Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Юридичні послуги для іноземців в Україні

 • Довідка податкового резидента України

  Між 57 країнами світу (в тому числі і Україною) існують міжнародні договори про виключення оподаткування одного і того ж доходу два рази в двох різних державах.

 • Юридична адреса для реєстрації ТОВ

  Згідно з українським законодавством юридичним особам необхідна реєстрація за конкретною адресою ...

  Вартість: від 400 грн.

 • Реєстрація підприємця нерезидента в Україні

  Конституція України встановлює, що іноземці, які перебувають на території нашої країни на законних підставах, мають права та обов'язки, повністю ідентичні правам та обов'язкам громадян України.

 • Реєстрація представництва іноземної компанії в Україні

  Зарубіжні підприємства та організації можуть вести свою діяльність на території української держави через відокремлені представництва, наприклад філію або відділення. 

 • Реєстрація ТОВ з іноземним капіталом в Україні

  Оскільки в чинному законодавстві України така форма власності, як «Підприємство з іноземним капіталом», більше не застосовується, найчастіше для ведення господарської діяльності нерезиденти створюють Товариство з обмеженою відповідальністю.

 • Дозвіл на працевлаштування іноземця в Україні

  Дозвіл на працевлаштування іноземця являє собою офіційний документ, що видається компетентним органом, що дозволяє іноземцю працювати на ...

   

 • Ліквідація представництва іноземної компанії в Україні

  Якщо нерезидент сам приймає рішення про ліквідацію свого представництва на території України, то воно фіксується в протоколі. Ліквідація іноземних представництв компаній починається з публікації повідомлення у друкованому виданні.

 • Службова картка

  Згідно сформованими правилами, при влаштуванні іноземного громадянина на роботу в Україні йому необхідно пред'явити дозвіл, який видається в Центрі зайнятості.

 • Кредит від нерезидента

  У сучасному діловому світі дуже часто виникає потреба отримання грошових коштів із зарубіжних джерел. Компанії шукають нові джерела фінансування в особі іноземних партнерів.

 • Реєстрація іноземних інвестицій в Україні

  Законодавство України під інвестиціями розуміє широкий перелік об'єктів незалежно від форми їх здійснення. Це може бути майновий внесок до статутного фонду або банківський вклад. 

 • Реєстрація (акредитація) підприємств в ОВІР (ДМСУ)

  Згідно із законодавством України, для запрошення на роботу іноземних громадян або осіб без громадянства, а також прийняття ділових партнерів з-за кордону необхідна реєстрація підприємств в ОВІР (орган міграційної служби).