Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Анна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Типи віз в Україну та чим вони відрізняються

Залежно від мети поїздки та терміну перебування в Україні видається той чи інший тип візи.

Запишіться на консультацію
  • Консультація з питання отримання громадянства України
  • Вибір відповідного підстави
  • Підготовка пакетів документів для отримання громадянства
  • Допомога на всіх етапах отримання громадянства України

Транзитна віза типу B

Короткочасна віза призначена для транзитного проїзду по території України. Видається на термін не більше ніж на 1 рік та дозволяє перебувати в Україні до 5 днів. Може бути одноразова та багаторазова. Даний тип візи може бути продовжений у разі вимушеної зупинки на території України, у зв'язку з надзвичайними обставинами (стихійне лихо, хвороба, ремонт транспортного засобу, тощо) за наявності документа, що підтверджує причину й тривалість такої вимушеної зупинки.

Документи, які необхідні для оформлення транзитної візи:

  • документ, що підтверджує транзитний характер поїздки,
  • ліцензія на здійснення міжнародних перевезень,
  • документ, що підтверджує транзитний характер перевезення вантажів.

Короткострокова віза С

Мабуть, найпоширеніша віза для бізнесменів та туристів. Видається строком не більше 5 років й дозволяє перебувати в Україні 90 днів протягом пів року. Продовження терміну можливо лише в екстрених випадках: лікування, вагітність, догляд за хворим членом сім'ї, оформлення спадщини, виконання службових обов'язків іноземним кореспондентом або представником іноземного ЗМІ та т.ін. Всі ці обставини повинні бути документально підтверджені. Термін продовження встановлюється на період існування таких підстав, але не більше 180 днів з дати останнього в'їзду в Україну.

Підставою для оформлення короткострокової візи є:

  • запрошення організації, банку, бізнесу встановленого зразка,
  • документи, що підтверджують туристичний маршрут,
  • запрошення фізичної особи.

Довгострокова віза D

Видається максимум на 90 днів та призначена для оформлення посвідки на проживання. Вагомою підставою для продовження вважається затримка у видачі постійного або тимчасового дозволу на проживання міграційною службою. Продовження можливе не більше ніж на один місяць.

Кожен тип віз вимагає підготовки певного пакета документів. Кандидат повинен відповідати вимогам імміграційного закону, який прописаний під кожен тип візи в Україну.

Безвізовий режим

Безвізовий режим поширюється на певний список країн. Зі списком можна ознайомитися за посиланням.

Мета поїздки по безвізовому режиму може бути тільки бізнес або туризм, й термін перебування не більше 90 днів протягом останніх 180 днів.

До вибору категорії візи необхідно ставитися з усією відповідальністю. Дуже важливо знати та виконати всі юридичні нюанси й вимоги для отримання позитивного результату.