Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 235 08 72

Відновлення документів на квартиру нерухомість Київ

Що робити при втраті приватизаційних документів на власність житло?

ПослугаСтрокиЦіна (грн.)
Відновлення документів на квартиру нерухомість від 1 тижня 1000
Відновлення оригіналів правовстановлюючих документів на квартиру або землю "під ключ":
Відновлення документів по Приватизації від 2 місяців від 6950
Відновлення нотаріального договору, свідоцтв про право на спадщину від 1 місяця від 6450
Відновлення Державних актів на землю від 2 місяців від 4000
замовити

На жаль, документи мають властивість губитися, вони можуть бути пошкоджені або навіть викрадені. Іноді це виявляється тільки перед укладанням угоди з продажу або обміну квартири, будинку або іншої нерухомості. У таких випадках подальше проведення угоди стає неможливим. Важливо пам'ятати: втрата документа не тягне за собою втрату права власності. Не потрібно впадати у відчай, практично будь-який документ можна відновити. Але процес продажу або обміну затягнеться.

Якщо оригінал правовстановлюючого документа загублений, викрадений або пошкоджений, можна отримати дублікат. Для цього необхідно звернутися у відповідну інстанцію, яка видала оригінал документа.

При втраті або пошкодженні документа, виданого БТІ, необхідно подати заяву до БТМ про видачу дубліката. Якщо необхідно відновити свідоцтво про реєстрацію права на нерухомість, до заяви додається газета з оголошенням про втрату свідоцтва та проханням вважати таке свідоцтво недійсним.

При втраті або пошкодженні документа, виданого державним нотаріусом, дублікат видається державним нотаріальним архівом. Приватний нотаріус сам може видати дублікат раніше виданого ним правовстановлюючого документа, якщо нотаріальна справа зберігається у нього і не передана до державного нотаріального архіву.

Бувають випадки, коли оформити дублікати загублених правовстановлюючих документів не представляється можливим у силу різних причин. У такому випадку варіантом розв'язання проблеми служить подача до суду позовної заяви про визнання права власності на об'єкт нерухомості або про встановлення юридичного факту. Рішення суду при цьому стає правовстановлюючим документом.

Обов'язковою процедурою після отримання дубліката правовстановлюючого документа є повна інвентаризація об'єкта нерухомості.

На завершальному етапі дублікат правовстановлюючого документа реєструється в Державному реєстрі прав на нерухоме майно.

Описана вище процедура оформлення дублікатів може бути затягнута в силу бюрократичної тяганини. Для скорочення термінів видачі дублікатів та економії сил вам, без сумніву, знадобиться оперативна допомога у відновленні правовстановлюючих документів, яку з радістю надасть наша компанія.

Обговорення і відгуки (49)

Ірина
14.08.2019 18:44

Доброго дня, хочу відновити документи на квартиру в Миронівському районі. Скільки часу це займе і яка ціна?

Юлія
10.02.2019 20:18

Де і як отримати дублікат ордеру на квартиру?

Катя
14.01.2019 22:44

Був пажар згоріли всі документи на квартиру мати померла нас чотири сестри всі прописані в квартирі як поновити документи

Наказ (Nakaz)
01.02.2019 13:02

Доброго дня. Якщо оригінал правовстановлюючого документа загублений, викрадений або пошкоджений, можна отримати дублікат у тій відповідній установі, яка видала оригінал документів. В залежності від установи процедура може відрізнятися, тому спочатку Вам потрібно дізнатися, в який орган необхідно звернутись. Проте також треба розуміти що саме за документи були (свідоцтво про приватизацію / договір купівлі-продажу...) і на кого було зареєстровано майно. Наприклад, документи про право власності на померлу вам не видадуть, адже особи якій належало б видавати документи вже померла, не можна видати дублікат на померлу. В такому випадку, вам треба подати нотаріусу заяву при прийняття спадщини після мами і звертатися до суду для встановлення за вами права власності на спадкове майно.

Анна
25.07.2018 13:40

Доброго дня. Купували з чоловіком квартиру. Свідоцтво на право власності було складено у двох примірниках. Один залишився у чоловіка (не хоче його віддавати), а один у нотаріуса. Наразі нотаріуса знайти не можемо, зверталась в архів, але мені було відмовлено. Як діяти далі? На якій підставі чи яким чином я можу отримати ще одне свідоцтво? Дякую.