Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Поновлення на роботі за рішенням суду

 Позов про поновлення на роботу Київ

Запишіться на консультацію від 750 грн

Випадки незаконного звільнення працівника - зовсім не рідкість в нашій країні. Як показує судова практика, відновлення на роботі може відбутися навіть при найменшій формальній помилці в документах, яку допустив роботодавець.

Згідно з Трудовим кодексом (ст. 40), роботодавець може за власною ініціативою звільнити співробітника в наступних випадках:  

  • невідповідність підлеглого займаної посади (у зв'язку з недостатньою кваліфікацією або за станом здоров'я);   
  • при проведенні реорганізації або ліквідації підприємства;    
  • прогул;    
  • невиконання співробітником своїх обов'язків (якщо такі дії відбуваються систематично);    
  • поява в нетверезому вигляді;    
  • перебування співробітника на лікарняному листі більше 4-х місяців (при деяких захворюваннях може допускатися більш тривалий строк);    
  • вчинення крадіжки на робочому місці;    
  • відновлення на роботі працівника, який займав цю посаду раніше.  

В ст. 41 ТК зазначено ще кілька додаткових підстав для звільнення (наприклад, грубе порушення трудових функцій керівником, його заступниками, невиплата керівником заробітної плати в необхідному розмірі і т. д.).

Трудові спори - це категорія справ, яка вимагає знання безлічі нюансів. Якщо ви вважаєте, що піддалися незаконному звільненню, або ви - роботодавець, на якого колишній працівник подав до суду з надією на відновлення на посаді, вам просто не обійтися без послуг адвоката.

Фахівці нашої компанії з радістю допоможуть вам у всіх питаннях, що стосуються трудового законодавства. Кваліфікований юрист завжди знайде такі помилки в процедурі звільнення, які складно помітити людині без юридичної освіти та практичного досвіду. Крім того, наші правознавці готові здійснити представлення інтересів в суді не тільки на боці працівника, а й роботодавця.