Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Відновлення документів на квартиру нерухомість Київ

Що робити при втраті приватизаційних документів на власність житло?

Послуга Строки Ціна (грн.)
Відновлення документів на квартиру нерухомість від 1 тижня 1000
Відновлення оригіналів правовстановлюючих документів на квартиру або землю "під ключ":
Відновлення документів по Приватизації від 2 місяців від 6950
Відновлення нотаріального договору, свідоцтв про право на спадщину від 1 місяця від 6450
Відновлення Державних актів на землю від 2 місяців від 4000

На жаль, документи мають властивість губитися, вони можуть бути пошкоджені або навіть викрадені. Іноді це виявляється тільки перед укладанням угоди з продажу або обміну квартири, будинку або іншої нерухомості. У таких випадках подальше проведення угоди стає неможливим. Важливо пам'ятати: втрата документа не тягне за собою втрату права власності. Не потрібно впадати у відчай, практично будь-який документ можна відновити. Але процес продажу або обміну затягнеться.

Якщо оригінал правовстановлюючого документа загублений, викрадений або пошкоджений, можна отримати дублікат. Для цього необхідно звернутися у відповідну інстанцію, яка видала оригінал документа.

При втраті або пошкодженні документа, виданого БТІ, необхідно подати заяву до БТМ про видачу дубліката. Якщо необхідно відновити свідоцтво про реєстрацію права на нерухомість, до заяви додається газета з оголошенням про втрату свідоцтва та проханням вважати таке свідоцтво недійсним.

При втраті або пошкодженні документа, виданого державним нотаріусом, дублікат видається державним нотаріальним архівом. Приватний нотаріус сам може видати дублікат раніше виданого ним правовстановлюючого документа, якщо нотаріальна справа зберігається у нього і не передана до державного нотаріального архіву.

Бувають випадки, коли оформити дублікати загублених правовстановлюючих документів не представляється можливим у силу різних причин. У такому випадку варіантом розв'язання проблеми служить подача до суду позовної заяви про визнання права власності на об'єкт нерухомості або про встановлення юридичного факту. Рішення суду при цьому стає правовстановлюючим документом.

Обов'язковою процедурою після отримання дубліката правовстановлюючого документа є повна інвентаризація об'єкта нерухомості.

На завершальному етапі дублікат правовстановлюючого документа реєструється в Державному реєстрі прав на нерухоме майно.

Описана вище процедура оформлення дублікатів може бути затягнута в силу бюрократичної тяганини. Для скорочення термінів видачі дублікатів та економії сил вам, без сумніву, знадобиться оперативна допомога у відновленні правовстановлюючих документів, яку з радістю надасть наша компанія.