Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Адвокат з розлучень Київ

Юридична консультація по розірванню шлюбу

Запишіться на консультацію від 750 грн
Запишіться на консультацію
 • Розподіл майна;
 • Позбавлення батьківських прав;
 • Розірвання шлюбу;
 • Визнання шлюбу недійсним;
 • Стягнення аліментів;

особливості пакетів

- необхідно звернути увагу, що в процесі розірвання шлюбу, як правило, виникають питання пов'язані з аліментами і розділом майна, що не входить в вище викладені пакети.

- станом на 07.04.17 судовий збір за розірвання шлюбу - 640 грн.

Розірвання шлюбу  - це не тільки складна юридична процедура, але й глибока психологічна травма. У цей період без п'яти хвилин колишнє подружжя перебуває у стані морального напруження, яке досить часто кожній із сторін не дає можливості оцінити ситуацію адекватно. Емоції ніколи не допоможуть вирішити складну сімейну ситуацію. Саме тому дуже важливо якомога раніше звернутися до грамотного юриста.

Якщо процедура розлучення неминуча, вам слід знати, що розвести подружжя можуть у двох установах:    

 • в органах реєстрації актів цивільного стану;    
 • в суді.  

Якщо чоловік і дружина не мають дітей, і обидва хочуть звільнити себе від шлюбних зв’язків, Сімейний кодекс дає їм можливість розірвати свій шлюб в ГОРАГС. Для цього їм необхідно всього лише подати заяву в цей орган і отримати постанову про розірвання шлюбу через один місяць. Бувають випадки, що в даний орган може звернутися лише один з подружжя (наприклад, якщо інший з подружжя давно пропав, визнаний недієздатним або засуджений більш ніж на 3 роки). Врахуйте, що ГОРАГС не вирішує питання про розділ майна.

Якщо в шлюбі є діти, то розлучення буде відбуватися в суді. Розлучення в суді може здійснитися як за заявою одного з подружжя, так і на підставі їх спільної заяви. У судовому засіданні, зокрема, з'ясовується:  

 • з ким із батьків буде жити дитина;    
 • яким чином другий з батьків буде брати участь у вихованні сина чи доньки;    
 • питання про сплату аліментів;    
 • проблеми з приводу поділу майна (якщо така вимога включена в позов);    
 • інші питання, які мають відношення до справи.  

Рішення суду виноситься через місяць після подачі позову. У цей час чоловік і дружина можуть відкликати свою заяву.

Наші адвокати надають будь-яку консультацію в галузі сімейного права, в тому числі і зі шлюборозлучних процесів. Ми розуміємо, що розірвання шлюбу в судовому порядку - дуже неприємна для вас процедура. Тому ми можемо представляти ваші інтереси в суді навіть без вашої особистої присутності.

Ми також надаємо юридичну підтримку в ході досудового розгляду. Якщо раптом рішення суду вас не задовольнить, ми допоможемо оскаржити таке рішення в апеляційній чи касаційній інстанції. Розробимо угоду про стягнення аліментів, яку потрібно буде просто завірити у нотаріуса. Виконаємо інші дії для того, щоб ви були обов'язково задоволені отриманим результатом.