Пн-Пт з 09:00 до 19:00

Консультація

Консультація

Спасибо!
Не выключайте, пожалуйста, свой телефон. Мы скоро перезвоним вам. До связи :)
Закрыть
Консультант Наталя Чацкіс
Наталя Чацкіс (063) 235 08 72

Адвокат по трудових спорах Київ

Юридичні послуги по трудових спорах

Запишіться на консультацію від 750 грн

Попри те, що ми живемо в демократичному суспільстві, деякі роботодавці, здається, застрягли ще в рабовласницькому ладі. Начальники нерідко ставляться до своїх працівників, м'яко кажучи, нешанобливо. Співробітникам в такій ситуації не варто пускати все на самоплив. До того ж Трудовий кодекс стоїть на сторожі прав працівників.

Судова практика показує, що трудові спори часто вирішуються на користь працівника. Звичайно ж, якщо вас незаконно звільнили, то навіть після відновлення на колишній роботі через суд ви навряд чи налагодите стосунки з начальником. Але навіть якщо ви не плануєте повертатися на роботу, ви можете добитися від роботодавця оплати вимушеного прогулу, моральної компенсації, оплати невикористаних відпускних і т.д.

Навіть якщо начальник звільнив вас за всіма вимогами закону, завжди можна знайти якусь помилку. Наприклад, розбіжність дат, пропуск рядка, відсутність ваших письмових пояснень. Як правило, наявність навіть самого незначного промаху в діях роботодавця призводить до відновлення співробітника на раніше займаній посаді.

Природно, щоб гарантовано відстояти свої права, вам необхідно заручитися підтримкою кваліфікованого юриста. Наші фахівці можуть з легкістю виявити всі промахи вашого колишнього керівника і посприяють тому, щоб ви отримали всі належні вам виплати (у тому числі і моральну компенсацію).

У рамках трудового права, наші юристи здійснюють представлення інтересів в суді по таких справах:

  • спори про стягнення заробітної плати, інших виплат (вихідна допомога, відпускні, відрядні);
  • спори про поновлення на роботі;
  • спори про відшкодування моральної та матеріальної шкоди.

Крім того, наші юристи можуть виступати в судових засіданнях як на стороні позивача, так і на стороні відповідача.