Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Арсеній Салалайко
Арсеній Салалайко (063) 235 08 72

Адвокат по кредитам Київ

Юрист по кредитам і кредитний адвокат

Запишіться на консультацію від 750 грн

Напруженість економічної ситуації в країні, а також інші особисті обставини (хвороба, втрата роботи, фінансові труднощі) приводять до того, що виконувати свої кредитні зобов'язання вчасно й у повному обсязі можливість є не в усіх. У той же час, кредитні договори частіше складені таким чином, що всі фінансові ризики лягають на боржника, а невиконання умов договору може збільшити його боргові зобов'язання в рази. Боржник опиняється в дуже несприятливій ситуації: грошей на виплати по кредитах нема, але, якщо не виплачувати кредит, суми лише збільшаться, і фінансові труднощі будуть лише рости. Адвокат по банківським кредитам зможе не тільки знайти вихід зі сформованої ситуації, але й зменшити ваші боргові зобов'язання.

Судова практика в Україні показує, що частіше суд задовольняє вимоги кредитора, тому кваліфікований кредитний юрист необхідний і позичальникові.

Чому адвокат по кредитним справам так необхідний боржникові:

 1. Банки та інші кредитори завжди користуються послугами висококваліфікованих юристів. Людині, що не має належної юридичної підготовки, судитися з досвідченим адвокатом по кредитам буде вкрай складно.
 2. ГПК України дозволяє сторонам внести в договір положення про конкретний суд, у якому будуть розглядатися майбутні суперечки. Частіше в договорі передбачений який-небудь третейський суд. У цьому випадку резонно відзначити, що кредитор звертається в зазначений у безлічі своїх договорів суд не перший раз. Відповідно кредитор уже налагодив деякі контакти й схеми дій. Тому боржникові необхідно пильно стежити за тим, щоб не порушувалися принципи рівності, законності й чесності. Адвокат по спорах з банками оцінить правомірність такої угоди й у будь-якому разі зможе гідно захистити ваші інтереси в будь-якому суді.
 3. Кредитний договір складав все той же юрист по кредитам, що міг внести безліч прихованих умов у договір і передбачити правила, які необхідні саме кредиторові, але не боржникові. Для того щоб знайти слабкі місця в укладеному договорі, вам також знадобиться досвідчений адвокат по кредитам.
 4. За винятком випадків шахрайства, вимоги до позичальника цілком правомірні. Вони можуть бути завищені, але по своїй суті мають правові підстави. Тому позичальникові потрібно розуміти, що в такій програшній ситуації виграти справу означає не позбутися від узятих на себе зобов'язань зовсім (хоча при наявності найменших підстав для цього й професійній роботі адвоката по кредитам такий варіант цілком можливий), а максимально знизити заявлені суми й мінімізувати фінансові втрати.

Кредитний адвокат від ЮК «Наказ»

Допомога адвоката по кредитам включає наступні послуги:

 • консультація про правомірність вимог кредитора;
 • комплексний юридичний аналіз документів (договору застави (іпотеки), кредитного, поруки);
 • внесення змін або розірвання договору, реструктуризація кредиту;
 • супровід досудового врегулювання суперечки;
 • захист боржника від колекторських організацій;
 • подання інтересів поручителя (визнання договору про поруку недійсним або припиненим);
 • захист прав та інтересів у суді в м. Київ (дистанційне представництво також можливо на всій території України);
 • оскарження позовів кредиторів в апеляційній та касаційній інстанціях;
 • заперечення договору й визнання його, або окремих його умов недійсними;
 • зменшення сум боргових зобов'язань за договором: штрафу, пені, неустойки, процентної ставки;
 • контроль дотримання законності виконавчого провадження (переговори з державним виконавцем, оскарження його незаконних дій).

Крім того, адвокат по іпотечним кредитам захистить вас від стягнення на предмет іпотеки. Оскільки найчастіше предметом іпотеки є житло, то дана ситуація набуває досить небезпечного повороту, коли кредитор прагне відібрати єдину квартиру в позичальника і його родини.

Наш адвокат по кредитам у Києві знайде найбільш сприятливий для вас вихід із складної ситуації, вбереже від надмірно завищених вимог кредиторів і зробить все необхідне для того, щоб ваше майно залишилося з вами.