Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Податковий адвокат для вирішення податкових питань

Запишіться на консультацію від 750 грн

Будь-яка підприємницька діяльність ретельно контролюється з боку держави. Податкові органи в Україні, нещодавно перейменовані в органи доходів і зборів, контролюють сплату податків всіма суб'єктами господарської діяльності незалежно від їхньої організаційно-правової форми. Законодавець встановлює правила та механізми оподатковування, а виконавчі органи стежать, щоб ці правила неухильно виконувалися. Таким чином, складається ціла сфера правовідносин, у яких підприємець може брати участь самостійно, а може доручити подання своїх інтересів податковому адвокату або юристу з податкових справ.

Допомога податкового адвоката

За встановленими правилами на всіх підприємствах є особа, яка відповідальна за складання податкової звітності і її здачу у відповідний орган. І тільки якщо ця особа припустилася помилки, за допомогою звертаються до фахівців. Юридична консультація в такому випадку вже не виправить положення, але задіяний юрист по податках може пом'якшити відповідальність.

Найчастіше податкові органи під час своїх перевірок знаходять різні порушення, що приводить до штрафних санкцій. Але ці порушення не завжди є такими, і довести вашу правоту допоможе адвокат з податкових питань, найнятий вами для захисту. Нараховані до сплати суми податків можуть не відповідати дійсності, оскільки в сам розрахунок могла вкрастися чисто механічна помилка, а працівники органу податків і зборів просто не хочуть перевіряти ще раз результати. Адвокат з податкових справ захистить вас та ваш бізнес від незаконних дій органів доходів і зборів, та проведе оскарження рішення податкової тим способом, який буде максимально підходити саме до вашої ситуації.

Якщо розмір несплачених податків досить великий, то за відхилення від їхньої сплати можна потрапити під дію карного законодавства, і тоді ваші інтереси може захищати тільки адвокат з податкових злочинів. За законом звичайний юрист не може бути захисником у карному процесі.

Іноді не варто чекати, коли у ваші двері постукає податковий інспектор, а потрібно самостійно ініціювати податковий аудит для перевірки стану вашої звітності. Після процедури аудита податковим адвокатом вам може бути запропонований оптимальний варіант мінімізації податків, проведений виключно в рамках закону.

Послуги, які надає податковий адвокат:

 • розробка схеми мінімізації податків і проведення податкового аудита;
 • участь у перевірках, організованих органом доходів і зборів;
 • оскарження рішення податкової у суді;
 • захист у кримінальних справах, відкритих по факту ухиляння від сплати податків або інших податкових злочинів.

Якщо місцезнаходженням вашого підприємства є м. Київ, ви можете звернутися по допомогу до команди податкових адвокатів і юристів, які працюють у юридичному об'єднанні «Наказ». Ми швидко й ефективно вирішимо всі податкові суперечки, які виникли у вас, проведемо аналіз вашої фінансової документації на предмет порушень податкового законодавства, та допоможемо мінімізувати ваші податки.

Послуга

 • Складання скарги до вищестоящого органу
 • Складання позовної заяви
 • Складання апеляційної скарги
 • Складання касаційної скарги
 • Подача документів до вищого органу державної влади або суду
 • Участь адвоката/юриста в судовому засіданні
 • Усна консультація з проблеми, пов'язаної з податковим органом