Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Досудове врегулювання спорів Київ

 Порядок досудового врегулювання податкових і господарських спорів

Запишіться на консультацію від 750 грн

Досудове врегулювання спорів - це завжди більш вигідний і менш витратний шлях вирішення проблеми.Всім юридичним особам, які звертаються в нашу компанію, ми завжди рекомендуємо в першу чергу спробувати вирішити виниклий конфлікт у досудовому порядку.

Врегулювання суперечок в досудовому порядку передбачає, що сторони зможуть вирішити виниклу проблему самостійно і добровільно. Шанси врегулювати суперечку поза стінами суду в кілька разів зростуть, якщо ви звернетесь по допомогу до професійного юриста або адвоката.

Наші фахівці надають безліч різноманітних видів послуг організаціям, для того щоб у майбутньому вони могли уникнути судових розглядів. А саме:  

  • консультують юридичні особи з питань оформлення різних угод;    
  • надають абонентське юридичне обслуговування;    
  • виконують інші заходи в інтересах юридичних осіб.  

Претензійний порядок врегулювання спорів може носити як обов'язковий, так і добровільний характер. Зокрема, Господарський процесуальний кодекс зобов'язує підприємство пред'явити претензію своєму контрагенту. Якщо контрагент проігнорує претензію або відмовить у задоволенні тих чи інших вимог, через місяць після подачі претензії юридична особа може подати позов до Господарського суду. Обов'язок сторін вирішувати спори в претензійному порядку можна прописати також і в договорі.

Якщо ж обов'язок врегулювання спору в досудовому порядку не прописаний ні законом, ні договором, то тут все залежить від ситуації. Але в будь-якому випадку краще все ж спробувати вирішити спір без звернення до суду. На підставі ст. 6 Господарського процесуального кодексу, претензія повинна містити такі відомості:    

  1. Найменування та адреса заявника.    
  2. Найменування юридичної (фізичної) особи, якій пред'являється претензія, і його поштові реквізити.    
  3. Обставини, на підставі яких подана претензія.    
  4. Вимоги заявника та сума претензії.    
  5. Перелік документів, які заявник додає до претензії.  

Наші юристи можуть оформити претензію за всіма правилами, строго дотримуючись усіх вимог законодавства та посилаючись на конкретні норми закону. Ми також можемо не тільки скласти, але й пред'явити такий документ вашому опоненту, розрахувати суму пені, завданих збитків, штрафів або відсотків.