Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Анна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Приватне запрошення для іноземця в Україну

Оформлення приватного запрошення для іноземних громадян

Оформлення приватного запрошення для іноземних громадян

14 000 грн. (500 USD)
  • приватне запрошення;
  • бізнес запрошення;
 

На сьогоднішній день все більше громадян України контактують з людьми по всьому світу. Вільний доступ до мережі Інтернет дає можливість, не залишаючи меж країни, знайомитися з цікавими людьми, що знаходяться за кордоном. Все більше людей користуються ресурсами міжнародних сайтів знайомств.

Але спілкування за допомогою технічних засобів зв'язку не завжди зручне. Часто виникає потреба в особистих зустрічах. Але між різними країнами переміщення обмежене візовими режимами і іншими міграційними правилами. Ось тоді і виникає потреба в оформленні запрошення іноземця в Україну. Якщо візит носить суто приватний характер, передбачає особисте знайомство і не має комерційного підґрунтя, то оформляється приватне запрошення для іноземця в Україну.

На практиці при оформленні приватного запрошення громадяни України можуть зіткнутися з наступними труднощами:

  • Запрошення оформляється громадянином в ОВІРі за місцем реєстрації. Тому оформити запрошення, перебуваючи за кордоном, не вдасться.
  • Громадянину необхідно підтвердити платоспроможність на випадок депортації гостя або оплати непередбачених витрат, пов'язаних з перебуванням нерезидента в Україні. Внаслідок чого, в ролі сторони, що запрошує не можуть виступати безробітні та студенти.
  • Запрошення іноземних громадян у великих кількостях викликає підозру у працівників міграційних служб. Особливо коли запрошені особи не пов'язані між собою родинними зв'язками або трудовими відносинами. Це призводить до більш скрупульозного розгляду заяви та підвищує ймовірність відмови у видачі запрошень.
  • Особливу ретельність проявляють співробітники міграційної служби під час розгляду заявок на запрошення громадян із країн міграційного ризику. У таких випадках законодавством передбачено додатковий контроль. І при найменшому сумніві у видачі запрошення може бути відмовлено.

При оформленні приватного запрошення за допомогою нашої компанії буде потрібен мінімальний пакет документів: копія паспортного документа іноземця та копія паспорту особи, що робить запрошення. Не потрібно надавати додатково страховку або довідку про доходи.

Термін оформлення запрошення складе 5-8 робочих днів. У разі необхідності можливе термінове оформлення приватних запрошень для іноземців.