Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Адвокат по цивільним справам Київ

Консультація й допомога юриста по цивільним справам

Запишіться на консультацію від 750 грн

Цивільні справи містять у собі величезний перелік майнових і немайнових правовідносин юридично рівних учасників. Будь-який громадянин, організація, а також суб'єкти публічного права, щодня вступають у цивільні правовідносини. Відповідно, порушення, невизнання або заперечування прав та інтересів у рамках цивільного процесу – одна з найбільш частих проблем у щоденному житті кожного, для рішення якої необхідний юрист по цивільним справам.

Суперечки, які регулює цивільне право, і послуги, що надасть адвокат по цивільним справам у Києві з ЮО «Наказ»:

 • Майнові суперечки - визнання або заперечування права власності, узаконювання самочинних будівель, розподіл спільного майна.
 • Договірні відносини - комплексний супровід складання, внесення змін і розірвання всіх видів договорів (купівля-продаж, оренда, застава (іпотека), дарування, страхування і т. д.), стягнення заборгованості по договорам і розпискам, заперечування договорів або окремих їхніх положень.
 • Житлові питання - вселення, виселення, розділ житла, виділення частини в праві власності, визначення порядку розпорядження спільним житлом.
 • Спадкові суперечки - складання й заперечування спадкоємного договору, заповіту, консультація про порядок вступу у спадщину, права і послідовності спадкоємців, представлення інтересів на всіх етапах спадкування.
 • Сімейні спори - складання шлюбного договору, встановлення режиму окремого проживання, розірвання шлюбу, стягнення аліментів, встановлення батьківства, позбавлення батьківських прав, оформлення дозволу на виїзд дитини.
 • Завдання збитків - відшкодування прямих матеріальних, а також моральних збитків, представництво у справах по ДТП.
 • Захист прав споживачів - представництво споживачів у всіх інстанціях, відновлення порушених прав, стягнення збитків.
 • Трудові відносини - відновлення на роботі, стягнення заробітної плати й інших належних сум, оскарження застосування мір дисциплінарної відповідальності, захист від порушень трудового законодавства.
 • Інтелектуальна власність - реєстрація ТМ, захист авторського права, складання ліцензійних угод.

Послуги адвоката по цивільним справам від ЮК «Наказ»

У зв’язку з великим обсягом правовідносин, що виникають у цивільному праві, неможливо передбачити всі можливі послуги адвоката по цивільним справам. Тому, якщо вам необхідний цивільний адвокат у м. Київ (дистанційне представництво також можливо й в інших містах України), але ви не знайшли тут своєї проблеми, звертайтеся до наших фахівців, і ми знайдемо вихід з ситуації, що у вас склалася.

Три причини, чому допомога юриста так потрібна на всіх етапах врегулювання суперечок:

 1. Суперечка по цивільним питанням може виникнути в будь-якої людини, оскільки із цим видом правовідносин ми так чи інакше стикаємося щодня. Але, коли все-таки суперечка виникає, ви оцінюєте ситуацію з погляду моралі, емоцій, справедливості. Ваша думка, у цьому випадку, може не збігатися з думкою законодавця. Цивільний юрист оцінить реальні перспективи й можливий результат справи. Тільки тоді ви зможете прийняти правильне рішення про подальші свої дії, щоб не погіршити ситуацію.
 2. З огляду на великий обсяг можливих цивільних справ, ви повинні розуміти, що не існує єдиного консолідованого акту, який би регулював вашу ситуацію. Вам доведеться ознайомитися із сотнями сторінок законодавчих актів, щоб скласти невелику заяву в банк, обсягом усього до 3-х сторінок. Адвокат у цивільному процесі зможе оперувати максимально можливою теоретичною базою для захисту ваших інтересів.
 3. Навіть якщо вам вдасться домогтися відшкодування матеріального збитку, з огляду на тимчасові й моральні (а іноді й матеріальні) витрати на різні розгляди, моральна компенсація була б дуже доречною. Але в Україні даний вид відшкодування не настільки розповсюджений, як за кордоном. Чітких вказівок, як обґрунтувати й довести необхідність відшкодування морального збитку, не існує. Тому зробити це часто дуже складно. Адвокати по цивільним справам володіють реальним практичним досвідом, що дозволить їм підвищити ваші шанси до максимуму.