Між 57 країнами світу (в тому числі і Україною) існують міжнародні договори про виключення оподаткування одного і того ж доходу два рази в двох різних державах.
Згідно з українським законодавством юридичним особам необхідна реєстрація за конкретною адресою ...
Конституція України встановлює, що іноземці, які перебувають на території нашої країни на законних підставах, мають права та обов'язки, повністю ідентичні правам та обов'язкам громадян України.
Зарубіжні підприємства та організації можуть вести свою діяльність на території української держави через відокремлені представництва, наприклад філію або відділення.
Оскільки в чинному законодавстві України така форма власності, як «Підприємство з іноземним капіталом», більше не застосовується, найчастіше для ведення господарської діяльності нерезиденти створюють Товариство з обмеженою відповідальністю.
Дозвіл на працевлаштування іноземця являє собою офіційний документ, що видається компетентним органом, що дозволяє іноземцю працювати на ...
Якщо нерезидент сам приймає рішення про ліквідацію свого представництва на території України, то воно фіксується в протоколі. Ліквідація іноземних представництв компаній починається з публікації повідомлення у друкованому виданні.
Згідно сформованими правилами, при влаштуванні іноземного громадянина на роботу в Україні йому необхідно пред'явити дозвіл, який видається в Центрі зайнятості.
У сучасному діловому світі дуже часто виникає потреба отримання грошових коштів із зарубіжних джерел. Компанії шукають нові джерела фінансування в особі іноземних партнерів.
Законодавство України під інвестиціями розуміє широкий перелік об'єктів незалежно від форми їх здійснення. Це може бути майновий внесок до статутного фонду або банківський вклад.
Згідно із законодавством України, для запрошення на роботу іноземних громадян або осіб без громадянства, а також прийняття ділових партнерів з-за кордону необхідна реєстрація підприємств в ОВІР (орган міграційної служби).