-IV;

Закон України "Про громадські об’єднання" від 22.03.2012 №4572-VI.