Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Ганна Гайдукова
Ганна Гайдукова (063) 235 08 72

Імміграція в Канаду через освіту

Запишіться на консультацію
 • Консультація
 • Підготовка пакетів документів
 • Допомога на всіх етапах

Питання, які частіше задають наші клієнти: "Чи можливо здійснити імміграцію в Канаду через навчання в канадських навчальних закладах?". Це дійсно план, який можливо реалізувати.

Канадська освіта має ряд переваг. Крім високого рівня викладання, випускник, який отримав диплом канадського коледжу або університету має право подавати документи на імміграцію в Канаду.

Під час навчання в навчальному закладі студент отримує статус резидента Канади - посвідку на проживання. Це дає йому право користуватися всіма соціальними захистами та правами (виняток становить участь у виборах). Для подачі прохання на отримання канадського паспорта студент повинен відповідати певним вимогам:

 1. Вивчитись в канадському коледжі чи університеті два академічних років.
 2. Прожити в Канаді 3 роки з 6.

І тільки після цього він може подавати заявку на імміграцію в Міністерство Імміграції Канади за програмою EXSPESS ENTRY категорії EXSPRIENCT CLASS.

Основні вимоги для абітурієнтів до навчальних закладів

Для того, щоб почати процес по отриманню студентської візи, ви повинні:

 1. Мати запрошення на навчання та офіційний лист про зарахування на навчання або бути учасником освітньої програми.
 2. Заповнити анкету для звернення до Візового Центру Канади. В анкеті потрібно буде вказати всю інформацію по навчальному закладу, курсу, який ви будете проходити.
 3. Підготувати необхідний пакет документів. Кожен університет або коледж висуває свої вимоги до вступу та пакету документів. Самі вимоги залежать від провінції, в якому розташований навчальний заклад.
 4. Дуже важливий документ - мотиваційний лист майбутнього студента. Це можливість аргументувати перевагу канадських вишів та вказати для чого воно вам так необхідно. І не забудьте чітко сформулювати причини повернення додому.
 5. Наявність мовного тесту TOEFL або IELTS, як підтвердження рівня англійської або DALF - французької мови.
 6. Оплата консульських платежів.
 7. Інтерв'ю з візовим офіцером.

Фінансова складова процесу

Особливу увагу рекомендуємо приділити фінансової складової вашої поїздки. У суму для навчання зазвичай включають оплату за навчання, проживання та особисті витрати, які будуть у студента під час навчання (наприклад, покупка підручників). Підтвердити фінансові можливості можна, надавши банківські довідки та виписки як заявника, так і його батьків або ж спонсора, який буде оплачувати всі витрати за майбутнє навчання заявника. Якщо ви плануєте навчання на кілька років, досить надати наявність фінансів на перший рік навчання. Будьте готові до того, що вам доведеться пояснити, ким вам доводиться спонсор, та чому він буде оплачувати вашу поїздку, якщо він не є вашим родичем.

Візовий офіцер в першу чергу перевіряє саме цей пункт.

Студентська віза

Імміграційне законодавство дуже складний процес і потрібно розуміти, кому треба оформляти студентську візу, а кому ні. Отже, якщо ви плануєте навчання в Канаді від 6 місяців і більше, то в цьому випадку необхідно подавати документи для оформлення студентської візи. Якщо ви плануєте навчатися менши як 6 місяців (мовні курси або професійний тренінг), то в цьому випадку вам видадуть візу візитера - Visitor Visa. А це означає, що вам доведеться готувати різні пакети документів, тому що кожен вид візи відповідає певним нормам закону.

Професійна консультація

Якщо вас цікавить дане питання звертайтеся зручним для вас способом. Фахівці нададуть вам допомогу в отриманні студентської візи. Ми заповнимо всі необхідні анкети, зробимо сертифікований переклад документів, підготуємо пакет документів у візовий центр Канади. А найголовніше ми зможемо вас підготувати до співбесіди з візовим офіцером. Щоб отримати допомогу ви можете зателефонувати нам та домовитися про консультації.