Відповідно з міграційними правилами, іноземні громадяни, а також особи без громадянства мають право перебувати на території України протягом дії візи, якщо ж іноземець прибув з країни з безвізовим режимом, то не більше 90 днів. Реєстрація іноземців проводиться органами Держприкордонслужби при перетині кордону. Тимчасова реєстрація та продовження терміну перебування нерезидента на території України здійснюється в державній міграційній службі.
Щоб залишитися в країні, іноземці повинні пред'явити вагомі причини, наприклад хвороба близького родича, оформлення спадщини, очікування отримання українського громадянства.
Тимчасова реєстрація в Києві оформляється нерезидентом в проміжок між 10 - м і 3- м робочими днями, що залишилися до закінчення терміну законного перебування іноземця на території України.
Іноземець спільно з приймаючою стороною подає заяву в міграційну службу за місцем проживання на продовження реєстрації іноземних громадян в Україні. Від іноземця потрібно надати наступні документи:
Якщо приймаюча сторона - фізична особа, то подається його паспортний документ та копія. У разі, коли приймаюча сторона - юридична особа, подається паспортний документ керівника підприємства і його копія, наказ про призначення відповідальної за реєстрацію іноземця особи, виписка з ЄДР.
Також іноземцем представляються докази необхідності продовження терміну перебування в Україні.
Після подачі документів в ОВІР реєстрація іноземних громадян триває 3 робочих дні. Але на практиці цей термін продовжується до 10 робочих днів, у зв'язку з необхідністю проведення додаткових перевірок. Якщо ж рішення приймається ДМС, тоді реєстрація іноземця в ОВІР займає 14 календарних днів.
Якщо ви скористаєтеся послугами нашої компанії, тимчасова реєстрація в Україні не забере у вас більше п'яти днів.
Додатково оплачуються держмито, прискорення процедури і штраф, у разі якщо реєстрація в ОВІР прострочена.