Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 235 08 72

Адвокатські послуги Київ

Професійні послуги адвоката в Києві

Запишіться на консультацію від 750 грн

Адвокатські послуги - це те, що вам потрібно, якщо ви потрапили в неприємну, неоднозначну з юридичної точки зору ситуацію, яку вам хотілося б вирішити у виграшний для себе бік. Як правило, вирішення конфліктів у юридичній площині - це тривалий, а, точніше кажучи, затяжний, виснажливий процес. Звернувшись у нашу фірму, ви гарантовано отримаєте адвокатські послуги, що повністю відповідають вашим вимогам. Дуже часто успішне вирішення безпосередньо залежить від підготовки юристів. Багаторічний досвід наших висококваліфікованих спеціалістів дозволяє вирішувати питання юридичного характеру будь-якої складності. Чим раніше ви прийдете до нас за допомогою після виникнення проблеми, тим швидше професійні юристи нашої компанії візьмуться за вашу справу, і тим більшою буде ймовірність її успішного вирішення.

Послуги адвоката в Києві можуть знадобитися у найнесподіваніший момент. Адже в наш час досить складно побачити межу, за якою закінчується правове поле. Непрофесіоналові встежити за регулярними змінами, внесеними в законодавство, практично неможливо. Адвокати юридичного об'єднання «Наказ» із задоволенням проконсультують вас з приводу всіх нюансів системи законодавства, допоможуть вам з його правильним трактуванням, а також проведуть масштабну роботу в сфері правового захисту й відстоювання ваших інтересів.

Хороший адвокат – запорука успішно проведеної роботи.

Самозахист - погіршення ситуації, що виникла

Крім адвокатського захисту ваших інтересів існує ще один реальний спосіб - самозахист. Ефективність цього варіанту захисту, якщо він здійснюється людиною без належної юридичної освіти й належного досвіду роботи, малоймовірна. Особа, яка не володіє необхідними знаннями, не зможе врахувати всі нюанси й особливості юридичного процесу, якому властива багатогранність і заплутаність.

Для того щоб вирішити суперечку у свою користь, простих знань законодавчих норм недостатньо. Дуже часто правовідносини можуть підлягати під дію декількох законів одночасно, а також під велику кількість прийнятих до нього підзаконних актів, про існування яких не спеціаліст може навіть не підозрювати. Щоб захист був здійснений у тому напрямку, який задумувався, варто бути знайомим не тільки із джерелами права, а й необхідно знати як той чи інший закон діє, а також мати досвід роботи із процесуальними процедурами, що реалізують право.

Людині, далекій від юриспруденції, діяти в цьому полі досить складно, тому послуги адвокатів, здатних надати кваліфіковану підтримку, будуть більш ефективними. Досвідчені юристи, що працюють в об'єднанні «Наказ» в Києві, нададуть кваліфіковані адвокатські послуги, допоможуть на всіх етапах, починаючи з консультативного обслуговування, супроводу діяльності, складання позовних заяв, написання скарг і інших документів юридичного характеру, та закінчуючи захистом клієнта й представленням його інтересів у судових інстанціях.

Види адвокатських послуг

  • Надання юридичної інформації, консультування, проведення роз'яснювальної роботи правового характеру;
  • юридичне супроводження господарської та іншої діяльності як юридичних, так і фізичних осіб;
  • захист законних прав, інтересів і свобод громадян;
  • захист потерпілого й подання його інтересів при розгляді справ про правопорушення адміністративного характеру, його прав у якості потерпілого, позивача, відповідача в кримінальних процесах;
  • представлення клієнта в судах при проведенні адміністративної, цивільної, господарської або конституційної процедури;
  • надання юридичної допомоги при відбуванні покарань кримінального характеру.

Звертаючись у нашу юридичну компанію, ви можете не сумніватися в тому, що вам будуть надані якісні адвокатські послуги хорошого юриста - професіонала із значним досвідом роботи, що добре розбирається в необхідній для вас галузі права.

Вартість послуг адвоката юридичного об'єднання «Наказ» повинні вас приємно здивувати. Ви зможете знайти нас за адресою в м. Київ: вул. Ярославів Вал 38, 3 поверх.