Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Інтелектуальна власність

Закріплення та реєстрація прав на вашу інтелектуальну власність

Наша організація пропонує послуги з реєстрації інтелектуальних прав для захисту Ваших праць від сторонніх зазіхань з боку недоброчесних людей.
У світлі швидкого розвитку інформаційних технологій настала необхідність закріпити за собою ваші багаторічні труди. Уявіть собі, що ви працюєте на своє ім'я (імідж) роками, тяжкою працею завойовуєте довіру клієнтів, ваш знак (назва, ім'я) є, гарантом якості і раптом ви можете, все втратити! З однієї простої причини. Хтось користується Вашим ім'ям, надає такі ж послуги під вашим знаком, використовує винахід придуманий Вами, публікує книги по вашому сюжету! А ви, у свою чергу, абсолютно безпорадні в захисті свого права ....
Зареєструйте свої інтелектуальні права на законодавчому рівні! Покажіть усьому світу, що ви готові боротися за своє ім'я!

Спектр Наших послуг з реєстрації інтелектуальних прав дозволить Вам вибрати необхідний вид реєстрації. Якщо ви надаєте послуги або виробляєте продукцію під індивідуальним знаком або ім'ям - зареєструйте торгову марку (далі ТМ) . Вам терміново необхідний домен UA - реєстрація ТМ і бронювання схожого домену UA. Якщо ви придумали унікальний спосіб виробництва - зареєструйте винахід, корисну модель. Ви заново придумали колесо або велосипед - зареєструйте промисловий зразок . Ви творча особистість і написали книгу, сценарій або вірш - зареєструйте авторські права на твір . Ви тільки починаєте роботу і не знаєте чи існують вже подібні назви або знаки - замовте послугу з попередньої перевірки вже існуючих торгових марок (ТМ). Виходите на міжнародний рівень - вам необхідно зареєструвати міжнародну торговельну марку. До вас прийшли люди і просять попрацювати під вашим іменем або готові викласти за нього кругленьку суму - ми підготуємо Вам Договір про передачу прав власності на ТМ, зареєструємо Договір про передачу прав власності на ТМ (торгову марку), складемо ліцензійний Договір на передачу прав використання ТМ, зареєструємо ліцензійний Договір на передачу прав на використання ТМ.

 

Дякуємо Вам за увагу.

Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів!

Інтелектуальна власність - трактується як результат творчої або інтелектуальної діяльності однієї людини або групи з декількох осіб.
Права на інтелектуальну власність законодавчо закріплюють право на результати інтелектуальної діяльності в науковій, виробничій, промислової, художньої та інших сферах.
Закріплення за вами законних прав на інтелектуальну власність є дуже важливим, так як в еру розвитку інноваційних технологій вчасно потурбувавшись про збереження результатів вашої інтелектуальної діяльності, ви можете уникнути багатьох проблем пов'язаних з посяганнями на вашу інтелектуальну власність.
Наша компанія надає наступні послуги в сфері закріплення прав на інтелектуальну власність:

 • авторські права;
 • ліцензійний договір;
 • попередній пошук;
 • реєстрація торгової марки.

Об'єктами інтелектуальної власності можуть виступати:

 • права на промислову власність (корисні моделі, винаходи, раціоналізаторські пропозиції, промислові зразки, товарні знаки);
 • авторське право (комп'ютерні програми, літературні твори, фотографічні твори, бази даних, карти);
 • топографії інтегральних мікросхем;
 • права на породи тварин і сорти рослин;
 • суміжні права;
 • права на комерційні та фірмові найменування;
 • права на географічні зазначення;
 • комерційна таємниця.

Законодавчі принципи, на основі яких базується визначення прав інтелектуальної власності, передбачають права володіння, розпорядження та користування результатами власної творчої та інтелектуальної діяльності. Оскільки об'єкти інтелектуальної власності є матеріальними благом, вони зберігаються за їх творцем у випадку офіційного підтвердження. В результаті цього їх використання іншими особами можливе лише за узгодженням з правовласником, крім випадків, передбачених законодавством.

Саме поняття інтелектуальної власності виникало у процесі юридичної практики на етапах закріплення прав на результати інтелектуальної діяльності за певними особами.